999 rezultate për

mirin

Admirin e tradhtuan shokët? Kërcënon hapur vëllai i grabitësit Vëllai i Admir Muratajt të vrarë gjatë grabitjes së djeshme në Rinas, bëri një seri deklaratash të forta gjatë ditës së
Valverde për Messin: Çdo ekip ka lojtarë të mirë, por ne e kemi më të mirin në botë Trajneri i Barcelonës, Ernesto Valverde, e ka lavdëruar yllin e skuadrës së tij, Lionel Messin, duke thënë se argjentina
Dikur shtynte karrocën në treg, sot shqiptari ekspert në Zvicër Amir Rushiti është përgjegjës kryesor i bazës së të dhënave në kompaninë industriale zvicerane “Autoneum” ku mbi 80 anal
Panucci: Për këtë arsye nuk e thirra Trashin dhe Demirin në Kombëtare Trajneri i Kombëtares shqiptare, Christian Panucci, doli sot në konferencë para mediave, në prag të sfidës së nesërme mi
Vrau Mirin e Xhikes, 37-vjeçari del nga burgu e vendos gjobë 90 mijë euro Lavdërim Tufa, personi i dënuar me 20 vjet burg për vrasjen e Fatmir Ramës,(Mirit të Xhikes) dhe i liruar me kusht nga g
Zbulohet pse Vuçiç takoi Fikret Demirin në Kosovë Aleksandar Vuçiç ka takuar një shok të ushtrisë gjatë vizitës dje në Kosovë. Miku i Vuçiq është Fikret Demiri, nga ko
NISMA i përgjigjet Vuçiçit: Jo ty, duam Çedomirin në krye të delegacionit Presidenti i Serbisë, Aleksandër Vuçiç deklaroi se nuk e donte Fatmir Limajn në krye të delegacionit të Kosovës për nego
Detajet, ja lidhjet familjare që kishte autori i masakrës me viktimat Nga të dhënat e deritanishme, autori ka vrarë Demirin dhe gruan e tij, si dhe dy djemtë e Demirit. Ka vrarë dja
Carvajal “harron” Ronaldon, ja kë zgjedh si më të mirin e Realit Carvajal fitoi gjithçka me Ronaldon në ekip por mesa duket ka "harruar" gjithçka pasi ai zgjedh si idhullin e tij Raul
Bebet nuk qajnë kot, ato e njohin të mirin dhe të ligun Bebet dinë të njohin fytyrat, por mbase munden edhe më shumë se kjo! Një hulumtim i paradokohshëm sugjeron që bebet mund
Rama përplaset me gazetarët pasi i kujtojnë Roshin, Saimirin e Xhafajn Kryeministri Edi Rama u thumbua keq nga gazetarët gjatë një konference për mediat pas Samitit. Gazetarët nuk kanë ku
Tradhtoi burrin me mikun e tij dhe iku me një tjetër, gruaja braktis të dashurin e dytë dhe fëmijët Një histori vërtet dramatike ajo e 35-vjeçarit Alfred Karaj dhe fëmijëve të tij nga martesa me ish-gruan. Një vit më
Mourinho zgjedh më të mirin midis Ronaldove Jose Mourinho i ka dhënë një shuplakë Cristiano Ronaldos kur ai mendon se është lojtari më i mirë në histori. Në një
Drejtësi për Almirin mban nesër në Shkup protestë Nesër në Shkup do të mbahet protestë për drejtësi në Maqedoni. Nga faqja zyrtare e facebook-ut “Drejtësi për Almirin” nj
Ronaldinho zgjedh më të mirin midis Ronaldos dhe Messit Ronaldinho ka zgjedhru më të mirin midis Messit dhe Ronaldos. Kjo pyetje diskutohet sot e një dekadë se kush është më
Almirin e vranë sërish sot Boban Iliç nuk u dënua me akuzën e vrasjes me dashje të Almirit të vogël, por për aksident me pasoja të rënda. Madje
Shtypi për vdekje Almirin, gjykata nuk e dënon për vrasje Boban Iliq Ditën e sotme Gjykata e Kumanovës dha vendimin për rastin e Almirit i cili dy vite më parë u përplas për vdekje nga maqe
6 vite burg, si Boban Iliç përplasi për vdekje Almirin e vogël (FOTO LAJM) Dy vite më parë në Kumanovë ndodhi një tragjedi e vërtetë. Boban Iliç i dënuar sot me 6 vite burg nga gjykata, shtyp
Policia siguron objektin e gjykatës, ku mbahet seanca për Almirin Pjesëtarët e organeve të sigurimit janë duke e siguruar objektin e Gjykatës Themelore në Kumanovë ku do të mbahet seanca
De Bruyne zgjedh më të mirin midis vetes dhe Salah Salah dhe De Bruyne padyshim janë dy yjet më të mëdhenj të Premier Leagues, por për të zgjedhur më të mirin është pyetu