Bilanc i frikshëm viktimash, vetëm sot humbën jetën 20 shtetas nga COVID-19
999 rezultate për

miriamit

Alban Skënderaj vazhdon të "gabojë", publikon fotot e padëshiruara të Miriamit (FOTO LAJM) Alban Skënderaj ka vendosur që prej disa ditësh të hapë albumet e fotove në karantinë. Kryesisht këngëtari ngacmon Mi
Ameli e Miriamit dhe Albanit "ëmbëlson" Instagramin, si vajzë kopertinash (FOTO LAJM) Miriam Cani ka postuar fotot më të ëmbla të vogëlushes së saj Ameli, të cilat me siguri do ju zbukurojnë ditën. Bukurosh
Vajza e Miriamit dhe Albanit "sfidon" çiftin me këngën e tyre (VIDEO) Njihen si çifti mw i wmbwl nw vend dhe qw pas ardhjes nw jetw tw vajzws sw tyre "Ameli" familja e Alban Skwnderaj dhe Mi
Vajza e Miriamit në gjurmët e prindërve të saj? (FOTO LAJM) Alban Skenderaj dhe Miriam Cani janë bërë prindër të një vajze. Ameli shpesh e ka provuar se do të jetë në rrugën e prin
Kaq shumë është rritur vajza e Albanit dhe Miriamit! (FOTO LAJM) Këngëtarja Miriam Cani ndihet vërtetë me fat, me familje të kompletuar dhe me një karrierë të suksesshme. Ditën e so
Sherr me fansen, Miriami nxjerr anën e saj të egër (FOTO LAJM) Edhe për Miriam Canin, një nga figurat më të dashura për publikun, komentuesit mund të kenë kritika. Sot, në foton e
Ameli, "frymëmarrja" e Miriamit dhe Albanit (FOTO LAJM) Miriam Cani dhe Alban Skënderaj kanë shpeshtuar fotot me të voglën e tyre. Ameli zbukuron mëngjeset, mbrëmjet dhe çd
Alban Skënderaj i këndon “Ëngjëll” Miriamit (VIDEO) Alban Skënderaj ka publikuar videoklipin e tij më të ri me titull “Ëngjëll”. Ky është i treti klip që Skënderaj publikon
Alban Skënderaj i marrosur pas Miriamit Alban Skënderaj asnjëherë nuk e ka fshehur dashurinë e madhe që ndjen për bashkëshorten, ndërsa e ka cilësuar si një bek
Kush është ëngjëlli i Miriamit? Këngëtarja Miriam Cani ka prezantuar për të gjithë ndjekësit e saj në Instagram ëngjëllin e saj. Bëhet fjalë për vël
Albani i propozon nën ujë Miriamit (VIDEO-FOTO) Këngëtari i njohur Alban Skënderaj ka publikuar videoklipin e këngës së tij të re "Nëse thua po", hit i cili i dedikohet
Miriam Cani vjen me një këngë të re! (VIDEO) Miriami më në fund do të na sjell një këngë të re. Në videon e shkurtër të publikuar në Youtube, vërehet që kënga e re e