999 rezultate për

miriami

7 vite më parë, sa ndryshe dukeshin Soni Malaj, Miriami dhe Tuna (FOTO LAJM) Soni Malaj duket se u përfshi nga nostalgjia dhe vendosi të rishpërndante një postim të sajin që daton shtatë vite më pa
Në ditëlindjen e parë, Albani dhe Miriami nuk mund t'i bënin një dhuratë më speciale të birit (VIDEO) Dita e sotme është e veçantë në familjen Skënderaj, pasi djali i Miriamit dhe Albanit feston 1-vjetorin. Nuk kishte s
E sikletosur, Miriami tregon si ndodhi puthja e parë me Albanin (FOTO LAJM) Miriami dhe Albani kanë bashkë 13 vite dhe janë një nga çiftet më jetëgjatë të showbizit. Çifti janë prindër të dy fëmij
"As mami, as babi", Miriami tregon fjalën e parë që ka thënë Duam (FOTO LAJM) Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Miriam Cani ka ndarë detaje shumë interesante nga jeta familjare. E ftuar te
Me pamjet më të ëmbla, Miriam Cani zbulon për herë të parë portretin e djalit (VIDEO) Në fillim të këtij viti, këngëtarja Miriam Cani u bë nënë për herë të dytë. Ajo solli në jetë një djalë, të cilin bashkë
"Përgjithmonë", Miriami publikon videon romantike me Albanin (VIDEO) Miriam Cani dhe Alban Skënderaj janë një nga çiftet më të dashura të publikut. Historia e tyre e dashurisë ka bërë shumë
"Punojnë ndonjëherë këta njerëz?", motra e Lei Krajës habitet me shqiptarët (VIDEO) Moderatorja e sportit, Lei Kraja ishte e ftuar në "Ftesë në 5", ku gjatë emisionit iu bashkua edhe motra e saj, Miriami
Alban Skënderaj vazhdon të "gabojë", publikon fotot e padëshiruara të Miriamit (FOTO LAJM) Alban Skënderaj ka vendosur që prej disa ditësh të hapë albumet e fotove në karantinë. Kryesisht këngëtari ngacmon Mi
Shumë dashuri, Miriami tregon momentin më të bukur pranë të birit në karantinë (VIDEO) Me 14 Janar të këtij viti çifti shumë i dashur për publikun, Miriam Cani dhe Alban Skënderaj u bënë prindër për herë të
Shfaqet publikisht 1 muaj pas lindjes, Miriam Cani duket mahnitëse (FOTO LAJM) Kënga "Duam" e Mirianit dhe Albanit rezultoi mjaft e sukseshme pa e ditur njeri se ky titull do ihte emri i djalit të çi
Albani, Miriami dhe Ameli i bënë pritjen më të ëmbël Duamit në shtëpi! (FOTO LAJM) Vetëm pesë ditë më parë, çifti shumë i njohur i showbiz-it, Alban Skënderaj dhe Miriam Cani u bënë prindër për herë të d
"Me urdhër të Amelisë", Miriami dhe Albani sjellin kartolinën më të ëmbël të festave (FOTO LAJM) Edhe pak ditë na ndajnë nga festat e fundvitit dhe atmosfera e tyre po ndihet kudo. Të shumtë janë personat që ndjesi
Vajzë apo djalë? Alban Skënderaj zbulon gjininë e bebushit (VIDEO) Çifti shumë i dashur për publikun shqiptar, Alban Skënderaj dhe Miriam Cani, do të bëhen prindër për herë të dytë. Mi
Albani dhe Miriami zbulojnë gjininë e fëmijës së dytë Këngëtari i njohur Alban Skënderaj prej vitesh është i martuar me Miriam Camin, me të cilën ka një vajzë. Por sot në
Miriami shijon muajin e fundit të shtatzanisë, Albani nuk mundej pa këtë dedikim romantik (FOTO LAJM) Miriam Cani është në pritje të ëmbël për herë të dytë dhe lajmin e ëmbël e dha në mënyrën më të veçantë. Teksa ishte
Ameli e Miriamit dhe Albanit "ëmbëlson" Instagramin, si vajzë kopertinash (FOTO LAJM) Miriam Cani ka postuar fotot më të ëmbla të vogëlushes së saj Ameli, të cilat me siguri do ju zbukurojnë ditën. Bukurosh
Vajza e Miriamit dhe Albanit "sfidon" çiftin me këngën e tyre (VIDEO) Njihen si çifti mw i wmbwl nw vend dhe qw pas ardhjes nw jetw tw vajzws sw tyre "Ameli" familja e Alban Skwnderaj dhe Mi
Alban Skënderaj tregon të pathënat e dasmës me Miriamin (FOTO LAJM) Dasma e tyre pritej prej kohësh duke qenë se janë bashkë prej 12 vitesh. Alban Skënderaj dhe Miriam Cani vendosën të mar
Dhurata e ditëlindjes për Miriamin, publikohet kënga me momente nga dasma (VIDEO) Albani dhe Miriami janë një nga çiftet më të dashur të publikut shqiptar. Ditët e fundit ata realizuan ceremoninë ma
Pas ceremonisë së kurorëzimit, Albani paralajmëron ahengun e dasmës (FOTO LAJM) Pas 12 vitesh së bashku, Miriami dhe Albani vendosën të kurorëzojnë dashurinë e tyre. Destinacioni i zgjedhur, për këtë