999 rezultate për

miriam

Albani, Miriami dhe Ameli i bënë pritjen më të ëmbël Duamit në shtëpi! (FOTO LAJM) Vetëm pesë ditë më parë, çifti shumë i njohur i showbiz-it, Alban Skënderaj dhe Miriam Cani u bënë prindër për herë të d
Albani dhe Mirami prindër për herë të dytë, zbulojnë emrin e veçantë shqiptar (FOTO LAJM) Alban Skënderaj dhe Miriam Cani janë bërë prindër për herë të dytë me Duam. Duam, është emri i veçantë që çifti më i
Nga ardhja në jetë e djalit tek projektet e reja, viti 2020 për Miriam Canin vjen plot surpriza! (FOTO LAJM) Viti 2019 ka qenë një vit i mbarë për këngëtaren Miriam Cani, i cili po mbyllet në mënyrën më të bukur, në pritje të beb
"Me urdhër të Amelisë", Miriami dhe Albani sjellin kartolinën më të ëmbël të festave (FOTO LAJM) Edhe pak ditë na ndajnë nga festat e fundvitit dhe atmosfera e tyre po ndihet kudo. Të shumtë janë personat që ndjesi
Tërmeti, Miriam Cani: E lumtur që kemi ndihmuar rreth 200 familje Një tërmet i fuqishëm dhe me pasoja katastrofike goditi vendin javën që lamë pas. Tërmeti shkaktoi mbi 50 të vdekur d
U desh t’i shkonte për vizitë Albani dhe Miriam që Arbana të tregonte shtëpinë e saj luksoze (VIDEO) Kemi parë shpesh herë copëza të vogla të shtëpisë së Arbana Osmanit, treguar përmes fotove ose videove të miqve të saj,
Vajzë apo djalë? Alban Skënderaj zbulon gjininë e bebushit (VIDEO) Çifti shumë i dashur për publikun shqiptar, Alban Skënderaj dhe Miriam Cani, do të bëhen prindër për herë të dytë. Mi
Albani dhe Miriami zbulojnë gjininë e fëmijës së dytë Këngëtari i njohur Alban Skënderaj prej vitesh është i martuar me Miriam Camin, me të cilën ka një vajzë. Por sot në
Miriami shijon muajin e fundit të shtatzanisë, Albani nuk mundej pa këtë dedikim romantik (FOTO LAJM) Miriam Cani është në pritje të ëmbël për herë të dytë dhe lajmin e ëmbël e dha në mënyrën më të veçantë. Teksa ishte
Miriam Cani nostalgjike, dukej totalisht ndryshe kur ishte 18 vjeç (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur Miriam Cani pak kohë më parë zbuloi për të gjithë lajmin e ëmbël të shtatzënisë. Bukuroshja është
Ameli e Miriamit dhe Albanit "ëmbëlson" Instagramin, si vajzë kopertinash (FOTO LAJM) Miriam Cani ka postuar fotot më të ëmbla të vogëlushes së saj Ameli, të cilat me siguri do ju zbukurojnë ditën. Bukurosh
Vajza e Miriamit dhe Albanit "sfidon" çiftin me këngën e tyre (VIDEO) Njihen si çifti mw i wmbwl nw vend dhe qw pas ardhjes nw jetw tw vajzws sw tyre "Ameli" familja e Alban Skwnderaj dhe Mi
Alban Skënderaj tregon të pathënat e dasmës me Miriamin (FOTO LAJM) Dasma e tyre pritej prej kohësh duke qenë se janë bashkë prej 12 vitesh. Alban Skënderaj dhe Miriam Cani vendosën të mar
Miriam Cani flet për herë të parë rreth shtatëzanisë: Si e priti Albani Miriam Cani është sërish në pritje të ëmbël. Lajmin e bukur ata e ndanë më publikun pak ditë më parë në koncertin e Alba
Miriam Cani sërish shtatzënë, ky është momenti kur Albani jep lajmin e gëzueshëm (VIDEO) Miriam Cani dhe Alban Skënderaj janë një prej ccifteve më të dashur të shoëbizit shqiptar. Ata jpo vetëm se janë të suks
Dhurata e ditëlindjes për Miriamin, publikohet kënga me momente nga dasma (VIDEO) Albani dhe Miriami janë një nga çiftet më të dashur të publikut shqiptar. Ditët e fundit ata realizuan ceremoninë ma
Pas ceremonisë së kurorëzimit, Albani paralajmëron ahengun e dasmës (FOTO LAJM) Pas 12 vitesh së bashku, Miriami dhe Albani vendosën të kurorëzojnë dashurinë e tyre. Destinacioni i zgjedhur, për këtë
"Deri sa vdekja të na ndajë", Miriami dhe Albani kurorëzojnë martesën (FOTO LAJM) Më në fund çifti më i dashur i showbizit shqiptar kurorëzon martesën. Miriami dhe Albani të veshur me të bardha premtojn
Miriam Cani drejt altarit, afron dasma e shumëpritur (FOTO LAJM) Alban Skënderaj dhe Miriam Cani janë një nga çiftet më të dashura për publikun dhe gjithmonë meren si shembull. Miria
Nisin pushimet për Miriamin, Albanin dhe vajzën Ameli ( FOTO LAJM) Vera nuk ka arritur ende, por për Miriam Canin dhe Alban Skënderajn pushimet kanë filluar. Në llogarinë e saj në “Ins