999 rezultate për

miri

Si e vrau polici punëtorin në kazinon e Suharekës? Më 17 mars të këtij viti, me armë zjarri në vendin e tij të punës u vra Jetmir Alia. Ai në mëngjes kishte marrë ndërrimi
Këpucët e bardha që nuk duhet t'i mungojnë garderobës tuaj (FOTO LAJM) Tashmë që dhe temperaturat po ngrihen, garderoba jonë duhetr të ketë ngjyra të çelura e të ngrohta, për të vënë në pah t
Dhurata e ditëlindjes për Miriamin, publikohet kënga me momente nga dasma (VIDEO) Albani dhe Miriami janë një nga çiftet më të dashur të publikut shqiptar. Ditët e fundit ata realizuan ceremoninë ma
Depay më i miri në Europë sipas statistikave Memphis Depay ka kaluar një sezon mjaftë të mirë me fanellën e Olimpique Lyon në Francë. Ylli holandez ka shënaur 12
Goli i Salah përballë Chelsea zgjidhet më i miri i sezonit te Liverpool Ekipi i Liverpool-it gjatë ditës së sotme ka publikuar listën e çmimeve për këtë sezon. Ashtu siç pritje, lojtari më
Pas ceremonisë së kurorëzimit, Albani paralajmëron ahengun e dasmës (FOTO LAJM) Pas 12 vitesh së bashku, Miriami dhe Albani vendosën të kurorëzojnë dashurinë e tyre. Destinacioni i zgjedhur, për këtë
"Deri sa vdekja të na ndajë", Miriami dhe Albani kurorëzojnë martesën (FOTO LAJM) Më në fund çifti më i dashur i showbizit shqiptar kurorëzon martesën. Miriami dhe Albani të veshur me të bardha premtojn
Miriam Cani drejt altarit, afron dasma e shumëpritur (FOTO LAJM) Alban Skënderaj dhe Miriam Cani janë një nga çiftet më të dashura për publikun dhe gjithmonë meren si shembull. Miria
Bujar Nishani: Bamir Topit nuk i flasin as vëllezërit e tij Ka shkaktuar një mori akuzash libri me kujtime i ish-Presidentit Bamir Topi, në të cilin ndër të tjera kujton momentin k
Hante paçe dhe pilaf pa lekë! Plas sherrri Topi-NIshani pas nxjerrjes së sekretit Ish-Presidenti, Bujar Nishani i është kundërpërgjigjur ish-kreut të shtetit, Bamir Topi, i cili në librin e tij “Nocturn
Anulohet seanca për rastin e Almirit Është anuluar seanca për rastin e Almirit, pasi avokati Asmir Alispahiq duhej të ishte prezent në gjykimin për rastin e
Dhuna ndaj Sahit Dollapit, Strazimiri paralajmëron Sandër Lleshajn Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Gent Strazimiri është ndalur edhe sot te dhuna e policisë ndaj sekretarit organizat
PROTESTA/ Kërkohet drejtësi për Almirin dhe Abdulfetah Alimin Diaspora shqiptare në Zvicër më 18 maj do të protestojë në Bern me kërkesat e saj për liri dhe drejtësi të Abdulfeta Ali
Ish-drejtori i policisë tregon faktet: Ja përse u eleminua Admiri nga shokët (VIDEO) E kur kanë mbushur fiks një muaj nga vrasja e Admir Murataj i cili kreu grabitjen spektakolare në Rinas, pikëpyetja më e
Nisin pushimet për Miriamin, Albanin dhe vajzën Ameli ( FOTO LAJM) Vera nuk ka arritur ende, por për Miriam Canin dhe Alban Skënderajn pushimet kanë filluar. Në llogarinë e saj në “Ins
Flet vëllai i "dajes" nga Kosova: E kapën vetëm pse shkoi në varrimin e Admirit Ragib Hajdini është i arrestuar nga policia dhe dyshohet se bënte pjesë në grupin e Admir Muratajt që kryen grabitjen e
"Admiri dhe Klementi mbanin bomba dhe pistoleta në çantë": Dëshmia e plotë e Alkond Bengasit Në dëshminë që Alkond Bengasi, bashkëpunëtor i drejtësisë, ka dhënë para prokurorëve për Krime të Rënda, ka treguar gjit
Dorëzohet Neymar: Dua të bëhem më i miri në planët, por Messi është para meje Neymar po tentn të bëhet futbollisti më i mirë në botë por ka pranuar se Lionel Messi është para tij. "Nuk e kam fiks
Grubi: Skandaloze, dënohen dy shqiptarë me 19 vite burg, ndërsa vrasësi i Almirit me 6 vite Deputetët e BDI-së, Artan Grubi dhe Ejup Alimi e kanë cilësuar si skandaloze vendimin për të dënuar me nga 19 vite burg
Apeli rikthen në gjykim rastin "Almiri" Gjykata e Apelit ka dërguar lëndën e Almir Aliut për referim në Prokurorinë e Lartë. Organi i lartë i akuzës në kolegjiu