999 rezultate për

mireve

Top 10 klubet në Europë, kryeson Bayern, Juventus mes më të mirëve UEFA ka publikuar rënditjen për klube pas tre ndeshjeve të para në Champions dhe Europa League. Kampionët në fuqi të
Kumbulla mes më të mirëve në Itali, vetëm talenti i Juventusit e kalon mbrojtësin shqiptar Marash Kumbulla vazhdon të jetë një burim krenarie për të gjithë shqiptarët, teksa me paraqitjet e treguara deri tani, m
Kryeson Dybala, Ronaldo mungon në listën e më të mirëve të sezonit 2019/20 në Serie A Paulo Dybala është shpallur MVP i sezonit 2019/20 në Serie A, pasi këta të fundit publikuan listën e plotë. “Paraqitj
Messi dhe Ramos në formacionin e më të mirëve të për sezonin 2019/20 në La Liga Me La Ligën që i përfundoi të gjitha takimet e edicionit 2019/20 në fundjavën që shkoi, Goal.com ka zbuluar formacionin
Xavi nuk ka mëdyshje: Messi është më i miri në histori Ylli i Barcelonës, Lionel Messi, është lojtari më i mirë i të gjitha kohëve, ndërsa Ronaldinho e ka vendin në mesin e më
Rrahmani rreshtohet mes më të mirëve në Europë Amir Rrahmani është kthyer në një nga shtyllat kryesore të Kosovës, e cila vazhdon të mahnitë me ecurinë e saj mbresëlën
Rrëfehet Reya: Me Turqinë e kemi të vështirë, Gjimshiti një prej më të mirëve Pas disfatës ndaj kampionëve të Francës, Shqipëria e Edoardo Rejas arriti të bënte autokritikë në eliminatoret e Europia
Merr fund ëndrra e të riut për të studiuar në universitetin e më të mirëve, shokët e "godasin" pas shpine Një i ri palestinez, i cili fitoi bursë studimi në Universitetin e Harvardit është kthyer sërish në Liban pasi iu refuzu
Statistikat mbreslënëse të Rashicës ndaj Bayernit Milot Rashica vijon të shënojë rregullisht me fanellën e Werder Bremen. Kosovari realizoi dje kundër Bayern Munich po
Emery: Një vend në 4 më të mirat është në dorën tonë Arsenal ka pësuar një humbje befasuese ndaj Crystal Palace, një disfatë që mund të jetë vendimtare në luftën për një ven
Solskjaer për Messin: Do të jetë e vështirë ta ndalim, por kurrë e pamundur Manchester United do të luajë nesër në mbrëmjë në Old Traford ndaj Barcelonës. Në prag të su[ersfidës, ka folur trajneri
Khedira: Mendova të hiqja dorë nga futbolli Sami Khedira ka rrëfyer se ishte gati të tërhiqej nga futbolli pasi nuk ishte në nivelet e duhura që kërkonte skuadra ku
Empoli i Veselit siguron ngjitjen në Serie A për sezonin e ardhshëm (VIDEO) Empoli sot ka siguruar ngjitjen në ligën elitare italine, pas një barazimi me Novarë. Diferenca 14 pikë nga Parma e v
Tottenham mposht Juventusin për 11-tshen e më të mirëve në sfidën e sotme (FOTO LAJM) Juventusi do të presë Tottenhamin për ndeshjen hapëse të 1/16 të Ligës së Kampionëve. Nëse duhet të marrësh formacion
L'Equipe shpall listën e 50 më të mirëve: Asensio më i miri! Revista prestigjioze franceze “L’Equipe” ka përpiluar një listë prej 50 futbollistëve më të mirë që kanë lindur pas 1 ja
Klubi shqiptar renditet mes 100 më të mirëve në botë, ja kë le pas (FOTO LAJM) Instituti Ndërkombëtar i Historisë dhe Statistikave të Futbollit gjatë ditës së sotme ka publikuar renditjen e 400 klube
Përleshje midis “të këqijve” dhe “të mirëve” si nëpër filma, në rrugët e Londrës (VIDEO) Disa pamje të denja për film aksion janë publikuar së fundmi nga mediat angleze. Bëhet fjalë për një një ngjarje e ci
​Shaqiri dhe Januzaj në mesin e më të mirëve në Premierligë ‘TalkSport’ ka përzgjedhur 20 futbollistë më të mirë në rolin e mesfushorit organizativ/ Në mesin e këtyre futbollist
"Këpuca e Artë", ja renditja e 10 më të mirëve (FOTO LAJM) "Këpuca e Artë" tashmë ka një lider të ri. Me katër golat ndaj Celta Vigos, Cristiano Ronaldo është shndërruar në golas
Top 100 i Sky / Kryeson Messi, CR7 i pesti Në çdo fund viti rrjetet televizive apo të përditshme të ndryshme publikojnë listën e futbollistëve që kanë spikatur më