999 rezultate për

miret

Më të mirët e vitit në Zvicër, një shqiptar në formacion (FOTO LAJM) Benjamin Kololli, anësori i majtë i Kosovës dhe Zurich në Zvicër, ka spikatur në vitin 2020 dhe kjo nuk ka kaluar pa u v
Zlatan liston 11 më të mirët: Janë makinë pune dhe të çmendur! Zlatan Ibrahimovic, sulmuesi i Milan në një intervistë për Sportweek, rubrikë e Gazzetta Dello Sport ka folur si rrallëh
Një nga më të mirët e momentit, Theo: Ndaj Lazios, gol i veçantë Milan arriti të triumfonte me rezultatin 3-2 ndaj Lazio-s, në ndeshjen e vlefshme për javën e 14-të në Serie-A. Golin
Një nga më të mirët e PSG-së, Leonardo po punon për rinovimin me Di Marian Angel di Maria është një prej lojtarëve më me eksperiencë dhe me cilësi që pritet të jetë pa kontratë në qershor të viti
CHAMPIONS/ Rikthehen më të mirët e Evropës, këto janë ndeshjet e ditës së sotme (FOTO LAJM) Xhiroja e tretë e fazës së grupeve në Ligën e Kampionëve rikthehet sonte me plotë sfida interesante. Mes tyre vlen të
Khabib Nurmagomedov zgjedh futbollistin më të mirë të të gjitha kohërave Kampioni i peshave të lehta në UFC, Khabib Nurmagomedov zgjodhi futbollistët më të mirë të të gjitha kohërave. Lista
Më të mirët! Nëse miqtë tuaj i përkasin këtyre shenjave të horoskopit, jeni me fat Personat që u përkasin shenjave të horoskopit që vijojnë si më poshtë bëni mirë që t’i mbani shumë pranë vetes, sepse mu
Një nga më të mirët e historisë, Ronaldo i pari që shënon 450 në top 5 ligat evropiane Cristiano Ronaldo po vazhdon të jap më të mirën e tij për fushat e blerta të futbollit. Ylli portugez i Juventus, Cri
Joan Gamper/ Barcelona - Elche, formacionet zyrtare: Koeman provon më të mirët Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen Barcelona – Elche. Barcelona ka ftuar skuadrën e Elche për ndeshjen t
Një nga më të mirët në Premier League, Henderson dëshiron kalimin te Man.United Dean Henderson e ka të qartë se çfarë dëshiron për të ardhmen. Portieri anglez ka pasur një sezon të jashtëzakonshëm
15 talentët që Messi mendon se do të dominojnë botën e futbollit Lionel Messi është padyshim njëri ndër më të mirët në histori të futbollit, mirëpo nuk ka shumë koha para se të pensiono
Mourinho zbulon formacionin me 11 lojtarët më të mirët që i ka stërvitur (FOTO LAJM) Ndërkohë që futbolli dhe çdo sport tjetër në botë është ndalur për shkak të përhapjes me shpejtësi të virusit vdekjeprur
Hysaj mund të largohet nga Napoli, gjendet zëvendësuesi Elseid Hysaj është kthyer të luajë rregullisht me Napolin, por rinovimi i kontratës ka ngrirë dhe palët nuk po bëjnë asn
Watford - Liverpool, formacionet zyrtare: "The Reds" me më të mirët drejt titullit (FOTO LAJM) Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen Watford – Liverpool. Liverpool luan në udhëtim kundër Watford në kuad
Manchester City - Crystal Palace, formacionet zyrtare: Guardiola hedh në fushë më të mirët Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Manchester City e Crystal Palace. Pas startit jo të mirë të sezonit
Më të mirët e vitit 2019, Messi i lë të gjithë pas (FOTO LAJM) Tabloidi britanik "The Guardian" ka analizuar kampionatet kryesore të kontinentit Europian, ku ka përpiluar edhe listën
Tare e CR7 favorit për më të mirët e vitit Igli Tare është favorit për tu shpallur trajneri më i mirë i vitit nga "Globe Soccer Awards". Tare që është drejtor i
Një nga më të mirët e Veronës, Interi interesohet për Rrahmanin Paraqitjet e shkëlqyeshme që po i shfaq me Veronën kanë bërë që "Nerazzurri" t’ia vënë syrin qendërmbrojtësit kosovar
Një ndër më të mirët në botë momentalisht , Rummenigge zbulon pengun e markatos Karl-Heinz Rummenigge ka zbuluar një detaj merkato. Nëse Bayern Munchen do ia kishte dalë të arrinte akordin përfundimta
Liverpool – Manchester City, formacionet e mundshme: Më të mirët në fushë Premier League në javën e 12-të të saj na rezervon një sfidë të jashtëzakonshme. Në orën 17:30 Liverpool do të përballet