999 rezultate për

mirepo

Eri pezullohet nga Për’puthen! Çfarë bëri këtë herë? Dorian Kuka iu bashkua dje Për’puthen dhe u kuptua menjëherë që do ishte pjesë e rëndësishme e emisionit pasi ndezi menj
I dashuri mohon ndarjen, Rita Ora habit në plazhet e Australisë me një tjetër mashkull (FOTO LAJM) Në korrik u zbulua lidhja e re e Rita Orës me regjisorin me origjinë greko-franceze, Romain Gavras. Dyshja kaloi pushime
Salah te Bayerni? Këto janë fjalët e drejtorit të "bavarezëve" Kohëve të fundit, drejtori i Bayern Munich, Karl-Heinz Rummenigge ka shprehur haptas admirimin për yllin e Liverpooolit,
Ishte "zhdukur", Tuna shfaqet për herë të parë pas lajmeve për ndarjen nga Patrisi (FOTO LAJM) Tuna Sejdi dhe Patris Berisha kanë qenë çifti më i diskutuar në mediat rozë këto kohët e fundit. E gjithë kjo nisi nga f
Di Maria pranë rikthimit në Premier League, por jo tek United Sulmuesi i PSG-së, Angel di Maria mund të rikthehet në Premierligë te Tottenhami, Argjentinasi ishte pjesë e "Djajve
"Dukesh si burrë", Adrola nuk ia përton një përgjigje fanses (FOTO LAJM) Një nga kostot e të qenurit figurë publike është edhe fakti se duhet të përballesh me mendime të shumta e shpesh ofendue
Depay pyetet për të ardhmen, kjo është përgjigja e holandezit Memhpis Depay ka qenë i lidhur me një kalim të mundshëm në klubin e Barcelonës, mirëpo një gjë e tillë nuk ndodhi. Ho
Në lidhje me futbollistin 19 vite më të ri, Adriana Matoshi revoltohet nga kritikat (FOTO LAJM) Aktorja e njohur, Adriana Matoshi është në qendër të mediave rozë, që në momentin kur pranoi publikisht lidhjen me futbo
Covid-19 anulon ndeshje të Boxing Day Pandemia Covid-19 do të ndikojë edhe në festën tradicionale të Boxing Day, ku do të anulohen disa ndeshje. Ndeshjet k
Licester City - Man.United, formacionet zyrtare Manchester United dhe Leicester City do të jetë një tjetër ndeshje e rëndësishme në Boxing Day përpos derbit londinez.
Mos vallë Xhemi Shehu do të jetë protagoniste në filmin e Eduartit të Arbanës (FOTO LAJM) Postimet e fundit të Arbana Osmanit dhe Xhemi Shehut në rrjete sociale kanë tërhequr shumë vëmendjen e ndjekësve. Dy
Nuk flet për mediat angleze, Salah jep sinjale se e do kalimin në La Liga Mohamed Salah duket se është i hapur që të largohet nga Liverpooli me të përfunduar ky sezon. Ylli egjiptian duket se
Nikolla Gruevski pas dy javësh do të rthehet në Maqedoni? Ish kryeministri maqedonas, Nikolla Gruevski, pas dy javëve pritet të kthehet sërish në Maqedoni. Pas dy viteve të p
Mozzik ngre dyshime me deklaratën e fundit: I mërzitur por buzëqesh (FOTO LAJM) Mozzik është reperi më i komentuar i momentit dhe emri i tij është më i lakuari në media e rrjete sociale. Përveç anë
Ndjekësit e kritikojnë se mori pjesë në ditëlindjen e Besit, si i kthehet Arbana Osmani (FOTO LAJM) Më 20 tetor Bes Kallaku festoi 35-vjetorin dhe rrjeti u mbush me urime të pafundme për artistin. Ai organizoi një festë
Të fiksuara pas fustaneve? Mësoni si t'i vishni edhe në ditë të ftohta (FOTO LAJM) Me uljen e temperaturave fillojnë të shtohen edhe veshjet tona. Fatkeqësisht, na duhet t’i themi “mirupafshim” rrobave t
Fituesit dhe humbësit në Premier League, pas mbylljes së merkatos Klubet nga Premier League kanë shpenzuar në total 1.5 miliardë euro. Por, cilat skuadra bën marrëveshje më të mira dh
Njëra më joshëse se tjetra, Elvana dhe Tayna bëjnë "xing" me bikinit e shtrenjta (FOTO LAJM) Tayna publikoi në Instagram dy foto nga Los Angeles, duke marrë vëmendjen e të gjithëve me linjat e saj dhe padyshim edh
Barcelona gati pë transferimin e madh, e pranon vetë lojtari: Dua të transferohem Barcelona ka marrë përgjigje pozitive nga objektivi i madh i afatit kalimtar të verës. Gini Wijnaldum dëshiron të tra
Nuk ka më vend te Brescia, Baloteli gati të transferohet në një skuadër jo të njohur Mario Balotelli përfundimisht do të largohet nga Brescia.. Super Mario kishte disa probleme me klubin italian, derisa