999 rezultate për

mirenjohje

Ministria e Jashtme: Cakaj jep dorëheqjen e parevokueshme, kapitull i mbyllur Gent Cakaj ka bërë reagimin e parë pas dorëheqjes si Ministër në detyrë për Evropën dhe Punët e Jashtme të Republikës së
Dhurata për secilin mjek, pasi mposhti COVID-19 pacienti bën gjestin e adhurueshëm Një pacient i cili la Infektivin pasi mposhti me sukses COVID-19 ka surprizuar në mënyrën më të mirë, stafin e mjëkëve n
Shefi i komisariatit mposht me sukses COVID-19 e i shpreh mirënjohje shefes së Infektivit Shefi i komisariatit të Përmetit, Petrit Gjokaza është shëruar nga COVID-19. Me anë të një postimi në mediat sociale
Feston sot 76 vjetorin, Berisha: Mirënjohje të pakufishme Zotit Ish-kryeministri Sali Berisha feston sot 76-vjetorin e lindjes. Ai ka ndarë një foto me bashkëshorten e tij, Liri Berish
Thaçi mbështet marrëveshjen Kosovë-Serbi, shpreh mirënjohje ndaj Trump Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi ka mbështetur nënshkrimin që ndodhi pak minuta më parë në Shtëpinë e Bardhë mes Kosov
U raportua se ishte në gjendje kritike, ish-deputeti reagon dhe falenderon Zotin dhe Ramën Pasditen e sotme në media u shpërnda lajmi se ish-deputeti Fatmir Toçi ishte në gjendje të rëndë shëndetësore pasi u pre
"Ka mirënjohjen e të gjithëve", mesazhi emocionues për Tritan kalon Ai është një nga mjekët që ndodhen në vijën e parë të luftës përballë COVID-19. Ka qenë ministrja e Shëndetësisë, Oge
60 infermjerë nisen në ndihmë të Italisë, ministri italian shpreh mirënjohje për Shqipërinë Ditën e sotme u nisën drejt Italisë një grup prej 60 infermjerësh, të cilët do të japin kontributibn e tyre në luftën nd
Pacienti italian përlotet, falenderon infermierët shqiptarë (VIDEO) Një pacient nga Breshia në Itali, i prekur nga Covid-19 është përlotur teksa ka falenderuar dy inferemierët shqiptarë, t
"Mirënjohje shqiptarëve", këngëtari italian bën falenderimin emocionues Këngëtari italian, Albano Carrisi ka shprehur mirënjohjen ndaj popullit shqiptar i cili dërgoi 30 mjekë dhe infermierë
Rama i shpreh mirënjohjen personelit mjekësor: Jeni heronj! Kryeministri Edi Rama ka bërë një postim nëpërmjet të cilit ka falenderuar personelin mjekësor të spitalit Infektiv që p
"Meritoni mirënjohje", Meta i përgjigjet aktorit shqiptar pasi konfirmoi pjesëmarrjen me 2 mars Aktori i njohur Neritan Licaj në një postim në rrjetin social Facebook të Presidentit Meta, ka konfirmuar pjesëmarrjen n
Nuk ishte shkaku sëmundja e rëndë! Vajza e aktorit zbulon pse u nda nga jeta Ferri Ditën e djeshme u nda nga jeta aktori Xhevdet Ferri, duke u futur kinematografinë shqiptare në zi. Ndërkohë ku kanë
Poshtë gërmadhave për të shpëtuar jetë, mjeku shpallet hero (FOTO LAJM) Kreu i shtetit Ilir Meta ka shprehur mirënjohjen për mjekun Grei Malo i cili dha ndihmën e tij për të shpëtuar banorët e
Mirënjohje, izraelitët kujtojnë ndihmën e shqiptarëve dhe si ia kthyen gjatë tërmetit (VIDEO) Pavarësisht kohës që kalon, mirënjohja mban gjallë te njerëzit kujtimet e atyre që i zgjatën dorën në rastet më të vësht
Pas vizitës së saj në Bubq, Xhensila i shpreh mirënjohjen Bebe Rexhas (FOTO LAJM) Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha, erdhi ditën e sotme në Shqipëri për të parë nga afër dëmet që ka shka
Si pagëzoi Zhak Shirak një shesh në Paris me emrin "Skënderbej", në shenjë mirënjohje ndaj dy shqiptarëve “Mbas disa përpjekjeve disavjeçare që bëri vëllai im, Isa Ndreu, me mikun e tij, publicistin e njohur të mërgatës antiko
11 vite "E Diela Shqiptare", Ardit Gjebrea shpreh mirënjohjen me fjalë zemre (FOTO LAJM) "E Diela Shqiptare" ka qenë për një kohë të gjatë pranë publikut shqiptar në çdo ditë të dielë, ekzaktësisht plot 11 vit
Më në fund Lulzim Basha merr një mirënjohje nga Rudina Hajdari Deputetja e Partisë Demokratike në Kuvend, ka reaguar në lidhje me protestën e mbajtur mbrëmjen e djeshme nga opozita.
Basha përmbyll marshimin: Misioni ynë, mision brezash Përfundon marshimi për gati tre orë i protestuesve të opozitës. Në fjalën e tij përmbyllëse kreu I partisë demokratike