999 rezultate për

mirela

Betohet deputetja që zëvendëson Mark Frrokun Mirela Ferracaku është deputetja më e re e Kuvendit të Shqipërisë. Ajo ka marrë sot mandatin e lënë nga Mark Frroku, i c
Ja kush do e zëvendësojë Mark Frrokun në Kuvend Pas tërheqjes së Mark Frrokut nga Kuvendi, zëvendsuesja e tij do të jetë Mirela Ferracaku, e cila ndodhet e treta në lis
Vizitë dy-ditore e ministres Mirela Kumbaro në Torino Ministrja e Kulturës, Mirela Kumbaro në datat 16 dhe 17 qershor 2014 do të zhvillojë një vizitë pune në Torino. Priten t
Xhaferri i dërgon telegram ngushëllimi ministres Mirela Kumbaro Musa Xhaferri, Zëvendëskryetari i Qeverisë së Republikës së Maqedonisë, dje i ka dërguar një telegram ngushëllimi minist
Peleshi ngatërron emrat e ministreve Zv.kryeministri Niko Peleshi nuk u shpëtoi dot gabimeve në prezantimin e ministreve gjatë konferencës së djeshme për rap
Nishani dënon sulmin ndaj gjyqtares së Vlorës Presidenti Bujar Nishani ka shprehur sot solidaritetin ndaj gjyqtares së Vlorës Mirela Mishgjoni e cila u sulmua dy ditë
Prifti ngelet për në vjeshtë Gjykata e Lartë ka shtyrë për në muajin shtator cështjen ghyqësore ndaj Dritan Priftit dhe Leonard Beqiraj. Kolegji Pena
Modelja shqiptare “shokon” Tiranën, pozon si Anxhela Martini E para sfilatë shqiptare kushtuar veshjeve intime. Dhe e para stiliste që guxon këtë quhet Mirela Cici. E bëri këtë gjat