999 rezultate për

mirela

Mirela Kumbaro për ndërtimi në Butrint: Është në kuadrin e një pakete shërbimesh Ministrja e Kulturës Mirela Kumbaro ka raportuar sot në Komisionin e Medias dhe Edukimit në lidhje me ndërtimet që po kr
Mirela që vrau burrin në gjumë s’e do më jetën, e gjejnë rëndë në tualetin e burgut Një e dënuar në të ashtuquajturin “Burgu i grave” në Tiranë ka tentuar t’i japë fund jetës, duke u vetëhelmuar. Sipas Po
Mirela Milori "braktis" lajmet dhe arratiset në Dhërmi (FOTO LAJM) Ajo është padyshim një nga gazetaret më të dashura për publikun dhe gjithashtu edhe një folëse lajmesh e suksesshme.
Flet për herë të parë Mirela Topulli, gruaja që goditi gazetarin: Ju tregoj si është e vërteta Vetëm disa ditë më parë gazetari investigativ i “Stop” Genci Angjellari deklaroi edhe me pamje filmike se u dhuna nga Mi
Rrahu gazetarin, por ky është krimi më i rëndë i Mirela Topullit Mirela Topulli është kthyer tashmë në një “personazh” dhe e gjithë kjo falë dhunës barbare të ushtruar mbi gazetarin e S
Rrahu barbarisht gazetarin gjatë intervistës, kush është gruaja "Van Dam"? Mirela Topulli është kthyer në “personazhin” më të njohur të publikut për shkak se dhunoi barbarisht një gazetar në krye
Del videoja, ja si u dhunua gazetari investigativ nga një grua (VIDEO) Mbrëmjen e sotme në Emisionin “Stop” në Televizionin Klan janë transmetuar pamjet e rënda të dhunës që administratorja e
Gjirokastra fundos keq PD, PS kryeson me 3 deputetë Në Gjirokastër janë numëruar 128 kuti të votimit nga 235 kuti gjithsej. Nga rezultatet e para kryeson PS ndërsa PS-L
96 kuti të numëruara në Gjirokastër, ja cilët hyjnë deputetë Nga numërimi i 96 kutive te votimit nga 235 gjithsej ne Gjirokastër, PS kryeson me mbi 54% te votave, ndërsa LSI ka sigu
Ministrja dhe deputeti shqiptar bëjnë skandal në Greqi Mirela Kumbaro dhe Bledi Çuçi zhvilluan një takim gjatë pasdites së 17 Qershorit me emigrantët në hotel Titania, në Athi
Prokuroria e shpall Pezën të pandehur, 3 akuzat ndaj tij Është shpallur “i pandehur” deputeti socialist dhe gazetari i njohur Alfred Peza për akuzat “fshehje të ardhurash”, “pas
Kjo është pedagogia që do të zëvendësojë Lindita Nikollën në Ministrinë e Arsimit Një mësuese do të zëvendësojë Lindita Nikollën në Ministrinë e Arsimit, dhe ajo është Mirela Karabina. Emri i saj ësh
Pasuria e Alfred Pezës, prokuroria i sekuestron aksionet e gruas Me kërkesë të Prokurorisë për Krime të Rënda, Gjykata për Krime të Rënda ka vendosur sekuestro preventive ndaj aksioneve
"Kam njohje në ministri", ja si mashtronte 42-vjeçarja për punë dhe viza angleze Policia e Tiranës në me dije se 17 persona kanë rënë pre e premtime dhe mashtrimeve të një gruaje 42-vjeçare e cila prem
Henri Çili-Mirela Rukos: Je studente e dobët, pse nuk punon? Në një lidhje direkte për emisionin Opinion, studentja që i hodhi salcë nga koka ministres së Arsimit Lindita Nikolli, M
Lirohet pas 10 orësh studentja që i hodhi salcë ministres: Pushtetarët nuk kanë parë gjë akoma (VIDEO) Rreth orës 03:30 të mëngjesit të sotëm, pas orësh të tëra në polici është liruar studentja që i hodhi salcë në kokë mini
Shoqërohet në polici studentja që “ngjyrosi” ministren Nikolla (VIDEO) Mirela Ruko është aktivistja e “Lëvizjes për Universitetin” e cila ditën e sotme në Samitin e Studentëve të organizuar n
Parkoi makinën gabim. A u gjobit ministrja Kumbaro? Ministrja e Kulturës i ka shpëtuar një gjobe nga ana e policisë, pasi shoferi i saj personal ka parkuar mjetin në trotua
Mirela Kumbaro gjen adrenalinën në ajër (VIDEO) Në morinë e zërave të shumtë se ndryshimet në kabinetin qeveritar Rama do të prekin edhe Ministrinë e Kulturës, ministrj
Mirela Kumbaro i "kërkon llogari" ish ministres franceze, ja çfarë i thotë Ish ministrja e Kulturës e Francës Aurelie Filippetti disa ditë më parë duke kritikuar mënyrën si zgjidhej presidenti fr