999 rezultate për

mirel

Mirela Milori sikletos Gent Cakajn: Mos më bëj të nxjerr arsenalin tim Ministri i Jashtëm në detyrë Gent Cakaj ka nisur këtë të mërkurë një ofensivë të vërtetë nëpër televizionet shqiptare, p
Zbulon prejardhjen, "Kromozomi Y" kryhet edhe në Shqipëri Mbi 12 milionë njerëz në botë kanë kryer aktualisht testin gjenealogjik, që rrëfen ose iu bën atyre të ditur historikun
Jozefina Topalli përlotet në mes të emisionit, kjo është pyetja që e emocionoi (VIDEO) Jozefina Topalli është një nga figurat më të spikatura të politikës në vendin tonë. Edhe pse nuk është më deputete,
Kush qan më shpejt Lindita Nikolla apo Mirela Kumbaro? Si përgjigjet Rama "Kush qan më shpejt Lindita Nikolla apo Mirela Kumbaro dhe nga cila prekesh më shpejt?", ishte kjo pyetja që i bëri Erma
84-vjeçari ecën çdo ditë tetë kilometra për të lexuar gazetën (FOTO LAJM) Ahmet Ali Demirel, 84-vjeçar nga qyteza Guce në provincën verilindore turke Giresun, çdo ditë përshkon në këmbë një rrug
Mirela Kumbaro bën statusin e lamtumirës si ministre (FOTO LAJM) Nga dje me vendimin e kryeministrit Edi Rama, Mirela Kumbaro nuk do të jetë më në krye të Ministrisë së Kulturës , duke
Të ngrirë në fytyrë, si e pritën ministrat e shkarkuar lajmin (FOTO LAJM) Kryeministri, Edi Rama ka mbajtur një fjalim në Asamblenë e PS-së, ku ka njoftuar një fortunë largimesh në kabinetin e M
Lista, kush janë 220 emrat fitues në Këshillin e ri Kombëtar të PD-së Me datë 15 dhjetor 2018 PD zgjodhi Këshillin e saj Kombëtar. Më poshtë keni listën zyrtare me 220 emrat fitues. Vo
Pas Pranverës dhe Mirelës, e qeshura i ngjitet Stela Kotrinit (VIDEO) E qeshura në mes të emisionit duket se është bërë ngjitëse për moderatoret. Në fillim bëri xhiron e rrjetit video e
Çfarë po ndodh, pas Pranverës një tjetër moderatore shqiptare shpërthen në të qeshura Moderatorja Pranvera Borakaj që shpërthente në të qeshura, bëri xhiron e rrjetit dhe duhet thënë se u bë një meme perfek
Tekstet skandaloze që po mësojnë fëmijët shqiptarë Përveç tregimeve të frikshme të shtrembëruara, dalin rastet kur nxënësit e sistemit 9-vjeçar, janë përballur në librat e
Kush është "gangsterja" e Beratit që tentoi të kalonte 40 kg drogë në Rinas Policia e shtetit ditën e sotme ka publikuar emrat e 16 personave më të kërkuar në qarkun e Beratit. Shumica prej ty
Me një status tërboi rrjetet sociale, më në fund reagon Mirela Kumbaro Më në fund ka reaguar ministrja e Kulturës Mirela Kumbaro pas atij statusi në Twitter që acaroi shumë përdoruesit e rrje
Kjo është Mirela, policja që të palos me gjoba Prej disa javësh Policia e Shtetit ka prezantuar në rrjetet sociale punonjësit e saj. Sot, policia na njeh me Mirelë
Ish-zyrtari i KE-së: Ndryshimi i kufijve prek edhe Maqedoninë Ish-sekretari i përgjithshëm i drejtorisë për zgjerim në Komisionin evropian, Pjer Mirel, në intervistë për MIA-n shpreh
Mirel Josa: Duhet ta kishim përfunduar ndeshjen më herët Prishtina u eliminua nga raundi i parë i Europa Leagues teksa u mposht me penallti, pasi koha e rregullt në të dyja taki
Prishtina e Mirel Josës fiton Kupën e Kosovë (VIDEO) Prishtina nuk ka mbetur pa trofe këtë vit pasi që ka fituar Kupën e Kosovës. Në ndeshjen që u zhvillua në stadiumin e
Mirel Josa: Jam i shokuar për dënimin e Skënderbeut Mirel Josa, trajneri i Prishtinës, është shprehur i shokuar me vendimin e UEFA-s, sipas së cilit skuadra e Skënderbeut ë
Plas sherri mes Kumbaros dhe Vokshit në Kuvend Mbledhja e sotme e Komisionit të Medias ku e pranishme ishte edhe ministrja e Kulturës, Mirela Kumbaro ishte mjaft e ten
Robert Ndrenika i shkruan letër dhe bën për një lek ministreshën Kumbaro Prej disa ditësh gëlon debati në lidhje me projektin e qeverisë për zhvendosjen e Teatrit Kombëtar, veprim të cilin e ku