999 rezultate për

mirdite

Të dënuar për vrasje, kush janë tre "të fortët" që ranë në rrjetën e OFL Operacioni Forca e Ligjit i ka nisur kërkesat me shkrim për vetëdeklarimin e burimeve të pasurisë tre personae të akuzua
COVID-19 i merr jetën mësuesit në Mirditë Një mësues nga Mirdita ka humbur jetën pasi ishte infektuar me koronavirus. Mësuesi prej disa ditësh ishte i shtruar
Kryebashkiaku i Mirditës infektohet me COVID-19 Koronavirusi ka infektuar edhe kryebashkiakun e Mirditës, Ndrec Deda. Ky i fundit është vetëkarantinuar në shtëpi pas
"Prej 60 vitesh kam plumbin e komunistëve në mushkëri", historia e panjohur e të dënuarit me vdekje Publikohet historia e panjohur e Zef Pren Ndocit me origjinë nga fshati Spaç i Mirditës, familja e të cilit gjatë periud
Historia e dhimbshme e familjes Gjonmarkaj: Gjyshi kërkohej të pushkatohej në vend të djalit Publikohet historia e panjohur e familjes së Preng Gjonmarkajt me origjinë nga Oroshi i Mirditës dhe që rrjedh nga dera
Ndahet nga jeta ish-kreu i PD në Mirditë (FOTO LAJM) Ish-kryetari i PD në Mirditë, Preng Toma është ndarë nga jeta. Lajmin e bëri të ditur kryetari i demokratëve, Lulzim Bas
I theu xhamin e makinës dhe kërcënonte se do ta vriste, shmanget tragjedia në Mirditë Policia ka parandaluar një ngjarje të rëndë në Mirditë. Policia njofton se një shtetas i kishte thyer xhamin e makinës n
Rezulton pozitiv ndaj koronavirusit çifti i bashkëshortëve nga radhët e bluzave të bardha në Mirditë Ka shkuar në 259 numri i të prekurve nga koronavirusi, ku 16 raste kanë rezultuar pozitivë gjatë 24 orëve të fundit.
I infektuari i parë me koronavirus në Mirditë ishte punonjës i spitalit të Rrëshenit Mirdita i është shtuar sot hartës së qyteteve që kanë raste pozitiv me koronavirus në vendin tonë. Burime bëjnë me dije
E ndau se tentoi t'a vrasë me thikë, kush është autori i ngjarjes makabre në Mirditë Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Mirditë, ku motër e vëlla janë ekzekutuar para shtëpisë. I dyshuar
Prençi: Lleshaj të tregojë kush e vrau Kastriot Reçin në Mirditë Një akuzë mjaft e rëndë është hedhur kundrejt ministrit Lleshaj nga studioja e “360gradë” nga Artur Zehji. Shemsi Pre
Plas me armë në Mirditë, plagoset 48 vjeçari Policia ka arrestuar një 73 vjeçar pasi ka plagosur me armë zjarri një 48 vjeçar. Ngjarja mësohet se ka ndodhur në Mi
Ndalon makinën në mes të rrugës dhe dhunon policin, kapet "i forti" në Mirditë Duket se shqiptarët akoma nuk e kuptojnë mirë forcën e ligjit. Një 45-vjeçar është vënë në prangat e policisë për shk
Policia jep shpërblimin e majmë për informatorët e atentatit mafioz në Rrëshen Policia ka vënë në dispozicion plot 20 milion lekë të vjetra për këdo që mund të japë informacione të sakta lidhur me au
U prishën pazaret e drogës? Pse u ekzekutua biznesmeni në Mirditë Biznesmeni Kastriot Reçi , 47 vjeç u ekzekutua ditën e sotme sapo doli nga lokali i tij në Rreshën. Por Reçi ishte nj
U ekzekutua sot në Rrëshen, biznesmeni ishte pronar edhe i një magazine hashashi Ditën e sotme një biznesmeni iu bë atentat në Rrëshen duke e lënë të vdekur. Deri tani dihet që viktima është Kastri
Digjet kabina e rojeve të firmës së HEC-ve në Mirditë Vendqëndrimi i rojeve të firmës që po ndërton hidrocentralet në Kurbnesh të Mirditës dhe Zall Gjocaj të Matit është shkr
DETAJE/ Aksidenti i rëndë në Mirditë, 1 viktimë dhe 8 të plagosur Një person ka gjetur vdekjen dhe tetë të tjerë kanë mbetur të plagosur kur dy automjete janë përplasur midis tyre në qyt
6 vite më parë i eliminuan babain, detaje të reja nga plagosja në Mirditë Katër persona janë shpallur në kërkim për sulmin e djeshëm ndaj Frederik Lekës, 26 vjeç. Sulmi ndodhi në Mirëditë, nd
DETAJET/ E rrahën dhe më pas e qëlluan me 2 plumba 26-vjeçarin në Mirditë Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pasditën e sotme në Mirditë. Një i ri është qëlluar me armë zjarri dhe është transportuar