999 rezultate për

mirditĂ

Iu sekuestruan 5 milionë euro pasuri, kush janë vëllezërit narkotrafikantë nga Mirdita Vëllezërit Sokol Marku dhe Elson Marku akuzohen për disa vepra penale jashtë vendit, ndërsa disa ditë më parë iu sekuest
Makina luksoze, vila dhe biznese: Dalin detaje nga aktiviteti kriminal i vëllezërve nga Mirdita Vëllai i Sokol Markut, të cilit ditën e djeshme iu sekuestrua një pasuri me vlerë 5 milionë euro, është Elson Marku.
18 makina, 10 vila e dy lokale! Kush është bosi nga Mirdita që iu sekuestrua pasuria Prokuroria e Tiranës i ka sekuestruar pasurinë shtetasit Sokol Marku. Shtetasi Sokol Markut nga Mirdita, i është sek
Trafikoi 1.2 ton "të bardhë", kush është "koka" nga Mirdita që u arrestua në Itali Alfred Arapi është 42- vjeçari nga Mirdita i cili u arrestua në itali për llogari të shtetit grek . Ditën e djeshme medi
Makina bie nga ura, humb jetën 50 vjeçari nga Mirdita Një aksident i rëndë ka ndodhur paraditen e sotme, në Reps të Miritës. Si pasojë, një 50 vjeçar ka humbur jetën pasi
I kërkuar nga interpoli, 10 vite burg për 29 vjeçarin nga Mirdita Policia e Lezhës ka arrestuar një 29 vjeçar me qëllim ekstradimi drejt Italisë. S.N. (L) ishte i shp-allur në kërkim
Alarmohet Mirdita: Po grabitet me kamiona guri prehistorik (FOTO & VIDEO) Lëvizja “Zgjohu Shqiptar” ka denoncuar sot një ngjarje alarmuese, persona të pa identifikuar ka disa ditë që po tentojnë
Basha nga Mirdita: Rama është hajdut psiqik, vjedh çdo gjë që i del para Kryetari i opozitës, Lulzim Basha, bashkëbisedoi me demokratët e Mirditës gjatë një takimi të zhvilluar me ta pasditen e
Kush është aktorja nga Mirdita që do të luajë në “The fate of the Furious” Në serinë e re të Fast and Furious interpreton dhe një vajzë nga Mirdita. Erigerta Deda është pjesë e filmit bashkë m
Humbi jetën në aksidentin në tunelin e Kalimashit, 29-vjeçarja këngëtare e muzikës popullore Një aksident i rëndë ka ndodhur në tunelin e Kalimashit pasditen e djeshme pasi një makinë ka dalë nga rruga. Viktimë
Vuante nga depresioni, i jep fund jetës i riu nga Mirdita Një i ri i ka dhënë fund jetës një ditë më parë në periferi të Mirditës. Viktima është 32-vjeçari B.Gj. Aktin tragjik
Ahmeti: Fakti që Zaev ka thënë në një tubim “Mirdita” në shqip, nuk e bën më të mirë se Gruevskin “Përfaqësimi i shqiptarëve në Maqedoni mendoj se është nën nivel dhe ka degraduar tej mase. Kjo situatë e shqiptarëve
Tronditet Mirdita, bien dy tërmete në Reps Dy tërmete kanë rënë sot në mëngjes në vendin tonë, të dy në Reps të Mirditës, njofton Instituti i Gjeoshkencave. I p
Vetëvritet me armë gjahu 26 vjeçari nga Mirdita Policia me anë të një informacioni paraprak bën me dije se një 26 vjeçar i ka dhënë fund jetës duke u vetëvrarë me një a
Nishani shpreh ngushëllimet për ndarjen nga jeta të akademikut Zef Mirdita Presidenti Nishani shpreh ngushëllimet për ndarjen nga jeta të akademikut Zef Mirdita. “E nderuara familja Mirdita,
Thaçi i shokuar nga vdekja e Zef Mirditës: Humbje e madhe për të gjithë ne Historiani dhe akademiku i njohur, Zef Mirdita, ndërroi jete dje në Zagreb, në moshën 80 vjeçare, ndërsa sot ka ardhur e
Lamtumirë Imzot Rrok Mirdita Presidenti Bujar Nishani, së bashku me Zonjën e Parë, Odeta Nishani, bënë sot homazhe në Katedralen katolike të Shën Pal
Bamir Topi ngushëllime për ndarjen nga jeta të Rrok Mirditës Bamir Topi ka ngushëlluar familjen, të afërmit dhe miqtë e Imazot Rrok Mirditës. Topi tha se Rrok Mirdita meriton nde
Basha: Mirdita do të mbahet mend në ringritjen shpirtërore të vendit Pas përcjelljes së lajmit të rëndë se ka ndërruar jetë në moshën 76-vjeçare arqipeshkvi i Tiranës dhe Durrësit, Imzot Rr
Profil/Kush ishte Imzot Rrok Mirdita Mons. Rrok Mirdita ka lindur në Këllezen të Ulqinit (Mal i Zi), më 28 shtator 1939. Shkollën fillore dhe të mesme e ka n