999 rezultate për

mirabelli

E donte edhe te Milani, Gattuso nuk heq dorë nga Belotti Sulmuesi Andrea Belotti nuk po kalon një moment aspak të mirë me fanellën e Torinos, ku mban edhe shiritin e kapitenit,
Ish-drejtori sportiv i Milanit: Tentuam ta kthejmë Ancelottin Ish-drejtori sportiv i Milanit, Massimiliano Mirabelli, zbuloi se ai dëshironte ta kthente Carlo Ancelottin në Milan dhe
Befason Mirabelli: Po të isha ende te Milani do afroja Ronaldon Massimiliano Mirabelli, ish-drejtori sportiv i Milan-it, ka zbuluar në një i ntervistë për "Libero" një bisedë që ka pat
E përzuri Milani, Mirabelli pranë Bologna-s Bologna është po kërkon një drejtor sportiv të ri për sezonin e ardhshëm. Sipas "Tuttomercatoweb", dejtori aktual Riccar
Kinezët fundosën Milanin, por i vetmi që përfitoi ishte Berlusconi Ish-drejtori sportiv i Milanit, Massimiliano Mirabelli, nuk i ka kursyer kritikat ndaj ish-presidencës kineze të Milanit
Mirabelli: Ronaldo do të kishte zgjedhur Milanin para Juventusit Ish-drejtori sportiv i Milanit, Massimiliano Mirabelli, pretendon se Cristiano Ronaldo do t’i kishte zgjedhur kuqezinjtë
Zyrtare: Milan konfirmon shkarkimin e Mirabellit Milani zyrtarisht i ka ndarë rrugët me drejtorin sportiv Massimiliano Mirabelli. Mirabelli iu bashkua Milanit nga riv
Massimiliano Mirabelli largohet nga Milani, shikoni letrën emocionuese Massimiliano Mirabelsi u largua nga Milani dhe këtë ai e ka konfirmuar edhe vetë me anë të një letre drejtuar tifozëve t
Vjen shkarkimi tjetër tek Milani Presidenti i ri i Milanit, Paolo Scaroni, pritet ta takojë sonte drejtorin sportiv, Massimiliano Mirabelli, për të disku
Morata akoma në radarin e Milanit Fassone dhe Mirabelli, ende në pritje të dinë fatin e tyre nga “Elliott”, kanë udhëtuar për në Londër, ku mund të godasi
Mirabelli flet për objektivat e Milanit për sezonin e ardhshëm Sezonin e ardhshëm objektivi kryesor për Milanin do të jetë kualifikimi në Champions League, me drejtorin sportiv Massim
Mirabelli i jep dritën jeshile largimit të Donnarummas Donnarumma shikohet si njëri nga fajtorët kryesorë për humbjen e madhe të Milanit në finale kundër Juventusit, i cili bë
Milan përgatit shkarkimin e Mirabellit Fassone dhe Mirabelli janë takuar dje me trajnerin Gennaro Gattuso, por calciomercato.com raporton se marrëdhëniet mes t
Mirabelli qetëson tifozët e Milanit: Jemi gati për vendimet Drejtori sportiv i “Djallit”, Massimiliano Mirabelli mban të qetë tifozët e Milanit duke iu premtuar se nuk kanë pse të
Zyrtare: Gennaro Gattuso rinovon deri në vitin 2021 me Milanin (VIDEO) Milani ka konfirmuar rinovimin e kontratës me trajnerin Gennaro Gattuso, i cili do ta drejtojë klubin deri në sezonin 20
Mirabelli i jep fjalën Gattusos Nuk mund ta imagjinoj Milanin pa ty Deklarata e fortë kjo e drejtorit sportiv të Milanit Massimiliano Mirabelli i cili konfirmio Genaro Gattuson në stolin e
Mirabelli: Shpresoj që Gatusso ta drejtojë Milanin edhe për 10 vite të tjera Pas disa kohësh larg mediave, është rikthyer të flasë për Milanin dhe projektet kuqezi. I intervistuar nga “Milannews”,
Mirabelli jep lajmin e mirë për tifozët: Akoma e duam Bellotin Massimilliano Mirabell ka thënë se sulmuesi i Torinos, Andrea Belotti mbetet objektiv kryesor i Milanit. Milani u pë
Plas te Milani, agjenti i lojtarit i përplas karrigen në zyrë Mirabellit (FOTO LAJM) Situata në klubin e Milanit nuk duket aspak e qetë në këto ditët e fundit të merkatos së dimrit. Ditën e djeshme mës
Mirabelli flet për merkaton e klubit: Nuk do të blejmë asnjë lojtar këtë afat kalimtar Milani nuk do të transferojë asnjë lojtarë në merkaton e janarit, thotë CEO i Milanit, Massimiliano Mirabelli. Pavarë