999 rezultate për

mira

Goditja e bandës italo-shqiptare, policia jep detaje nga operacioni Policia e shtetit ka reaguar lidhur me operacionin "MIRACOLO II" që çoi pas hekurave 33 persona, mes tyre edhe një shqip
Platformat më të mira për të mësuar online në 2021 Në kohët e vështira që jetojmë sot, kemi parë që çdo gjë po rikthehet online. Pjesë e këtij transformimi është padyshim
Italia zgjat kufizimet për udhëtimet, zbulohen rregullat e reja të miratuara së fundmi Qeveria italiane ka zgjatur ndalesën për udhëtimet jo të domosdoshme në mes të 20 rajoneve të këtij shteti deri më 27 ma
Rusia nuk ndalet, miraton vaksinën e tretë Rusia nuk ka humbur kohë, por ka miratuar ditën e sotme vaksinën e saj të tretë kundër koronavirusit për përdorim të bre
"Peng i ndereve të vjetra", kush është gjyqtarja e zhytyr në kredi që u kallëzua sot në SPAK Gjyqtarja Miranda Konica është kallëzuar ditën e sotme në SPAK nga Enver Dondollaku, i njohur ndryshe si numri dy i band
Përlotet Fatmira Breçani, tregon humbjen më të madhe të jetës (FOTO LAJM) Mbrëmja e sotme në ekranin e ABC ka qenë një festë e vërtetë, teksa në emisionin “E ardhmja është vajzë”, Aurela Gaçe dh
Lajme të mira nga moti! Rikthehen reshjet por rriten ndjeshëm temperaturat Gjatë periudhës 17 – 22 shkurt priten sasi të pakta reshjesh dhe vetëm në zona të izoluara të basenit të Drinit; 2-4 cm
Lajme të mira nga Infektivi: Mbi 1000 pacientë janë shëruar nga COVID-19 vetëm sot! Ndërkohë që shifrat e infektimeve dhe viktimave vazhdon të jetë alarmante në Shqipëri, një lajm i mirë vjen nga ministri
Wanda Nara: Jini më të mirat në shtrat, gjithçka tjetër e blen ai me kartën e tij (FOTO LAJM) Është një Wanda Nara e dashuruar ajo që i dedikon sulmuesit të PSG Mauro Icardi një dedikim special në Instagram me rast
Votimet në Kosovë, Çitaku: Zgjedhjet më të mira në Ballkanin Perëndimor Ka reaguar ambasadorja e Kosovës në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, Vlora Çitaku lidhur me votimet në Kosovë. Çitaku
I kërkon shumën marramendëse për dasmë, Fatmira Breçani habitet nga tropojanët (FOTO LAJM) Këngëtarja shumë e dashur për publikun Fatmira Breçani ishte e ftuar në emisionin "Glamour Zone", ku gjatë intervistës r
Arma e re turke mes më të mirave të ushtrive të NATO-s ushka Kombëtare e Këmbësorisë MPT-76 është bërë më e lehtë për forcat e sigurisë. Kanë përfunduar punimet për kualifi
Milani hidhet në sulm për të siguruar shërbimet e Mirante Milani është i interesuar për shërbimet e Antonio Mirante, që pritet të largohet nga Roma në fund të sezonit. Ish por
Qeveria miraton borxhin shtesë për KQZ-në nga buxheti 2021 Qeveria ka miratuar borxhin shtesë për Komisionin Qendror të Zgjedhjeve nga buxheti 2021. Fondi shtesë i miratuar do
Plas debati në Për'puthen, Sindi sulmon Anën: Ti ke smirë ndaj meje! Takimi i Elvisit dhe Sindit në "Përputhen" në Top Channel, ka nxitur debate në studio për shkak të marrëdhënies së tyre
Asensio, e mira vetme e këtij Reali të "vrarë" Asensio është një nga lojtarët më cilësorë të Realit kur është në formën e tij më të mirë. Ndeshja nfaj Huescas konfirmo
Ndryshime të mëdha në Champions, formati i ri "zvicerian" sot miratohet përfundimisht Sot do të ketë një takim “të largët” midis klubeve të ligave kryesore evropiane dhe UEFA për të diskutuar idenë e preza
Do të blini një makinë të re? Naftë apo Benzinë: Cila është më e mira ju? Kishte një kohë kur motorët me naftë zakonisht gjendeshin vetëm në kamionë, autobusë, traktorë, trena dhe metro. Ata
Botërori i Klubeve: Bayern dhe Palmeiras mësojnë emrat e skuadrave kundërshtare Botërori i Klubeve ka zhvilluar sot ndeshjet e tij të para, që kanë caktuar ekipet të cilat do të luajnë në gjysmëfinale
Formacionet zyrtare, Inter-Juventus Gjithçka gati për gjysmëfinalen e parë të Kupës së Italisë mes Interit dhe Juventusit. Ndeshja starton në orën 20:45.