999 rezultate për

mirĂve

Merr 136 pikë, Shqipëria mes 50 më të mirave të Botës? Fitorja me Portugalinë, me shumë gjasa, do të ngrejë ndjeshëm Shqipërinë në renditjen mujore të FIFA-s. Të paktën për mo
SHBA dhe Britania kanë universitetet më të mira Universitetet më të mira në botë janë në SHBA dhe në Britani të Madhe. Renditja e fundit e universiteteve botërore radhi
50-vjeç, Mourinho mes trofeve, polemikave dhe lamtumirave (FOTO LAJM) Jose Mario dos Santos Mourinho Felix, i njohur nga të gjithë si Jose Mourinho, ka lindur në Setubal (Portugali) më 26 ja
Zaha është i "djajve" Wilfred Zaha është zyrtarisht lojtari më i ri i Manchester United. Transferimi do të kryhet gjatë merkatos së verës pasi
Seria A, Juventus nuk do ta ketë të lehtë përballë Napolit Skuadrën e Juventusit e pret një sfidë jo e lehtë në përballjen e sotme kundër skuadrës së Napolit. Bardhezinjtë do të j