999 rezultate për

mirĂn

Kumbullua luan ndaj Juventusit? Fonseca merr vendimin për shqiptarin Po afron dita e madhe për Marash Kumbullan. Mbrojtësi i Kombëtares shqiptare, do të bëjë paraqitjen e parë me fanellë
ZYRTARE/ Mbrojtësi i Barcelonës kthehet nga huazimi më herët nga se ishte menduar Klubit të Barcelonës i është rikthyer një futbollist nga huazimi më herët se që ishte menduar. Bëhet fjalë për mbrojt
Miranda Kerr thyen heshtjen, flet për fëmijën që ish-partneri po pret me Katy Perry (FOTO LAJM) Aktorja australiane ka qenë mbështetëse e ish-partnerit të saj dhe të fejuarit aktual të Katy Perry-t, teksa mezi presin
Nënë për herë të tretë, Miranda Kerr zbulon emrin që zgjodhi për bebushin e saj (FOTO LAJM) Vetëm disa ditë më parë, modelja e njohur Miranda Kerr solli në jetë fëmijën e saj të tretë. Ajo dhe partneri, Evan S
Pritjes së ëmbël i erdhi fundi! Miranda Kerr bëhet nënë për herë të tretë (FOTO LAJM) Modelja e njohur Miranda Kerr ka sjellë në jetë fëmijën e saj të tretë me bashkëshortin Evan Spiegel, një nga themeluesi
Roma u ndal nga Genoa, Ranieri: Kjo pikë na çon në Champions Roma u ndal këtë të dielë në barazim 1-1 nga Genoa, me këtë të fundit që në limitet e kohës kishte të gjitha shanset të
Mbetet në burg Miranda Fortuzi, ekspertja e mashtrimeve Gjykata e Tiranës ka lënë në burg dy “juristët”, që u arrestuan të enjten për mashtrimin e një qytetari, duke u prezantu
Inter-Lazio, formacionet zyrtare Interi dhe Lazio kanë publikuar tashmë formacionet zyrtare për ndeshjen e radhës në Serie A. Nerazzurrët presin Lazio
Buzëqesh Spalletti, Brozovic dhe Miranda janë gati Lajm i mire vjen për Luciano Spallettin në prag të ndeshjes së kthimit ne Europa Ligë ndaj Eintrachtit Frakfurtit dhe de
Dy vite më parë kishte probleme me zemrën, ndërsa sot luan në Champions League Antonio Mirante ka bërë debutimin e tij të dytë në portën e Romës në Champions League, pasi dy vite ishte buzë pensionim
Spalletti: Asnjë klub në planet nuk ka para për të blerë Shkriniarin Trajneri i Interit, Luciano Spallettit, ka folur pas triumfit në Kupën e Italisë, ndaj Beneventos ku i ka dhënë përgjigj
Roma shigjeton mbrojtësin e Interit Joao Miranda nuk po gjen hapsira tek Interi, teksa Spalletti kërkon ta largojë nga Interi pasi dyshja e mbrojtjes është
Joao Miranda në radarin e PSG-së Joao Miranda nuk po gjen shumë hapsira tek Interi teksa së fundmi ai po mendon largimin nga zikaltrit. Së fundmi në gar
Miranda pranë largimit, Interi shigjeton futbollistin e Sampdorias Mbrojtësi Miranda është i pakënaqur tek Interi shkak janë bërë hapsirat e pakta që ai ka në formacionin titullar, teksa
Miranda kërkon largimin nga Interi Mbrojtësi i Interit Miranda sipas "Corriere dello Sport", i ka bër me dije agjentit të tij se kërkon të largohet nga Int
Dedikimi special i heroit të Brazilit Kombëtarja e Brazilit arriti të korrte një fitore në limitet e kohës së rregullt përballë Argjentinës me golin e shënuar
Ky do të jetë kapiteni i Brazilit në ndeshjen kundër Belgjikës Vazhdon të jetë akoma i lëvizshëm shiriti i kapiteni te ekipi i Brazilit. Tani i ka ardhur radha një lojtari tjetër dhe
Trajneri i Brazilit ankohet për atë faull ndaj Mirandas Te Brazili, shkaku i barazimit të sotëm ndaj Zvicrës ishte vetëm vendimi i gjyqtarit kryesor për të akorduar golin e sku
Miranda dhe Thiago Silva "pleq" të pa kalueshëm João Miranda rikthet të mbajë shiritin e kapitenit në krah për të tretën herë me fanellën e kombëtares së Brazilit.
Miranda: Jam mbrojtësi më i mirë në Serie A Mbrojtësi i Interit dhe i pëfaqësueses së Brazilit, Joao Miranda në një deklaratë të fundit për kanalin zyrtar të klubit