miqte

Eksperti i njohur për COVID-19: Lajme të mira miqtë e mi! "Forca miqtë e mi! Natyra ka qenë gjithmonë aleati ynë më i fortë!" Epidemiologu i njohur Ilir Alimehmeti përmes një
Rita Ora "çmend' rrjetin, pushime topless me të dashurin dhe miqtë (FOTO LAJM) Këngëtarja e famshme dhe mjaft e dashur nga publiku Rita Ora, edhe këtë verë ka ditur të tërheqë vëmendje. Bukuroshja
Ekzekutuan miqtë e Aldo Bares, kapet Orges Bilbili i përfshirë në masakrën e Lushnjes Forca të shumta policie kanë mundur të arrestojnë Orges Bilbilin, si një nga autorët e masakrës së Lushnjës të ndodhur n
Si eliminoi Enver Hoxha kunatin dhe të gjithë miqtë e tij Pasi mbërrin në majë të pushtetit Enver Hoxha nuk do të kujdesej vetëm të dërgonte në plumb apo në burg bashkëpunëtorët
Ka gol në Camp Nou (VIDEO) Barcelona është befasuar nga Osasuna. Vendasit e panë vetën në disavatazh në minutën e 17 kur miqtë shënuan me Jose. /al
Zhbllokohet sfida në San Siro, befasohet Milani (VIDEO) Edhe pse po luantE mirë Milani është zënë në befasi nga Parma në fund të pjesës së parë teksa miqtë kanë shënuar me Jasm
Feston sot ditëlindjen, "Zogu i Tiranës" surprizohet në mesnatë (FOTO LAJM) Moderatori Hermes Nikaj, i njohur si "Zogu i Tiranës" feston sot ditëlindjen. Ai ndodhet në arrest shtëpie, por megjitha
Sadiku e nis me "këmbë të mbarë", shënon gol për Malagan (VIDEO) Sulmuesi i kombëtares shqiptare, Armando Sadiku, ka gjetur rrugën e rrjetës pas rikthimit të futbollit. Elbasanasi ka
Bayern mposht Frankfurtin dhe siguron finalen (VIDEO) Bayern ka vuajtur jo pak ndaj Frankfurtit për të siguruar finalen e Kupës së Gjermanisë. Bavarezët fituan 2-1 me gola
Ruçi mbledh "Miqtë e fëmijëve", Shahini flet për mësmin online Kreu i Kuvendit Gramoz Ruci ka mbledhur grupin e deputetëve “Miqtë e fëmijëve”. Në fjalën e tij, Ruci tha se fëmijët
Borussia Dortmund dyfishon rezultatin ndaj Wolfsburg (VIDEO) Borussia e Dortmund është shumë pranë fitores së dytë në dy ndeshje të luajtura pas koronavirusit. Miqtë kanë shënuar
Theu karantinën për të pirë me miqtë, politikani futet në arkivol për t'i shpëtuar policisë Një politikan nga Peruja është bërë viral në të gjithë botën për një arsye qesharake. Jamie Rolando Urbina Torres, kr
Soreca: E ardhmja e Shqipërisë në BE, këto janë fakte dhe jo fjalë Në Ditën e Evropës, ambasadori i BE, Luigi Soreca dha mesazhin e qartë, se e ardhmja e Shqipërisë është në Bashkimin Evr
Deri me 50 njerëz, kjo është platforma e re e Facebook Facebook do të nxjerrë në treg një platformë konkurrente të Zoom që lejon deri në 50 njerëz të flasin në video. Platf
Mposhti koronavirusin, këngëtari kosovar tregon për luftën e gjatë Këngëtari i njohur Jetmir Hyseini ia ka dalë të mposhtë koronavirusin. Pas 23 ditësh qëndrimi në spital, ai ka rezult
Rama merr hua fjalët e Mbretëreshës: Ditë më të mira do të vijnë Kryeministri Edi Rama ka zgjedhur që ta nisë mëngjesin e sotëm me një pjesë nga komunikimi që Mbretëresha Elisabeth II e
"Nënës iu mor djali më i mirë", miqtë dedikime prekëse për të riun shqiptar që vdiq nga koronavirusi Një lajm i keq u dha sot nga Italia, ku një 28-vjeçar shqiptar u gjet i vdekur në shtëpi pak ditë pasi kishte dalë nga s
Bazuar në shenjën e horoskopit, si të shijoni ditët në karantinë Duke qenë se prej shumë ditësh kemi hequr dorë nga jeta sociale si pasojë e pandemisë, ruajtja e marrëdhënieve me njëri-
Për shaka me miqtë shkruajti në Facebook së është i infektuar me koronavirus, arrestohet kosovari Policia ka arrestuar 22 persona që nuk e kanë respektuar vendimin e qeverisë për lëvizje të kufizuar. Por, një tjetër
Falë opsionit të ri të Instagram-it, periudha e izolimit mund të kalohet më lehtë Në këto ditë të pazakonta izolimi, kur ndoshta ju ka marrë malli që të shihni dhe të flisni me të afërmit e miqtë tuaj,