miqte

E RËNDË/ Po festonte ditëlindjen, studenti vret 2 miqtë dhe plagos 3 të tjerë (VIDEO) Mëngjesin e të enjtes, një student nga Kalifornia e jugut hapi zjarr me një armë gjysmëautomatike me kalibër 0.45 dhe vr
Shqipëria për turp, bllokohet nga Andorra (VIDEO) Shqipëria ka dhuruar një 90 ndeshje të turpshme ndaj Andorrës duke mos shkuar më shumë se një barazim 2-2. Skuadra k
Shoqet e tallnin nga xhelozia se humbi peshë, çfarë u bën 31-vjeçarja (FOTO LAJM) Një grua që humbi 57 kilogramë brenda dy vitesh ka zbuluar se si miqtë e ngushtë “e tallnin” pasi u dobësua. Nicole C
Shoqe për kokë apo sa për sy e faqe, zbuloni ç'tregon horoskopi për miket tuaja Pas marrëdhënieve dashurore, karrierës, rolit si prind duket se horoskopi ka ndikim edhe tek marrëdhënia që krijoni me m
Miqtë këshillojnë Mourinhon të zgjedhë Arsenalin para Realit Shokët e besueshëm të Jose Mourinhos i kanë kërkuar atij që të zgjedh Arsenalin para një rikthimi të mundshëm te Real Ma
Zhbllokohet sfida në Lushnje, Kukësi kalon në epërsi (VIDEO) Pas 45 minuta të para të mbyllura në barazim pa gola, pjesa e dytë ka nisur më vrullshëm për Kukësin. Vendasit arritë
Liverpool super, përmbys Aston Villan (VIDEO) Aston Villa u duk sikur do t’i shkaktonte humbjen e parë të sezonit skuadrës së Liverpool, por skuadra e Klopp ka përmby
Atentati, kamerat e sigurisë kanë kapur prokurorin dhe miqtë e tij duke ngrenë drekë Janë zbardhur detaje të reja nga e rëndë në Durrës ku u bë atentat ndaj prokurorit në Arjan Ndoja. Forca të shumta po
Heshtje në 'Allianz Stadium', Genoa barazon rezultatin (VIDEO) Vetëm pesë minuta ka zgjatur festa e Juventusin përballë Genoas pasi miqtë janë kanë dalë të barazojnë. Kouame e ka d
Man United zhbllokon rezultatin në 'Stamford Bridge' (VIDEO) Manchester United ka arritur të kalojë në epërsi përballë Chelsea në shtëpinë e këtyre të fundit. Për miqtë ka shënua
Befasohet Barcelona, Valladolid barazon rezultatin (VIDEO) Pas atij goli të shpejtë nga Lenglet u mendua se Barcelona do ta kishte mjaft të lehtë këtë sfidë, por nuk po rezulton e
Zhbllokohet sfida në Vlorë, korçarët në avantazh (VIDEO) Eshtë zhbllokuar sfida mes Flamurtarit dhe Skendërbeut në Vlorë. Janë miqtë ato që kanë kaluar ne avantazh në minutën
Sherr për 10 milionë lekë, dy ish-miqtë përplasen me ujë në studio Në seancën e ndërmjetësimit në “Shihemi në gjyq”, përballë njëri-tjetrit janë dy miq të mirë të dikurshëm, por që sot pë
Nuk ndalet Parma, përmbys rezultatin në 'San Siro' (VIDEO) E jashtëzakonshme ajo që po bën Parma përballë Interi në 'San Siro'. Miqtë kanë shënuar dy gola në 5 min duke përmbys
Lazio zhbllokon rezultatin përballë Celtic (VIDEO) Lazio ka arritur të zhbllokojë ndeshjen përballë Celtic në shtëpinë e këtyre të fundit. Për miqtë ka shënuar Lazzari
Barcelona rikthen avantazhin (VIDEO) Vetëm 7 minuta zgjati barazimi i Prague përballë Barcelonës. Miqtë arritën të shënonin golin e dytë vetëm 7 minuta pa
Flokët i lyen gjithmonë, por këtë detaj Tayna nuk e heq (FOTO LAJM) Tayna është një nga reperet më të njohura e të komentuara të momentit, si për karrierën edhe për ‘look-un’ e saj. Që
Kryemadhi: Jam paragjykuar gjithë jetën se jam gruaja e Ilir Metës Kryetarja e Lëvizjes Socailiste për Integrim Monika Kryemadhi nuk nguroi që të përgjigjet nëse është ndjerë e paragjykua
Rike Roçi sot ka ditëlindjen, merr urimet e përzemërta nga miqtë (VIDEO+FOTO) Rike Roçi sot feston ditëlindjen. Tifozja numër një e Kombëtares shqiptare si ç'do vit e organizon në mënyrë madhështore
Ira feston 25-vjetorin, Gazi dhe miqtë i organizjonë surprizën speciale (FOTO & VIDEO) Ira Seferi ka festuar mbrëmë ditëlindjen e saj nën shoqërinë e miqve dhe familjes! Bashkëshortja e aktorit Gaz Paja,