999 rezultate për

miqte

Veprimi i këtij të krishteri jashtë xhamisë është bërë viral në internet (FOTO LAJM) Një i krishter ka dalë jashtë një xhamie pas sulmit terrorist në Zelandë, duke mbajtur një shënim prekës që iu thotë mys
Flokët i ndërron gjithmonë, por këtë detaj Tayna nuk e heq (FOTO LAJM) ayna është një nga reperet më të njohura e të komentuara të momentit, si për karrierën edhe për ‘look-un’ e saj. Që
Arlind Ajeti shënon sërish në Zvicër (VIDEO) Arlind Ajeti vijon të tregojë se po kalon një sezon të mirë në Zvicër. Qendërmbrojtësi i kombëtares shqiptare, ka qen
Arsenal shkatërron Bournemouthin dhe blindon vendin e 4 (VIDEO) Arsenal ka turpëruar Bournemouthin me rezultatin 5-1 në "Emirates Stadium". Golat për Top-çinjtë i shënoi Ozil (4'),
Torta me "kokainë" merr në qafë shqiptarin në Itali Policia italiane ka bërë të mundur zbulimin e një veprimtarie të paligjshme të një shqiptari i cili vuante dënimin "arre
Meghan maskohet dhe largohet nga Lodra, detaji që e nxorri zbuluar Meghan, 37 vjec është parë teksa shkon në New York këtë të hënë. Mbretëresha e mbajti kokën poshtë dhe me flokë mbulo
Gjarpërinjtë vdekjeprurës janë miqtë më të mirë të kësaj vajze Shumë fëmijë friksohen për vdekje nga gjarpërinjtë por një vajzë 11-vjeçare nga India i quan pa frikë zvarranikët si miq
Kryemadhi thotë se miqtë e Ramës vodhën 4.4 milion euro për 4 orë Kryetarja e LSI-se, Monika Kryemadhi ka bërë një akuzë të drejtpërdrejt sot duke theksuar se miqtë e Ramës kanë vjedhur
Revolucioni komunist u financua nga armiqtë kapitalistë Ndoshta dy njerëzit e parë që të vijnë ndër mendje, kur flitet për Revolucionin Rus janë Leon Trocki dhe Vladimir Lenin.
"Kam shumë frikë", zbulohet audio-mesazhi i fundit nga Emiliano për miqtë Futbollisti i Cardiff Cityt, Emiliano Salah rezulton i zhdukur prej tre ditësh. Ai dyshohet të ketë humbur jetën, pa
Shaqiri aktivizohet 20 minuta, Salah heroi i Liverpoolit (VIDEO) Liverpoli ka arritur një fitore të vështirë nga sa u mendua në fillim, teksa mposhti me vështirë 4-3 në Anfield Road Cry
Kiara Tito merr surprizën më të bukur në mes të natës (VIDEO) Moderatorja e njohur, Kiara Tito ditën e sotme ka mbushur plotë 23 vjeç. Për t'ia bërë këtë ditë sa më të bukur Kiarës k
Haradinaj: Kemi të drejtën e Zotit për t'i vendosur taksë Serbisë Sot është mbajtur orë përkujtimore kushtuar 20-vjetorit të Masakrës së Reçakut. Aty, kryeministri Ramush Haradinaj th
Festë private me miqtë, pamjet intime brenda super ditëlindjes së Ingrit Gjonit Këngëtarja e njohur Ingrit Gjoni ka festuar 36-vjetorin e saj të lindjes. Së bashku me miq e familjarë, ajo e ka pri
Serbët: Miqtë tanë turq trajnuan pilotin e parë të Kosovës (FOTO LAJM) Afrim Zabeli quhet piloti i parë i Ushtrisë së Kosovës, i cili është trajnuar në Turqi, por ky fakt nuk i ka pëlqyer far
Festa kthehet në tragjedi, babai i dy fëmijëve vritet me plumb në gjoks (VIDEO) Kthehet ne tragjedi nje feste mes miqsh ne SHBA. Babai i dy femijeve, Yemil Arguelles, ishte duke festuar, qeshur egezua
Asist dhe gol për 2 minuta, Celina dhuron spektakël në kampionatin anglez (VIDEO) Futbollisti i Përfaqësueses së Kosovës, Besart Celina ka arritur të shënojë një gol dhe ka dhënë një asist për ekipin ku
Wanda Nara feston ditëlindjen, të pranishmit nuk përmbahen (VIDEO) Wanda Nara dy ditë më parë festoi ditëlindjen e saj të 32-të, dhe vetëm ditën e sotme janë publikuar pjesë nga festa e "
Ndeshje e çmendur, Lazio dhe Smapdoria ndahen në paqe (VIDEO) Lazio dhe Sampdoria luajtën një ndeshje të çmendur në javën e 15-të të Serisë A, ku fundi ishte tamam për një skenar fil
Kryebashkiaku Veliaj e nis ditën me një kafe me banorët te “Astiri”: Konsensus që projekti i Unazës do të bëhet Dita e punës sot ka nisur ndryshe për kryebashkiakun e Tiranës, Erion Veliaj. Ai zgjodhi që kafen e mëngjesit ta pijë me