999 rezultate për

miqsh

Përgjimet/ Ish-zyrtari i qeverisë: Janë muhabete mes miqsh Ish-Sekretari i Përgjithshëm të Ministrisë së Arsimit, Plarent Ndreca thotë se përgjimet e reja të publikuara nga Bild j
"Elifi" feston një ditë të veçantë mes miqsh (FOTO LAJM) Aktorja e njohur turke Tuba Buyukustun e njohur mes shqiptarëve si “ ELIF i Diamante dhe Dashuri” ka festuar ditëlindjen
Përtej skenës, një kafe mes miqsh me Arbanën, Xhemin dhe Ledionin Me nisjen e sezonit të ri, stafi i çdo televizioni është mbledhur për ti dhënë fund përgatitjeve dhe për të marrë duartr
Shumë dashuri për Barbana Dinin, feston ditëlindjen mes miqsh Një ditë më parë, këngëtarja Barbana Dini ka festuar ditëlindjen mes njerëzve të saj të dashur. Urimet që janë përcjellë
Një gotë vere mes miqsh, Beatrix gati për klipin Stilisti Niko Komani dhe këngëtarja Beatrix Ramosaj, janë parë teksa konsumojnë verë. Të dy jo vetëm bashkëpunojnë për k
Një foto mes miqsh, ja si e nis ditën Flori (FOTO LAJM) Flori Mumajesi, këngëtari i cili gjithmonë punon që në publik të vijë me risi, ende nuk ka bërë me dije për fansat për n
Januzaj dhe Hazard, një selfie mes miqsh Adnan Januzaj duket se është ambjentuar më së mirë në Kombëtaren e Belgjikës. Talenti 19-vjeçar i Manchester United ësht
Një ditëlindje mes miqsh, Juliana Pasha festë në lokalin e saj (FOTO LAJM) Me praninë e miqve dhe kolegëve të saj artistë, këngëtarja e famshme Juliana Pasha ka festuar ditëlindjen e saj të 34. K
Foto qesharake me kafshët (FOTO-LAJM) Në kohën e kamerave dixhitale dhe përpunimit të fotografisë me anë të programeve të ndryshme realizimi i fotove të mira
Ja si e festoi 32-vjetorin Beyonce (FOTO LAJM) Një prej këngëtarëve më të mëdha të botës, Beyonce Knoëles, vendosi që të festonte me sa më shumë stil ditëlindjen e saj
Balotelli në disko me Paris Hilton (FOTO-LAJM) Lojtari i Manchester City vazhdon të jetë në qendër të mediave botërore. Në vazhdim të pushimeve të tij në Ibiza me nj
Mourinho: Mes miqsh ka nostalgji, është normale “Kam lënë miq të mirë në klubin ku kam qënë më parë. Kjo është përtej futbollit. Mes miqsh është normale të ndjesh nosta