999 rezultate për

miqesore

"Fitore për futbollin francez", tifozët në tribuna po i shijojnë miqësoret Paris Saint-Germaini e shpartalloi ekipin e divizionit të dytë, Le Havren, në miqësoren e luajtur të dielën që ishte e j
Një vjehrrë si e Elita Rudit, i thur nuses fjalët më miqësore për ditëlindje (FOTO LAJM) Moderatorja shumë e dashur për publikun, Elita Rudi festoi ditëlindjen. Ajo ka mbushur 27-vjeç dhe në ditën e saj të veç
Kombëtarja, miqësore më 7 tetor me kundërshtarin që siguruam kualifikimin në EURO 2016 FSHF bën me dije se Kombëtarja shqiptare e futbollit do të luajë ndeshje miqësore ndaj Armenisë më 7 tetor 2020. Fede
Futbollisti i Norwich infektohet me koronavirus në ndeshjen miqësore Gjithsej 16 raste janë zbuluar që nga momentin që filluan testimet për koronavirus në futbollin anglez. Dy raste pozitiv
Man.United anullon miqësoren me Stoke City, një lojtar rezultoi me koronavirus Manchester United është detyruar të anulojë ndeshjen miqësore me Stoke City në minutën e fundit, pasi klubi nga Champion
Miqësore Tirana-Juventus, zyrtari i Tiranës jep detaje për ndeshjen Zyrtari i Tiranës Mario Nikolli ishte në një lidhje direkte me emisionin Gol pas Goli” në Supersport, ku ndër të tjera z
Materaci: Nëse takoj Zidanin sot qoftë në një miqësore, rrezikohen pellgje gjaku Ndërsa futbolli ka frenuar thuajse në të gjatë botën, tifozët ngushëllohen dhe mjaftohen me kujtimet e bukura të tij dhe
UEFA e ka vendosur, ja kur do të luhet ndeshja Maqedonia e Veriut-Kosova dhe miqësoret e Shqipërisë Në mesditën e së martës, UEFA mbajti një video-lidhje me të gjitha Federatat e Futbollit Evropian, ku në mes të tjerash
Ja kur luan Shqipëria miqësoret dhe Kosova playoff ndaj Maqedonisë së Veriut UEFA ka komunikuar se çdo ndeshje, përfshirë këtu edhe miqësoret, janë “ngrirë” për momentin deri në një datë të dytë dh
7 mënyra si ta bëni shtëpinë më miqësore dhe të sigurt për fëmijët e vegjël (FOTO LAJM) Ardhja e një fëmije nuk do të ndryshojë vetëm jetën tuaj, mënyrën e fjetjes dhe rutinës së përditshme, por edhe dekorin
Broja dhe Kamberi pritet të jenë risitë e Rejas në Kombëtare Trajneri i Kombëtares Shqiptare, Edy Reja ka folur pak ditë para grumbullimit të kombëtares për dy ndeshjet miqësore me,
Rama lëshon fare gojën nga Moska për shqiptarët: Për inat të vjehrrës, pal*ohen me mullixhiun "Nga inati i vjehrrës janë palluar me mullixhiun dhe pa e pas mullixhiu fare në axhendë këtë punë..." Nga Moska ku nd
Ronaldo nuk luajti në miqësoren e Juventusit, kompania e biletave dëmshpërblen tifozët Juventusi zhvilloi një miqësore në verë me yjet e kampionatit të Koresë së Jugut, në një stadium që ishte mbushur në kap
Azdren Llullaku e nis vitin me dopietë Azdren Llullaku, sulmuesi shqiptar i cili aktivizohet në Bjellorusi me skuadrën e Shakhtjor Soligorskit, ka shënuar dopj
Kosta Rika kërkon një miqësore në mars me Kombëtaren Përfaqësuesja shqiptare e futbollit vazhdon të jetë në kërkim të një miqësoreje për ndeshjet e marsit, kur janë datat e
Ylli i Kosovës shkëlqen, shënon het-trick Ylli kosovar i FC Zurichut, Benjamin Kololli, ka shkëlqyer në fitoren 4:3 në ndeshjen miqësore kundër Hallescher, duke s
Kosova mposhtet nga Suedia në miqësore (VIDEO) Kombëtarja e Kosovës është mposhtur minimalisht 0-1 nga Suedia në miqësoren testuese të zhvilluar të dielën pasdite në D
Zbulohen lojtarët kuqezi që do marrin pjesë në miqësoren e yjeve Një organizimin madhështor do të zhvillohet, teksa në vendin tonë, më 10 janar, do të luhet një miqësore me pjesëmarrjen
Milani fiton miqësoren, gol dhe asist për Ibrën (VIDEO) Milani ka zhvilluar një miqësore ditën e sotme, ndaj Rhodenses, të cilën e ka fituar me rezultatin 9-0. Zlatan Ibrahi
Shqipëria miqësore me kombëtaren e njohur europiane në 30 mars “Skuadra kombëtare e futbollit, e drejtuar nga trajneri Edoardo Reja, do të zhvillojë një ndeshje miqësore me Slloveninë