999 rezultate për

miqesor

Kombëtarja miqësore me Uellsin, caktohen data dhe vendi i takimit Kombëtarja shqiptare e futbollit do të luajë një miqësore me Uellsin më datë 5 qershor 2021. Zyra e shtypit në FSHF bën
Sadiku "shpërthen" në Bolivi, shënon dobiet në debutim (VIDEO) Armando Sadiku ka zhvilluar ditën e sotme ndeshjen e parë me fanellën e Bolivar, ku u transferua në këtë merkato të jana
ZYRTARE/ Kosova konfirmon miqësoren me Lituaninë Kombëtarja e Kosovës do të luajë miqësore me Kombëtaren e Lituanisë në prag të ndeshjeve kualifikuese për Botërorin 2022
Dëbimi i diplomatit, Rusia kërcënon Shqipërinë Ministria e Jashtme e Rusisë reagon pas dëbimit të diplomatit rus nga Shqipëria. “Ky është një provokim i qartë që sy
"Ky shtet sillet si xhelat", Kryemadhi: Do të rikthejmë rininë në Shqipëri Kryetarja e LSI-sw, Monika Kryemadhi gjatw njw takimi me banorët e njësisë Nr. 10 në Tiranë u shpreh se ky shtet është k
Shqipëria fiton miqësoren me Kosovën (VIDEO) Miqësorja apo ndryshe siç u konsideruar gjërësisht nga publiku “vëllazërorja” Shqipëri-Kosovë ka përfunduar. Shqipëri
Reja: S'e doja miqësoren me Kosovën Trajneri i Shqipërisë, Edoardo Reja shpjegoi në konferencën për shtyp, para miqësores me Kosovën, që ekzistojnë ende mun
ZYRTARE/ Shqipëria dhe Kosova luajnë miqësore më 11 nëntor Kombëtarja e Shqipërisë do të luaj një ndeshje miqësore më kombëtaren e Kosovës më 11 nëntor. Marrëveshja ndërmjet dy
UEFA njofton një miqësore mes Kosovës dhe Shqipërisë (FOTO LAJM) Shqipëria pritet që të luajë një miqësore kundër Kosovës. Këtë e thotë faqja zyrtare e UEFA-së, edhe pse ende nuk është
Miqësoret: Skënderbeu sot në fushë, nesër spikat Tirana-Laçi Miqësoret nuk do të ndalen as këtë fundjavë, madje dy prej tyre janë mes skuadrave të Superiores. Tirana-Laçi është ajo
Nga djali që njohu në Facebook te rrethi miqësor, zhduket pa gjurmë 19-vjeçarja (FOTO LAJM) Një vajzë e re vetëm, 19-vjeç Artemis Vassilis, nga Kororpia e Greqisë është zhdukur pa lënë gjurmë, ndërsa e informoi f
Ramos nuk flet me Ronaldon? Postimi i spanjollit i mbyll gojën të gjithve Mediet në Spanjë gjatë ditës së djeshme para miqësores mes Portugalisë dhe Spanjës raportuan se Sergio Ramos dhe Cristan
Miqësoret: Barazim spektakolar mes Gjermanisë dhe Turqisë, Franca shënon shtatë gola (VIDEO) Kombëtaret janë duke zhvilluar grumbullimet e radhës teksa përpara ndeshjeve të Ligës së Kombeve, kanë zbritur në fushë
Gjermania përballet me Turqinë, De Boer debuton ndaj Meksikës Në pritje të ndeshjeve zyrtare të Ligës së Kombeve, Supersport do të sjellë ekskluzivisht për të gjithë abonentët tri sf
Lojtarë të infektuar me koronavirus te Sllovenia, anulohet miqësorja e Kombëtares U-21 Anulohet miqësorja e ekipit Kombëtar Shpresa me Slloveninë, që ishte planifikuar të zhvillohej ditën e enjte datë 8 teto
Unulimi i miqësores me Armeninë, Dermaku: Më mirë që nuk do të luhet Mbrojtësi i Kombëtares, Kastriot Dermaku, u zyrtarizua ditën e sotme te skuadra e re e Lecces në Serinë B, duke u largua
Anulohet miqësorja Armeni - Shqipëri, shkak lufta Miqësorja Armeni - Shqipëri e planifikuar të luhej më 7 tetor në Jerevan është anuluar për shkak të situatës koatike që
"Çfarë po bën idiot", ndeshja e parë e Messit me nerva Lionel Mesi ka bërë paqe me klubin ku ka luajtur që prej 2 dekadash dhe ditën e shtunë luajti edhe ndeshjen e parë pas “
Kombëtarja zyrtarizon një miqësore, për herë të parë ndaj kësaj përfaqësuese Kombëtarja shqiptare e futbollit do të zhvillojë një miqësore me Gjibraltarin më 11 nëntor 2020. Sipas marrëveshjes s
"Jam i kënaqur me lojtarët", flet Pirlo pas miqësores: Sulmues i ri? Po, më duhet sa më shpejt! Fitore bindëse e Juventusit , të cilët mundën Novara-n në një ndeshje miqësore (5-0) pikërisht një javë përpara debutimi