999 rezultate për

minuten

Shënohen dy gola të shpejtë në ndeshjen, Athletic Bilbao-Barcelona (VIDEO) Ndeshja e La Liga-s mes Bilbao-s dhe Barcelona-s shtë zhbllokuar pas vetëm 3 minutash lojë. Kanë qenë vendasit që kan
Pa Lukakun në fushë, Sampdoria i bën "gjëmën" Interit (VIDEO) Pa Lukakun të dëmtuar Interi nuk ja ka dalë ndaj Sampdorias duke u mposhtur 2-1, shkruan Albeu.com. Ishin golat e Can
Befasohet Interi, Sampdoria zhbllokon rezultatin (VIDEO) Sampdoria ka befasuar Interin. Candreva është treguar i saktë nga pika e bardhë e penalltisë në minutën e 22'. Kujtoj
Barcelona fiton me shumë vuajtje (VIDEO) Barcelona ka fituar me shumë vuajtje 0-1 ndaj Huesca. Ishte mesfushori Frenkie de Jong që realizoi në minutën e (27'
Roma bën detyrën në shtëpi (VIDEO) Roma e ka filluar vitin 2021 me fitore. Kyreqytetasit mpshën 1-0 në shtëpi Sampdorian me golin e Dzeko në minutën e 7
Super Lautaro, Interi "shkatërron" Crotonen (VIDEO) nter ka triumfuar ndaj Crotone në kuadër të xhiros së 15-të të Serie A. Inter dhe Crotone u ndeshën në kuadër të xhir
Arsenal fiton me "poker" golash ndaj WBA (VIDEO) Arsenali ka arritur fitore të thellë ndaj West Bromwich Albion në kuadër të xhiros së 17-të të Premierligës. ‘The Gun
Reali dyfishon rezultatin ndaj Celta Vigos (VIDEO) Pasi mbylli pjesën e parë me avantazhin minimal, Reali ka arritur të shënojë edhe golin e dytë me Asension në minutën e
Real Madridi zhbllokon rezultatin ndaj Celta Vigos (VIDEO) Reali ka arritur shumë shpejt të zhbllokojë rezultatin ndaj Celta Vigos. Pas një kundër sulmi në minutën e 6', Vasque
Zhbllokohet sfida, Man United-Aston Villa (VIDEO) Man United ka kaluar në avantazh ndaj Aston Villas. Vendasit kanë shënuar me Martial në minutën e 40. /albeu.com/
Hallaçi e nis me humbje, Teuta mposht bindshëm Kukësin (VIDEO) Kukësi nuk ka arritur të kthehet në rrugën e fitoreve as me largimin e Gegës. Emërimi i Hallaçit në krye të pankinës
Arsenali triumfon në derbin e Londrës, Xhaka realizon supergol (VIDEO) Merr fund makthi i rezultateve negative për Arsenalin. “Topçinjtë” e Mikel Artetës, mposhtën Çelsin në derbi me rezultat
"Tërmet" në San Siro, Lazio barazon rezultatin (VIDEO) Lazio ka arritur të barazojë rezultatin ndaj Milanit në minutën e 59' me Ciro Immobilrn. Kujtojmë që Milani ishtë në
Nuk përmbahet Milani, dyfishon rezultatin ndaj Lazios (VIDEO) Milani duket se "shtyp" cdo skuadër që i del përpara në kampionat, me apo pa oraganikën e plotë. Kuqezinjtë kanë dyfi
Nedved "çmendet" dhe lë ndeshjen, te Juventusi akuzojnë arbitrin për "vjedhje" ndaj Fiorentinës (VIDEO) Juventusi ka humbur ndeshjen ndaj Fiorentinës duke lënë pikë shumë të rëndësishme pas disfatës në shifrat 0-3. Pikër
Gafë fatale që në minutën e 2, Shkodran Mustafi është histori më vete te Arsenali (VIDEO) Futbollistët shqiptarë që janë pjesë e Arsenalit do të përfundojnë gjithmonë në qendër të kritikave sa i përket tifozëve
Çfarë po ndodh me Juventusin? Bardhezinjtë turpërohen keq nga Fiorentina (VIDEO) Juventus ka pësuar një humbje shokuese 0-3 në shtëpi nga Fiorentina. Një ndeshje që nisi keq në fakt për skuadrën e P
Shishe, sherr dhe kaos! Në Portugali një penallti e dhënë në sekondat e fundit ndez gjakrat (VIDEO) Estoril-Porto II në ligën e dytë spanjolle ka dhuruar momente tensioni, goditje me shishe por edhe kartonë të verdhë e t
Zhbllokohet sfida, Chelsea-West Ham (VIDEO) Chelsea e ka nisur mjaft mirë sfidën ndaj West Ham. Blutë kanë shënuar që në minutën e 10 falë golit me kokë të Thia
Lazio siguron një fitore të rëndësishme ndaj Napolit (VIDEO) azio i është kthyer fitores duke fituar në shtëpi në derbin kundër Napolit. Skuadra e drejtuar nga Simeone Inzaghi fi