999 rezultate për

minuten

Nuk ka fitues në Teuta-Partizani, buzëqesh Vllaznia (VIDEO) Mbyllet në barazim kryendeshja e javës së 16-të në Superligë, Teuta-Partizani, rezultat i cili kënaqi më shumë Vllazninë
13 minuta nga fundi i pjesës së parë, gol befasues në Teuta-Partizani (VIDEO) Teuta ka barazuar rezultatin 1-1 në sfidën ndaj Partizanit që po luhet në “Niko Dovana”. Në minutën e 37’ Krasniqi go
Atl Madrid nuk fal, Los Colchoneros "blindojnë" kreun (VIDEO) Atletico Madridi fitoi me rezultatin 3-1 kundër Valencias. Djemtë e Simeones nuk bëjnë asnjë hap fals dhe vazhdojnë k
Kukësi mposht me përmbysje Bylisin (VIDEO) Kukësi nuk e ka pasur të lehtë të fitojë në Elbasan Arena teksa ka mposhtur me rezultatin 2-1, Bylisin. Verilindorët e p
FA Cup/ Chelsea mposht Luton dhe kalon në fazën tjetër (VIDEO) Chelsea ka triumfuar në kuadër të 1/16 të finales së FA Cup ndaj skuadrës së Luton Town. "The Blues" ishin në kontrol
Juventusi mposht pastër Bolognan (VIDEO) Juventus ka mposhtur Bolognan në kuadër të javes së 19-të të Serie A. "Bianconerët" ishin në kontroll të ndeshjes pot
Monaco fiton me përmbysje ndaj Marseille (VIDEO) Monaco ka triumfuar ndaj Marseille në kuadër të javes së 21-të të Ligue 1. Edhe pse mysafirët dolën në avantazh të pa
Reali fiton me "poker" golash ndaj Alaves (VIDEO) Alaves dhe Real Madrid janë ndeshur në kuadër të javes së 20-të të La Ligas. Këtë ndeshje, kontrollin e plotë e kishi
FA Cup/ City triumfon me vështirësi ndaj Cheltenham Manchester City ka triumfuar me dy gola të shpejtë në minutat e fundit të ndeshjes për tu kualifikuar në 1/8 e finales s
Roma siguron 3 pikë ndaj Spezias në frymën e fundit (VIDEO) Roma ka triumfuar në sekondat e fundit të ndeshjes ndaj Spezias të vlefshme për javen e 19-të të Serie A. "Gialloross
2 penallti të humbura, Barcelona kualifikohet me shumë vështirësi (VIDEO) Barcelona nuk ka përsëritur gabimin e rivalëve të Realit të Madridit në Kupën e Mbretit, teksa katalanasit janë kualifik
Super Muriqi, kualifikon Lazion në çerekfinalet e Kupës së Italisë (VIDEO) Lazio është kualifikuar në çerekfinalet e Kupës së Italisë falë një goli në minutën e 90-të të Vedat Muriqit. Bardhek
Liverpool në krizë të thellë, humbet në Anfield pas pas 3 vitesh e 273 ditësh (VIDEO) Liverpooli është në krizë totale! Ekipi i Jurgen Klopp u mposht në shtëpi nga modestët e Burnleyt me rezultatin 0-1 duke
Man United fiton dhe rimerr vendin e parë (VIDEO) Manchester United ka ka fituar 1-2 ndaj Fulhamit. Vendasit befasuan të parët teksa shënuan me Ademola Lookman. Po
CR7 i jep Superkupën Juves dhe hyn në histori, Pirlo shijon trofeun e parë (VIDEO) Juventus ka fituar Superkupën e Italisë duke mundur 1-0 në finale Napolin. Ishte goli i CR7 në minutën e 64' dhe i M
Besiktas fiton derbin e Stambollit dhe "blindon" kreun (VIDEO) Beshiktashi ka fituar derbin e madh të Stambollit. Bardhezinjtë kanë mposhtur Galatasaray me rezultat 2-0 në ndeshjen
Bayerni zhbllokon rezultatin ndaj Freiburg (VIDEO) Bayerni ka arritur të zhbllokojë rezultatin ndaj Freiburg që në minutat e para të takimit. I përhershmi, Leëëandoëski
Napoli "shkatërron" Fiorentinën në "Diego Armando Maradona Stadium" (VIDEO) Napoli e ka deklasuar Fiorentinën me rezultat të thellë në kuadër të xhiros së 18-të të Serie A. Napoli ka deklasuar
Dortmundi ndalet në barazim nga Mainz (VIDEO) Borussia Dortmund nuk ka arritur të mposht skuadrën e Mainz 05 në kuadër të xhiros së 16-të të Bundesligës. Borussia
Teuta triumfon ndaj Bylisit (VIDEO) Teuta ka thyer “tabunë”, duke marrë fitoren e parë në shtëpi për këtë sezon në kampionat, teksa mposhtën ditën e sotme B