minuten

Spektakël në Ukrainë, Morata "thyen" gjermanët dhe udhëheq Atleticon (VIDEO) Një gol i Alvaro Moratës në ndeshjen e tretë të grupit D kundër Bayer Leverkusen i ka mjaftuar Atleticos së Madridit për
Arsenali befasohet nga Sheffield United (VIDEO) Sheffield United është duke e mposhtur 1-0 Arsenalin Pas disa rasteve të mira të humbura, “Topçinjtë” janë ndëshkuar.
Trajner i ri Milan i vjetër, kuqezinjtë nuk shkojnë më shumë se barazimi përballë Lecces (VIDEO) Milani po vazhdon me krizë të rezultateve edhe pas arritjes së trajnerit të ri. Rosonerët barazuan me rezultat 2-2 ku
Heshtje në 'San Siro', Lecce barazon sërish rezultatin (VIDEO) Goli i avantazhit nga Piatek në minutën e 81' e mendua se do ti jipte tre pikët Milanit mirëpo nuk mendoi kështu Lecce e
Lecce barazon rezultatin në 'San Siro' (VIDEO) Pas një pjese të parë të mbyllur në avantazhin minimal të Milanit dhe me një lojë e cila bindi, pjesa e dytë ka nisur nd
Goli i Muriqit i jep fitoren Fenerbahces (VIDEO) Fenerbahce ka mposhtur Denizlisporin me rezultat 1-2 në ndeshjen e xhiros së tetë të Superligës turke. Për këto tri p
United ia del të ndalë Liverpoolin, mbyllet në barazim super sfida (VIDEO) Derbi më i madh anglez nuk ka dhuruar fitues në ndeshjen e xhiros së nëntë. Dy skuadrat më të trofeshme të Premierlig
Nuk ndalet Sadiku, tjetër gol me Malagan (VIDEO) Sulmuesi i Kombëtares, Armando Sadiku, ka gjetur rrugën e rrjetës në sfidën e sotme ndaj Deportivo La Korunjës, duke i s
7 gola, Interi triumfon mes emocionesh ndaj Sassuolos (VIDEO) Juventus e thërret, Inter i përgjigjet. Ka qenë një ndeshje e çmendur ajo mes Interit dhe Sassulos në “Mepei Stadium”
Befasohet Reali, Mallorca kalon në avantazh (VIDEO) Reali është befasuar nga Mallorca në shtëpinë e këtyre të fundit. Vendasit arritën të zhbllokonin rezultatin që në mi
Një gol i mjafton Chelsea për të siguruar fitoren ndaj Newcastle (VIDEO) Chelsea ka arritur të marrë një fitore mjaft të rëndësishme përballë Newcastle. Pjesa e parë përfundoi në barazimin p
Ndeshje spektakolare, Lazio barazon disavantazhin e 3 golave në minutat e fundit (VIDEO) Lazio ka arritur një barazim të madh ndaj Atalantas. Ekipi nga Roma, fillimisht ishte duke humbur 0:3 nga pjesa e par
Luftëtari dhe Bylis ndajnë pikët (VIDEO) Emocione, gola, raste të shumta të humbura dhe polemika në sfidën mes Luftëtarit dhe Bylisit. Në Gjirokastër gjithçka pë
Supergol i rrallë, shikoni spektaklin e Di Marias (VIDEO) Paris Saint-Germain po fiton me rezultatin 2-0 në transfertë kundër Nices e vlefshme për javën e 10-të në ligën franceze
Vallëzimi i Vedat Muriqit bën "bujë" në mediat turke (VIDEO) Kosova arriti ta mposhtë Malin e Zi në mbrëmjen e së hënës me rezultat 2:0 në kuadër të ciklit eliminator për Kampionati
Nuk festoi me përshëndetjen ushtarake, Demiral "shpërthen" ndaj Hakan Çalhanoglu Turqia mori një barazim shumë të rëndësishme ditën e djeshme kundër Francës, duke hedhur një hap të sigurt për kualifiki
Shqipëria shkatërron Moldavinë, i shënon 'poker' golash (VIDEO) Një Shqipëri krejtësisht tjetër. Një Shqipëri që shënon shumë gola dhe nuk është më ajo Shqipëria pa plan si ajo e Panuc
Dominin absolut i Kosovës, traversa e ndal nga goli i tretë (VIDEO) Kosova po fiton me rezultatin 2-0 në përballjen ndaj Malit të Zi në eliminatoret e Euro 2020. Në minutën e 68’ “darda
Nuk ndalet Gjermnia, Werner shënon sapo futet në fushë (VIDEO) Gjermania ka shënuar edhe golin e tretë kundër Estonisë. Ishte sulmuesi i ri premtues, Timo Werner, ai që shënoi për
Can konfirmon momentin e keq, ndëshkohet direkt me karton të kuq (VIDEO) Gjermania po luan me një lojtar më pak kundër Estonisë. Emre Can është ndëshkuar direkt me karton të kuq në minutën e