minuten

Më në fund Barcelona gjen golin (VIDEO) Barcelona me fillimin e pjesës së dytë ka shënuar ndaj Dyn Kiev. Është Desti ai që dërgoi topin në rrjetë në minutën
Chelsea dhe Sevilla sigurojnë kualifikimin (VIDEO) Chelsea dhe Sevilla janë dy skuadrat e para që kanë siguruar kualifikimin në 1/8-at e Champions League pas fitoreve resp
Çfarë autgoli në ndeshjen, Liverpool-Leicester (VIDEO) Liverpool ka kaluar në epërsi ndaj Leicester. Evans realizoi në minutën e 21, por në portën e gabuar. Ky ishte një
Super Haaland, Dortmundi "shtyp" Herthan e Berlinit (VIDEO) Borussia Dortmund ka shënuar fitore të thellë në udhëtim të Hertha Berlin, duke fituar me rezultat 2 – 5. Ylli i ndes
Juventusi zhbllokon rezultatin ndaj Cagliarit (VIDEO) Juventusi ka zhbllokuar rezultatin ndaj Cagliarit. Një asist i Moratas është kthyer në gol nga Cristiano Ronaldo në minu
Chelsea e nis aty ku e la, mposht Newcastle dhe merr përkohësisht kreun e Premierligës (VIDEO) Chelsea është kthyer me pikë të plota nga udhëtimi i vështirë në St. James’ Park, duke mposhtur vendasit e Newcastle Uni
Kosova triumfon ndaj Moldavisë, mbeten në Ligën C (VIDEO) Kombëtarja e Kosovës ka fituar ndeshjen e fundit të Ligës së Kombeve ndaj Moldavisë m 1:0 falë golit të Lirim Kastratit
Shqipëria bind me lojë dhe rezultat (VIDEO) Shqipëria ka marrë tre pikë shumë të rëndësishme në ndeshjen e sotme përballë Kazakistanit. Sfida e vlefshme për Nati
Zvicra zhbllokon rezultatin përballë Spanjës (VIDEO) Zvicra ka arritur të kalojë në avantazh përballë Spanjës. Për vendasit topin në rrjetë e ka dërguar, Freuler në minut
Befasohet Gjermania, Ukraina zhbllokon rezultatin (VIDEO) Është zhbllokuar sfida mes Gjermanisë dhe Ukrainës. Janë miqtë ata që kanë kalaur në avantazh në minutën e 12'. Për e
Përcaktohen skuadrat që shkojnë në Europian nga Liga e Kombeve (VIDEO) Janë mësuar emrat e tri skuadrave që i janë bashkuar Maqedonisë së Veriut duke u kualifikuar në Euro 2020. Hungaria,
Super asist nga CR7, Sanches trefishon për Portugalinë (VIDEO) Portugalia ka realizuar edhe golin e tretë në miqësoren kundër Andorrës. Goli është shënuar nga Renato Sanches në min
Valencia "poker" Realit (VIDEO) Real Madrid është mundur 4-1 në fushën e Valencia-s në javën e 9-të të La Liga-s. Dhe të mendosh se ndeshja ka fillua
Man City dhe Liverpool ndajnë pikët (VIDEO) Ka përfunduar 1-1 sfida ndaj Mançester Sitit dhe Liverpulit në “Etihad” Stadium. Golat u shënuan nga Salah me 11-metë
Ka sërish gol në supersfidën, Man City-Liverpool (VIDEO) Manchester City ka barazuar rezultatin ndaj Liverpoolit. Golin e barazimit e shënoi Gabriel Jesus në minutën e 31.
Kukës i "zbehtë", Partizani e mposht dhe e lë në fund të tabelës (VIDEO) Zhgënjen sërish Kukësi i Skënder Gegës, që pëson humbjen e dytë radhazi, sërish me rezultatin 0-2, por këtë herë përball
La fushën në minutën e 72', Juventusi konfirmon dëmtimin e Ronaldos Ylli i Juventusit, Cristiano Ronaldo pësoi lëndim në ndeshjen ndaj Lazios. Portugezi realizoi gol pas vetëm 15 minuta
Gol në "frymën e fundit", Lazio dhe Juventusi ndajnë pikët (VIDEO) Juventusi në fundin e ndeshjes ka humbur pikët e plota duke barazuar 1 – 1 ndaj Lazios. Ndeshja ishte e baraspeshuar
Atletico Madridi mposht Cadiz dhe i afrohet kreut (VIDEO) Atletico Madrid ka arkëtuar tri pikë tejet të rëndësishme ndaj Cadizit, e vlefshme për xhiron e nëntë të La Liga-s. S
Mungesat nuk e pengojnë PSG-në të fitojë bindshëm ndaj Rennes (VIDEO) PSG ka fituar në shtëpi kundër Rennes, me rezultat 3 – 0, ndeshje e vlefshme për javëb e 10-të të Ligue 1. Pavarësish