999 rezultate për

minuten

"Paqe" në ndeshjen e bamirësisë Xhaka vs Rashica në "Fadil Vokrri" (FOTO LAJM) Ka përfunduar përballja bamirëse në mes të skuadrës së Granit Xhakës dhe asaj të Milot Rashicës, e quajtur ndryshe edhe
Përfundon pa fitues ndeshja e yjeve Xhaka vs Rashica Ka përfunduar edhe pjesa e dytë e takimit midis skuadrës së Granit Xhakës dhe Milot Rashicës me rezultat 4-4. Kjo nde
Kupa e Amerikës/ Talenti i Brazilit realizon super gol (VIDEO) Brazili e ka nisur me këmbë të mbarë aventurën në Kupën e Amerikës, duke e mposhtur 3-0 Bolivinë. Philippe Coutinho i
Franca poker në Andorra (VIDEO) Kampioni i Botës, Franca e ka mundur me rezultat 0-4 Andorran duke marrë kryesimin në Grupin H, pas humbjes befasuese ku
Kambëtarja e shpresave fantastike përballë Uellsit Shqipëria U-21 ka fituar dhe ndeshjen e dytë miqësore ndaj Uellsit me rezultatin 3-1. Sfidë kjo e luajtur në stadiumin "
Spektakolare Kosova, dominon dhe arrin fitore në frymën e fundit përballë Bullgarisë (VIDEO) Kosova e mbylli me një fitore dramatike ndeshjen e tretë në grupin A, me shifrat 2-3, në transfertë ndaj Bullgarisë.
10 minuta i mjaftuan Italisë për të siguruar fitoren përballë Greqisë (VIDEO) Italia e ka mposhtur 3-0 Greqinë. Italisë i janë dashur 45 minuta për të marrë tri pikë të plota kundër Greqisë, e vl
"Çmendet" Italia, shënon 3 gola në 10 minuta (VIDEO) Italia është duke e mposhtur 3-0 Greqinë. Italia e ka nisur furishëm ndeshjen kundër Greqisë, e vlefshme për Grupin J
Turqia surprizon Francën, mbyll 45 minutat e para në avantazh të dyfishtë(VIDEO) Turqia po fiton 2-0 ndaj Francës në ndeshjen që po zhvillohet në stadiumin "Konya Buyuksehir". Turqia ka shënuar tjet
Kombëtarja dobët, Islanda e mbyll në avantazh pjesën e parë (VIDEO) Kombëtraja shqiptare e ka mbyllur pjesën e parë në disavantazh transfertën ndaj Islandës. Vendasit zhbllokuan shifra
Ronaldo het-trick, Portugalia në finale (VIDEO) Portugalia ka kaluar në finale të Play-off të Nations League pasi ka mposhtur Zvicrën me rezultat 3-1. Të tre golat p
Plas në Afrikë, lojtarët refuzojnë të luajnë për shkak se iu anulua goli jatë mbrëmjes së kaluar u zhvillua finalja e Ligës së Kampionëve në kontinentin e Afrikës. Esperance Tunis dhe Wydad
Chelsea fiton Europa League, fundos Arsenalin në 25 minuta (VIDEO) Finalja e Europa League mes dy skuadrave londineze dhuroi jo pak spektakël. Pjesa e parë u mbyll me rezultatin e bara
Interi mes drithërimave kualifikohet në Champions, bashkë me Atalantën (VIDEO) Inter dhe Atalanta kanë poshtuar pozitat tre dhe katër për të siguruar biletat për Champions League. Serie A ka përfu
Milani fiton por mbetet jashtë Championsit (VIDEO) Milani ka arritur të fitojë përballë Spal me një rezultat të ngushtë përballë Spal por që përsëri nuk i mjaftoi për të z
Atalanta shënon golin e 3 përballë Sassuolo dhe blindon vendin në Champions (VIDEO) Edhe pse ndeshja nuk nisi për Atalantan pasi pësoi gol në minutën e 19’ duke u vën në rrezik një vend në Champions.
Atalanta barazon rezultatin përballë Sassuolos (VIDEO) Atalanta është skuadra e cila ka bërë surprizën këtë sezon në Seria A dhe është shumë pranë një vendi në Champions. N
Sadiku e mbyll me golin kampionatin zvicerian (VIDEO) Sulmuesi i Kombëtares, Armando Sadiku ka gjetur rrugën e rrjetës në sfidën e fundit të kampionatit zvicerian ndaj Grassh
Napoli shkatërron Interin dhe i vë në rrezik Championsin Napoli e ka mposhtur 4-1 Interin në "San Paolo". Napoli është treguar i fortë për Interin, duke e mposhtur 4-1 në nde
Milani dyfishon rezultatin me një super gol (VIDEO) Pas një pjese të para të mbyllur në barazim pa gola me Frosinone e cila edhe pse e rënë nga kategoria nuk po lëshon aspa