minute

Supergol i rrallë, shikoni spektaklin e Di Marias (VIDEO) Paris Saint-Germain po fiton me rezultatin 2-0 në transfertë kundër Nices e vlefshme për javën e 10-të në ligën franceze
Cakaj ministër "hije", asnjë fjalë në konferencën 90 minutëshe me Ramën Ditën e sotme kryeministri Edi Rama bashkë me ministrin e Jashtëm Cakaj dhanë një deklaratë për mediat pas refuzimit të
Vallëzimi i Vedat Muriqit bën "bujë" në mediat turke (VIDEO) Kosova arriti ta mposhtë Malin e Zi në mbrëmjen e së hënës me rezultat 2:0 në kuadër të ciklit eliminator për Kampionati
Nuk festoi me përshëndetjen ushtarake, Demiral "shpërthen" ndaj Hakan Çalhanoglu Turqia mori një barazim shumë të rëndësishme ditën e djeshme kundër Francës, duke hedhur një hap të sigurt për kualifiki
Shqipëria shkatërron Moldavinë, i shënon 'poker' golash (VIDEO) Një Shqipëri krejtësisht tjetër. Një Shqipëri që shënon shumë gola dhe nuk është më ajo Shqipëria pa plan si ajo e Panuc
Dominin absolut i Kosovës, traversa e ndal nga goli i tretë (VIDEO) Kosova po fiton me rezultatin 2-0 në përballjen ndaj Malit të Zi në eliminatoret e Euro 2020. Në minutën e 68’ “darda
Nuk ndalet Gjermnia, Werner shënon sapo futet në fushë (VIDEO) Gjermania ka shënuar edhe golin e tretë kundër Estonisë. Ishte sulmuesi i ri premtues, Timo Werner, ai që shënoi për
Can konfirmon momentin e keq, ndëshkohet direkt me karton të kuq (VIDEO) Gjermania po luan me një lojtar më pak kundër Estonisë. Emre Can është ndëshkuar direkt me karton të kuq në minutën e
E kualifikuar Belgjika nuk e fal Kazakistanin (VIDEO) Belgjika, tashmë me biletën për Euro 2020 në xhep, e ka mposhtur 2-0 Kazakistanin, sfidë e vlefshme për Grupin I. Të
Spanja zhbllokon rezultatin përballë Norvegjisë (VIDEO) Spanja ka arritur të kalojë në epërsi me rezultat 1:0 në ndeshjen kundër Norvegjisë, e cila po zhvillohet në kuadër të k
Miqësorja e luksit Gjermani-Argjentinë mbyllet në barazim (VIDEO) Gjermania dhe Argjentina kanë barazuar 2-2 në ndeshjen miqësore të zhvilluar në Sigal Iduna Park të Dortmundit. Katër
Gjermania 'dopietë' përballë Argjentinës (VIDEO) Eshtë zhbllokuar miqësorja e luksit. Gjermania ka arritur të shënojë dy gola përballë Argjentinës. Fillimisht ndes
Emir Lenjani shënon gol për Sionin para grumbullimit me Kombëtaren (VIDEO) Ermir Lenjani ka shënuar gol të bukur për Sionin në Zvicër. Anësori i Kombëtares shqiptare shënoi golin e barazimit
Super Chelsea shkatërron Southamptonin (VIDEO) Chelsea ka vazhduar me fitore në Premierligë, derisa Arsenali është kthyer te fitorja pas barazimit me Manchester United
Milani gjen fitoren pas tre humbjeve (VIDEO) Milan i është rikthyer fitoreve pas tri humbjeverresht në Serie A. AC Milan e ka bërë këtë në Genoa, të cilën skuadër e
Milani barazon rezultatin përballë Genoas (VIDEO) Milani e ka nisur pjesën e dytë me tjetër marsh duke shtuar presionin në portë kundërshtare. Golin e barazimit arriti
Milani i mbyll në disavantazh 45 minutat e para (VIDEO) Edhe trajneri u shpreh optimist se Milanin e vertete do ta shohim në këtë ndeshje, deri tani asnje ndryshim ska ndodhur.
PSG fiton bindshëm, Neymar e Icardi gjejnë rrugën rrjetës (VIDEO) Paris Saint-Germain ka arritur të shënojë fitore të lehtë ndaj Angersit duke e mposhtur me rezultat bindës 4:0. Ishte
Liverpool shënon në minutat e fundit për të vazhduar bilancin 100% në Premierligë (VIDEO) Liverpool ka arritur të shënojë fitore të vështirë 2:1 në shtëpi ndaj Leicesterit. Në minutën e 40 të takimit, Sadio
Zhgënjen Bayern Munchen, mposhtet nga Hoffenheim (VIDEO) Bayern Munich ka humbur me rezultat 1-2 kundër Hoffenheim sonte në Allianz Arena. Ishte një ndeshje ku mysafirët nga Hof