999 rezultate për

minutave

Fenomeni i pazakontë mbrëmë në qiellin e Tiranës (FOTO LAJM) Pas tërmeteve, nata e mbrëmshme ka qënë jnë ndër më të frikshme për banorët e Tiranës, Lezhës dhe Durrësit sa i përket r
Higuain magjik, fundos Napolin me një super gol (VIDEO) Juventus e ka nisur mjaft mirë supersfidë n ndaj Napolit teksa ka realizuar 2 gola brenda 18 minutave. Pas golit të
Tottenham barazon rezultatin brenda 3 minutave (VIDEO) Super ndeshja mes Manchester City dhe Tottenham po rezulton vërtet spektakolare. Pas golit të avantazhit të shënuar n
Zhbllokohet Superkupa e Europës, Chelsea kalon në avantazh (VIDEO) Chelsea ka arritur të zhbllokojë rezultatin përballë Liverpool. Qendërsulmuesi Giround ka arritur të dërgojë topin n
Perez del kundër dëshirës së Zidane, vendos vetë për James Rodriguezin Real Madrid ka ndryshuar mendje dhe ka vendosur të mos e shes James Rodriguezin. Sulmuesi kolumbian ishte në huazim t
Nëna lind fëmijën dhe pas disa minutave e hedh në koshin e plehrave (VIDEO) Ky është momenti rrëqethës kur një nënë braktis foshnjën e porsalindur në kontejnerin e mbeturinave në Tajlandë. Grua
Apokalips në Rumani, bie breshër dhe gurë (VIDEO) Përveç qytetit Zalau, nga moti i ligë janë përfshirë edhe qytetet tjera si Bihor, Arad dhe Timis dhe Salaj. Ndërkohë
"Shokon" Berlusconi: Kur luan Milani fik televizorin Ish-presidenti i Milanit, Silvio Berlusconi, ka thënë se nuk pajtohet aspak me lojën taktike të kuqezinjve prandaj edhe
Lenjani dopietë brenda 12 minutave (VIDEO) Ermir Lenjani spektakolar. Brenda 12 minutave, mbrojtësi ynë ka shënuar dnjë dopietë me ekipin e tij të Sionit, të cilët
Anglia përmbys rezultatin brenda 9 minutave ndaj Malit të Zi (VIDEO) Mali i Zi ka befasuar me golin e shënuar ndaj Anglisë që në minutën e 17’. Megjithatë, avantazhi i vendasve nuk ka zgjat
6 minuta 2 gola për Udinesen, barazon rezultatin ndaj Napolit (VIDEO) Një super ndeshje është duke u zhvilluar në San Paolo ku vendasit ishin në avantazhin e 2 golave Udinese arriti të bara
Reali barazon rezultatin brenda 5 minutave (VIDEO) Reali i Madridit ka arritur të gjejë shumë shpejt golin e barazimit meqendërmbrojtësin Raphael Varane. Pas një domin
Manchester City shënon dy gola të shpejtë përballë Watford (VIDEO) Manchester City ka arritur të shënojë dy gola brenda dy minutave, shkruan Albeu.com I pari u shënua në minutën e 48’
Dragojtë eleminojnë Romën pas 130 minutave lojë (VIDEO) Porto ka arritur të kualifikohet falë një penalltie në minutën e 117 e realizuar saktë nga Alex Telles, shkruan Albeu.co
Problemet te Chelsea nuk kanë fund, lojtari largohet 15 minuta më herët nga ndeshja Chelsea nuk po regjistron rezultate të mira në ndeshjet e fundit, si pasojë e mungesës së vazhdimësisë. Ata pësuan nj
Dy aksidente brenda pak minutave në Lezhë e në Laç Dy aksidente raportohet të kenë ndodhur në Lezhë dhe në Laç në harkun kohor të disa minutave. Sipas të dhënave parap
Polici serb keqtrajton mërgimtarin nga Kosova deri sa ai i jep rryshfet (VIDEO) Keqtrajtimet që po iu bëhen kosovarëve në kufi të Serbisë nuk kanë të ndalur. Sidomos tani në prag të festave të fundvit
Barazim dramatik, Cagliari me 9 futbollistë i merr 1 pik Romës (VIDEO) Cagliari me nëntë futbollistë ia ka dalë ta ndalë Romën me një barazim dramatik 2-2 edhe pse po humbiste 2-0 pas 85 minu
Përsëri Hazard i shkëlqyer, kalon Chelsean në epërsi (VIDEO) Eden Hazard ka vërtetuar edhe një herë që është një nga më të mirët në botë. Ai ka realizuar edhe golin e dytë për
Fantastik Sane, i mjaftojnë 2 minuta për të shënuar gol (VIDEO) Manchester City po përballet me Fulham, ndeshje e kjo e vlefshme per tre pikë në Premier League. City ka kaluar në a