Qëllohet me breshëri plumbash makina e biznesmenit, aktivistit i PD

minutave

Përsëri Hazard i shkëlqyer, kalon Chelsean në epërsi (VIDEO) Eden Hazard ka vërtetuar edhe një herë që është një nga më të mirët në botë. Ai ka realizuar edhe golin e dytë për
Fantastik Sane, i mjaftojnë 2 minuta për të shënuar gol (VIDEO) Manchester City po përballet me Fulham, ndeshje e kjo e vlefshme per tre pikë në Premier League. City ka kaluar në a
Ky është supergoli i Arbër Zenelit Arbër Zeneli ka shënuar një gol mjaft të bukur ndaj Ishujve Faraoe. Ai dribloi shumicën e mbrojtjes të Ishujve Faroe
Barcelona tregohet e pamëshirshme, Messi me shokë shkatërrojnë Huescan (VIDEO) Barcelona ka arritur të fitojë me shifrat e thela 8-2 ndaj Huescas në "Camp Nou", ndeshje e vlefshme për javën e 4 të ka
Arsenal barazon shifrat për 5 minuta (VIDEO) West Ham ka ndëshkuar Arsenalin duke kaluar në avantazh. Sulmuesi austriak Marko Arnautovic shënoi nga distanca pas n
Fantastik Aguero, City trefishon brenda 5 minutave (VIDEO) Në Angli po luhet ndeshja mes Manchester City dhe Huddersfield, ku kampionët e kësaj lige kanë kaluar në avantazh me tre
Skënderbeu-Partizani/ Penalltia e minutave të fundit vendos sfidën e tensionuar Ka nisur me tensione edicioni i 80 i kampionatit shqiptar. Skënderbeu priti Partizanin në atë që vitet e fundit gjithmon
Sërish tërmet në Bulqizë Pas tërmetit me magnitudë 5.1 ballë që ra në zonën e Dibrës ku 90 shtëpi u dëmtuan dhe 7 u shpallën të pabanueshme, lëku
Bie në korent, ndërron jetë 21-vjeçari Një 21-vjeçar ka ndërrur jetë në Vushtri, Kosovë, pasi ka rënë në kontakt me rrymën elektrike. “Rreth orës 16 e 30 ke
Fitojeni vëmendjen e saj brenda 10 minutave Shumë gjëra sillen në mendjen e gruas kur takoheni. Me fjalët dhe gjestet e duhura, shumë lehtë ajo mund t’i ketë në
Ndodhi fill pas golit të Januzajt, të gjithë po tallen me këtë futbollist (VIDEO) Batshuayi e ka pësuar keq mbrëmë, në ndeshjen që Belgjika e fitoi 1-0 kundër Anglisë. Pas golit të shqiptarit, Adnan
Përfundon gjithçka, goli i minutave të fundit vendos kualifikimin në Nigeri-Argjentinë (VIDEO) Argjentina ka mposhtur me rezultatin 2-1 Nigerinë, duke u kualifikuar falë edhe fitores së Kroacisë ndaj Isalndës. Pj
Meksika fiton pastër ndaj Koresë së Jugut, kualifikohet në fazën tjetër të Botërorit (VIDEO) Meksika ka arritur të marrë një fitore të rëndësishme sot ndaj Koresë së Jugut me rezultatin e përgjithshëm 0-2 në "Rost
Shikoni si reagon Maradona kur Argjentina po shkatërrohej nga Kroacia (VIDEO) Edhe tifozi më i çmendur nuk mund ta kishte parashikuar këtë fitore të pabesueshme të Kroacisë përballë Argjentinës së L
Portugalia dridhet nga shtylla e Iscos (VIDEO) Portugalia është me fat që nuk pësoi golin e dytë në ndeshjen kundër Spanjës që është duke u zhvilluar në kuadër të Grup
Sekreti brenda 30 minutave për gjumë më të mirë Ditët e nxehta të verës po vijnë. Me to edhe netët në të cilat bëhet e vështirë fjetja. Qëndrimi më gjatë në dri
Çmenduri në Bundesligë, 5 lojtarë blihen për 12 minuta (FOTO LAJM) Kemi dëgjuar të flitet për shuma marramendëse në merkatot e futbollit, por një lajm krejt i veçantë vjen nga Gjermani pë
Kapiteni i Liverpoolit i pakënaqur me lojën e 10 minutave të fundit nga ekipi i tij Kapiteni i Liverpoolit, Jordan Henderson është shprehur i dëshpëruar nga 2 golat që ekipi i tij pësoi në 10 minutat e fu
Nuk ka fitues mes Leicesterit dhe Chelseat, gjysmëfinalisti mësohet pas kohës shtesë (VIDEO) Nuk ka fitues mes Leicester Cityt dhe Chelseat në këto 90-të minuta të luajtura në "King Power Stadium", pasi gjysmëfina
"Ringjallet" dyshja Perisic- Icardi, tre gola brenda 6 minutave (VIDEO) 101 gola në Seria A për Maurito Icardin dhe zgjim për Interin e Luciano Spalletit. Inter e nisi me ritëm të lartë nd