999 rezultate për

minutave

Portugalia dridhet nga shtylla e Iscos (VIDEO) Portugalia është me fat që nuk pësoi golin e dytë në ndeshjen kundër Spanjës që është duke u zhvilluar në kuadër të Grup
Sekreti brenda 30 minutave për gjumë më të mirë Ditët e nxehta të verës po vijnë. Me to edhe netët në të cilat bëhet e vështirë fjetja. Qëndrimi më gjatë në dri
Çmenduri në Bundesligë, 5 lojtarë blihen për 12 minuta (FOTO LAJM) Kemi dëgjuar të flitet për shuma marramendëse në merkatot e futbollit, por një lajm krejt i veçantë vjen nga Gjermani pë
Kapiteni i Liverpoolit i pakënaqur me lojën e 10 minutave të fundit nga ekipi i tij Kapiteni i Liverpoolit, Jordan Henderson është shprehur i dëshpëruar nga 2 golat që ekipi i tij pësoi në 10 minutat e fu
Nuk ka fitues mes Leicesterit dhe Chelseat, gjysmëfinalisti mësohet pas kohës shtesë (VIDEO) Nuk ka fitues mes Leicester Cityt dhe Chelseat në këto 90-të minuta të luajtura në "King Power Stadium", pasi gjysmëfina
"Ringjallet" dyshja Perisic- Icardi, tre gola brenda 6 minutave (VIDEO) 101 gola në Seria A për Maurito Icardin dhe zgjim për Interin e Luciano Spalletit. Inter e nisi me ritëm të lartë nd
Vazques krenon Realin, asistuesi më i mirë me mesataren e minutave të luajtura Real Madridi e ka gjetur ritmin, dhe kjo meritë e madhe për Lucas Vazquez. Spanjolli ka qenë nga më të mirët e Realit
Chelsea e nis furishëm, gol pas dy minutave lojë Chelsea tashmë është në rezultatin 1-0 kundër Hull City në “Stamford Bridge”. Chelsea e ka nisur furishëm sfidën kund
Watford shënon tre gola brenda 7-të minutave (VIDEO) Watford po mposht Chelsean me shifrat 4-1 në "Vicarage Stadium" Goli i dytë u shënua nga Janmaat në minutën e 84'-t
Zgjohet Ronaldo me dy gola brenda 5 minutave, pas golit mbulohet me gjak (VIDEO) Cristiano është "zgjuar". Dy harkime në zonë, dy goditje, dy gola. Ky është Ronaldo i cili jemi mësuar të shikojmë nga n
Zbulohet krijesa alien, me dhjetëra këmbë dhe sy të mëdhenj (VIDEO) Pamje të pabesueshme të një krijese që i ngjan një merimange me dhjetra këmbë dhe sy të mëdhenj është publikuar në inter
Chelsea ofron 56 milionë euro për mbrojtësin e Juventusit Chelsea ka kthyer përsëri interesimin për mbrojtësin e majtë brazilian të Juventusit, Alex Sandro. Blutë e Londrës te
Binjakët lindin brenda 20 minutave, njëri më 2017 e tjetri më 2018 (FOTO LAJM) Binjakët Joaquin dhe Aitana de Jesus Ontiveros pritej të lindnin më 27 janar të vitit 2018. Megjithatë, nëna e tyre s
Interi kundër Lazios për të ndryshuar faqe Inter-Lazio, një ndeshje për t’u fituar me çdo kusht, sepse humbje do të thotë shkëputje nga grupi i kryesuesve. Në “San
Arsenali shënon dy gola të shpejtë brenda katër minutave (VIDEO) Arsenali ka shënuar dy gola të shpejtë ndaj Crystal Palace në "Selhurst Park" Të dy gola i ka shënuar sulmuesi kilia
Plaçkiten dy banka në Prishtinë brenda 20 minutave “TEB Bank në lagjen “Dardania” dhe Reiffaisen Bank në Bregun e Diellit, kanë qenë cak i disa plaçkitësve pasditen e sotm
Ato që priteshin në derbi erdhën në ndeshjen Cagliari-Sampdoria, 4 gola për 1 pikë (VIDEO) Cagliari dhe Sampdoria kanë ndarë nga një pikë në takimin e luajtur pasditen e të shtunës, në Sardegna. Vendasit e n
Liverpooli i pandalshëm, shënon tre gola brenda 20 minutave kundër Spartakut (VIDEO) Liverpooli ka shënuar tre gola brendave 20 minutave të para kundër Spartakut në "Anfield Road" Të dy golat e parë ja
Manchester City dhe Arsenali mund të përjashtohen nga Carabao Cup, ja arsyeja Manchester City dhe Arsenal u kualifikuam me vështirësi, vetëm pas minutave shtesë, ditën e djeshme në sfidat e vlefshme
Roma vazhdon me fitore, mposht lehtësisht Udinesen (Video) Roma vazhdon me fitore, mposhtë lehtësisht Udinesen (Video) Skuadra nga kryeqyteti italian, Roma ka shënuar fitoren e k