999 rezultate për

minutat

Turqia surprizon Francën, mbyll 45 minutat e para në avantazh të dyfishtë(VIDEO) Turqia po fiton 2-0 ndaj Francës në ndeshjen që po zhvillohet në stadiumin "Konya Buyuksehir". Turqia ka shënuar tjet
Napoli shkatërron Interin dhe i vë në rrezik Championsin Napoli e ka mposhtur 4-1 Interin në "San Paolo". Napoli është treguar i fortë për Interin, duke e mposhtur 4-1 në nde
Ngushtohet rezultatin në sfidën Milan-Bologna (VIDEO) U duk se gjithçka do të shkonte perfekt për Milanin në ktë ndeshje mirëpo fundi po rezervon supriza. Destro arrin të
Aromë titulli për Galatasaray, gol me "tika-taka" përballë Besiktas (VIDEO) Në "Turk Telekom Arena" po zhvillohet derbi i madh mes Galatasaray dhe Besiktas, teksa pjesa e parë është mbyllur në ava
Djali i deputetit Xhindi rrëfen për herë të parë minutat e fundit me babain e tij 10 vite nga vrasja e deputetit të PS, Fatmir Xhindi, djali i tij Anduel Xhindi, tashmë deputet në Kuvendin e Shqipërisë,
Porto dorëzon titullin, pëson 2 gola në 5 minuta (VIDEO) Porto e ka rrezikuar shumë titullin kampion në Portugali. Tri javë para fundit të kampionatit, Porto i ka dhënë mundë
Wolves shkatërron Arsenal në 45 minutat e para (VIDEO) Wolves ka befasuar Arsenal në këto 45 minuta të para duke i shënuar jo pak por 3 gola. Fillimisht shënon një super go
Super goli i Eriksen në minutat e fundit i jep fitoren Tottenham (VIDEO) Tottenham ka vuajtur, por në fund ka gjetur golin e fitores, një fitore tepër e rëndësishme në luftën për Champions Leag
Atletico Madrid fiton në minutat e fundit dhe shkon -6 nga Barcelona (VIDEO) Atletico Madrid ka vuajtur, por ka arritur të fitojë 1-0 në fund në fushën e Eibar-it. Madrilenët kanë siguruar tri
Lazio i shpëton humbjes në minutat shtesë (VIDEO) Lazio ka marrë një barazim 2-2 në minutat e fundit të ndeshjes së kampionatit të luajtur kundër Sassuolo-s në "Olimpico"
Barcelona "dopietë" në minutat e fundit përballë Atleticos (VIDEO) he pse mbeti me 10 lojtarë që nga minuta e 30, Atletico ka arritur ti rezojtojë gjatë B arcelonës edhe pse vendasit e g
Bayern Munchen fundos Dortmundin, shënon dy gola në 20 minutat e para (VIDEO) Sfida e vitit të Bundeslige është zhbllokuar shumë shpejtë me vendasit të cilët kaluan në avantazh që në minutën e 10-të
Super Atalanta, shënon 4 gola në 15 minutat e para (VIDEO) Atalanta duket se është çmendur! Skuadra e Etrit Berishës, që ndodhet në stol, ashtu si Berat Gjimshiti, ka shënuar tri
Chelsea i papërmbajtshëm shënon golin e 3-të përballë Brighton (VIDEO) Chelsea duket se i ka lënë pas momentet negative të javëve të fundit. Pas golit të Giround në pjesën e parë janë Haza
Fitore dramatike për Bayernin përballë Heidenheim (VIDEO) Bayern Munchen ka arritur të marë një fitore dramatike përballë Heidenheim skuadrës nga Bundesliga 2. Fillimisht ish
Liverpool kalon përsëri në avantazh në minutën e 90’ (VIDEO) Liverpool ka arritur të kalojë përsëri në avantazh përballë Tottenham në minutat e fundit të ndeshjes. Pikërisht në m
Chelsea shpëton në 10 minutat e fundit (VIDEO) Blutë e Londrës kanë arritur të marin një fitore dramatike duke e kthyer rezultatin në vetëm 10 minutat e fundit. Pje
Brazili fiton në 10 minutat e fundit përballë Republikës Çeke (VIDEO) Brazili ka përmbysur gjithçka në pjesën e dytë duke fituar 3-1 miqësoren ndaj Republikës Çeke. Kjo ishte miqësorja e f
Çmenduri, Danimarka shënon 3 gola në 10 minuta duke marrë një pikë përballë Zvicrës (VIDEO) E pabesueshme ajo që ka ndodhur ne ndeshjen Zvicër- Danimarkë. Zviceranët ishin në avantazhin e 3 golave deri në minutën
Shqipëria U21 shmang humbjen në minutat e fundit përballë Andorras (VIDEO) Shqipëria U21 e Alban Bushit ka shmangur humbjen e dytë radhazi në fazën kualifikuese për Euro 2021 falë një goli të rea