999 rezultate për

minutat

Me 10 lojtarë Gjermania i shënon het-trick Estonisë (VIDEO) Me 10 lojtar në fushë, Gjermania ka arritur ta mposhtë 3-0 Estoninë. Gjermania ka marrë tjetër fitore në kualifikimet
Super Kroacia, bombardon Hungarinë në 45 minutat e para (VIDEO) Kroacia është duke e mposhtur 3-0 Hungarinë. Pas mesfushorit të Real Madridit, Luka Modric, ka realizuar edhe 25-vjeç
Çfarë po ndodh me Xhensila Myrtezaj, këngëtarja anullon koncertin në minutat e fundit (FOTO LAJM) Xhensila Myrtezaj është një nga këngëtaret më të mira dhe më të dashura të estradës sonë. Artistja është gjithmonë aktiv
Milani i mbyll në disavantazh 45 minutat e para (VIDEO) Edhe trajneri u shpreh optimist se Milanin e vertete do ta shohim në këtë ndeshje, deri tani asnje ndryshim ska ndodhur.
Liverpool shënon në minutat e fundit për të vazhduar bilancin 100% në Premierligë (VIDEO) Liverpool ka arritur të shënojë fitore të vështirë 2:1 në shtëpi ndaj Leicesterit. Në minutën e 40 të takimit, Sadio
Freiburg barazon në minutat e fundit Dortmundin (VIDEO) Freiburg ka befasuar Burussian e Dortmundit duke arritur të shenojë në minutën e 89' duke barazuar rezultatin në 2-2.
'Drithet' Liverpool, Salzburg ngushton rezultatin (VIDEO) Liverpool arriti të shënonte 3 gola vetëm në 35 minutat e para të pjeses se parë duke krijuarkeshtu sigurin se ndeshja t
Shpresë për Realin, Ramos ngushton rezultatin (VIDEO) Reali ka hyre ne fushe pjesen e dyte me nje marsh me te larte se 45 minutat e para. Eshte kapiteni Ramos qe ka shenua
“12 minutat e ferrit”, në këtë vend bëhet stërvitje ekstreme për t’u bërë roje burgu (FOTO LAJM) Nëse në shumë vende, duhet një CV e mirë dhe disa parametra fizike, në këtë vend të jesh roje burgu kërkon mund dhe një
SKANDALI/ 3 minutat e para falas: Vajzave u kërkohet s*ks online në "Call Center" (VIDEO) Emisioni investigative “Stop” në Tv Klan ka denoncuar një tjetër skandal. Zyra që funksionojnë për seks online por që ma
Përfundojnë 45 minutat e para në dy ndeshjet e Championsit Ka përfunduar pjesa e parë në ndy ndeshjet e ditës së dytë të Ligës së Kampionëve. Tottenham është në epërsi me rezul
Mbyllen 45 minutat e para, mbrëmje e vakët në Champions Janë mbyllur në barazim pa gola pjesët e para të dy supersfidave në Champions, Napoli-Liverpool si dhe Borussia Dortmund
Interi barazon rezultatin në minutat shtesë (VIDEO) Interi ka arritur të barazojë rezultatin përballë Slavia Praga në minutat shtesë me mesfushorin Barella. Mbeten edhe
Barcelona shënon dy herë në 10 minuta përballë Valencias (VIDEO) Barcelona e ka nisur vrullshëm ndeshjen përballë Valencies në “Camp Nou”, ku ka shënuar 2 gola në 10 minutat e para.
Qetësohen bardhezinjtë, Ronaldo luan që në minutat e para Cristiano Ronaldo mungoi në dy miqësoret e zhvilluara nga klubi i Juventus, për shkak se kishte shqetësime muskulore.
Liverpool përmbys rezultatin përballë Chelsea (VIDEO) Superkupa e Europës është duke dhuruar emocione të forta. Dy super skuadrat angleze janë duke dhënë gjithçka në fushë pë
10 transferimet e bujshme që ndodhën në minutat e fundit të limitit në Premier League Është mbyllur afati kalimtar në Angli të enjten pasdite, ku nuk kanë munguar goditjet e mëdha në minutat e fundit. Si
Tottenham transferon Lo Celson në minutat e fundit të merkatos (FOTO LAJM) Pas zyrtarizimit të Ryan Sesegnon, Tottenham sot ka bërë edhe një goditje tjetër para se të mbyllet afati kalimtar në Pr
Flet drejtori i "Sportradar": Skënderbeu manipulonte shpesh 15 minutat e fundit të ndeshjes Nuk del në asnjë nga raportimet e inspektorëve të UEFA-S, por Tom Mejs është një nga emrat kyç të dënimit të finalizuar
Shpërthejnë "Dardanët", Kosova kalon në avantazh në minutat shtesë (VIDEO) Kosova po bën mrekullinë përballë Bullgarisë duka arritur të kalojë për herë të dytë në avantazh në minutat e fundit të