999 rezultate për

minuta

Me 10 lojtarë Gjermania i shënon het-trick Estonisë (VIDEO) Me 10 lojtar në fushë, Gjermania ka arritur ta mposhtë 3-0 Estoninë. Gjermania ka marrë tjetër fitore në kualifikimet
Super Kroacia, bombardon Hungarinë në 45 minutat e para (VIDEO) Kroacia është duke e mposhtur 3-0 Hungarinë. Pas mesfushorit të Real Madridit, Luka Modric, ka realizuar edhe 25-vjeç
Dominante për 90 minuta, Kosova mposht minimalisht Gjibraltarit (VIDEO) Kosova ka shënuar fitore në ndeshjen miqësore ndaj Gjibraltarit 1:0 në “Fadil Vokrri”. Golin e vetëm e shënoi Florent
Barcelona 'shpartallon' Sevillan në 8 minuta (VIDEO) Barcelona eshte duke mposhtur bindshem 3-0 Sevillian, pas golit te Suarez në minuten e 27' erdhen golan e Vidal në të 32
Lukaku nga minuta e parë kundër Juventusit Ish sulmuesi i Manchester United, Romelu Lukaku do të luaj sot nga fillimi në ndeshjen kundër Juventusit. Futbollisti
Çfarë po ndodh me Xhensila Myrtezaj, këngëtarja anullon koncertin në minutat e fundit (FOTO LAJM) Xhensila Myrtezaj është një nga këngëtaret më të mira dhe më të dashura të estradës sonë. Artistja është gjithmonë aktiv
Milanit i mjaftojnë 7 minuta për të përmbysur rezultatin (VIDEO) Milani duket e papërmbajtshëm në këtë pjesë të dytë. Pas golit të Hernandez, Leao arriti të fitonte një penallti e ci
Milani i mbyll në disavantazh 45 minutat e para (VIDEO) Edhe trajneri u shpreh optimist se Milanin e vertete do ta shohim në këtë ndeshje, deri tani asnje ndryshim ska ndodhur.
Liverpool shënon në minutat e fundit për të vazhduar bilancin 100% në Premierligë (VIDEO) Liverpool ka arritur të shënojë fitore të vështirë 2:1 në shtëpi ndaj Leicesterit. Në minutën e 40 të takimit, Sadio
Freiburg barazon në minutat e fundit Dortmundin (VIDEO) Freiburg ka befasuar Burussian e Dortmundit duke arritur të shenojë në minutën e 89' duke barazuar rezultatin në 2-2.
Minuta terrori brenda Komisariatit, si u vranë dy efektivë policie “Një fat tragjik, kush mund të mendonte se dy hajdutë motorësh mund të ishin vrasës?”. Në këtë fjali është e shpjegua
"5 minuta vrasësve nuk u ndizej makina", familjarët e Besmir Hidës rrëfejnë kalvarin e vrasjeve në Lushnje Familjarët e Besmir Hidës, i cili u ekzekutua të martën ndërsa pinte kafe në Lushnje, akuzojnë Policinë e Shtetit se nuk
Armando Sadiku bomber, i mjaftojnë vetëm 3 minuta për të tundur rrjetën (VIDEO) Tre minuta dhe Armando Sadiku kalon në avantazh Malagën. Sulmuesi elbasan ka dërguar sinjale pozitive nga Spanja për
'Drithet' Liverpool, Salzburg ngushton rezultatin (VIDEO) Liverpool arriti të shënonte 3 gola vetëm në 35 minutat e para të pjeses se parë duke krijuarkeshtu sigurin se ndeshja t
Barcelona-Inter, formacionet zyrtare: Messi në fushë nga minuta e parë (FOTO LAJM) Sot në orën 21:00 Barcelona pret në “Camp Nou” skuadrën e Interit në ndeshjen e vlefshme për javën e dytë në Champions L
Shpresë për Realin, Ramos ngushton rezultatin (VIDEO) Reali ka hyre ne fushe pjesen e dyte me nje marsh me te larte se 45 minutat e para. Eshte kapiteni Ramos qe ka shenua
"Sille për 10 minuta, ndryshe e vras": Nis hetimi ndaj policit (VIDEO) Inspektorati Policor i Kosovës ka konfirmuar se ka filluar hetimin ndaj zyrtarit policor që kanosi prindin në Pejë, se d
“12 minutat e ferrit”, në këtë vend bëhet stërvitje ekstreme për t’u bërë roje burgu (FOTO LAJM) Nëse në shumë vende, duhet një CV e mirë dhe disa parametra fizike, në këtë vend të jesh roje burgu kërkon mund dhe një
Cikalleshi magjik, shënon dy gola për 45 minuta (VIDEO) Sulmuesi Sokol Cikalleshi nuk di të ndalet. Ai ka gjetur dy herë rrugën e rrjetës në pjesën e parë në fitoren 1-3 të sku
Milani i përgjumur, Torinos i mjaftojnë 4 minuta për të përmbysur gjithçka (VIDEO) Milani ka lëshuar pikët nga duart, duke humbur 2-1 në udhëtim te Torino. Pas humbjes 2-0 në derbi nga Interi, Milani