minutĂ

13 minuta nga fundi i pjesës së parë, gol befasues në Teuta-Partizani (VIDEO) Teuta ka barazuar rezultatin 1-1 në sfidën ndaj Partizanit që po luhet në “Niko Dovana”. Në minutën e 37’ Krasniqi go
E pabesueshme, Nevil Dede largohet nga stoli i Tiranës pak minuta para fillimit të sfidës ndaj Laçit E pabesueshme ajo që ndodh në klubin e Tiranës. Një ngjarje për rekord botëror ka përfshirë bardheblutë para ndeshjes nd
Situata e Bale, Mourinho: Unë nuk jap minuta, ai duhet ti fitojë vetë Trajneri i Tottenhamit, Jose Mourinho thotë se ai nuk mund t’i japë Gareth Bale minuta në fushë, duke këmbëngulur se ai
"Nuk luaja dot për 90 minuta", Muriqi flet pas golit: Kam qenë i pafat, më dhanë mbështetje Lazio triumfoi me rezultatin 2-1 ndaj Parmës, duke u kualifikuar kështu në fazën çerekfinale të Kupës së Italisë. Në
Sot mund të jetë dita e Muriqit, mund të luaj nga minuta e parë Sulmuesi i Kombëtares së Kosovës, Vedat Muriqi, ka mundësi që sot të startojë me SS Lazio. Skuadra e Lazios ka publik
Vetëm 6 minuta, zhbllokohet sfida Leicester-Chelsea (VIDEO) Kanë mjaftuar vetëm 6 minuta që Leicester të kalojë në avantazh ndaj Chelsea. Për vendasit autori golit është Wilfred
Vetëm 6 minuta lojë, zhbllokohet sfida Cagliari-Milan (VIDEO) Milani e ka nisur mjaf mirë sfidën ndaj Cagliarit. Kuqezinjtë kanë kaluar në avantazh me anë të një 11-metërshi të s
Vetëm 10 minuta, Luka Jovic debuton me dopietë (VIDEO) Nuk mund të niste më mirë përvoja e dytë e Luka Jovicit tek Eintracht Frakfurti. Sulmuesi serb, i cili deri pak ditë
Vetëm 2 minuta lojë, Juve kalon në avantazh (VIDEO) Juventusit i kanë mjaftuar vetëm 2 minuta lojë për të ndëshkuar Genoan për 1/8 e Kupës së Italisë. Dejan Kulusevski
Milan kualifikohet në çerekfinale, mposht Torinon pas penalltive Milani bëhet skuadra e parë çerekfinaliste e Kupës së Italisë, pasi mposhti Torinon me rezultatin 5-4 me penallti, duke
Juventusi mori 3 pikë ndaj Sassuolos, por humbi 2 lojtarë Juventusi ka mposhtur Sassuolon me rezultat 3-1 në ndeshjen e javës së 17-të të Serie A. Zonja e Vjetër e nisi shumë
Nuk dorëzohet Roma, barazon rezultatin në minutat e fundit (VIDEO) Roma ka arritur të barazojë rezultatin përballë Interit në "Olimpico". Mancini ka dërguar topin në rrjetë në minutën
Nuk ndalet Barcelona, shënon golin e tretë ndaj Granadas (VIDEO) Barcelona është duke vazhduar momentin e mirë në kampionat, kjo duket edhe me rezultatin që po arrinë ndaj Granadas.
Studimi: Sa minuta ushtrime në ditë mund t'ju ndihmojnë të jetoni më gjatë Nëse po përpiqeni të motivoni veten për të arritur qëllimet tuaja të fitnessit, sigurisht që nuk jeni i vetmi. Por një l
Shkencëtarët besojnë se ju mund të rregulloni një ekran të prishur në telefonin tuaj për 20 minuta Shkencëtarët nga Koreja e Jugut besojnë se ata kanë dalë me një mënyrë të mirë për të riparuar xhamat e thyer të telefon
"Dua të flas dy minuta me ty", zbardhet biseda telefonike mes Përparimit dhe Kristinës Zbulohen të tjera detaje nga ngjarja e rëndë që ndodhi pak ditë më parë në zonën e Astirit në Tiranë, ku Përparim Ademi
Nainngolan "shfryn" ndaj Contes: Më futi në fushë 8 minuta dhe më hodhi gjithë fajin I rikthyer te Cagliari në këtë fillim viti 2021, Radja Nainggolan ka gjetur menjëherë lumturinë. Pas një periudhe 6 mujo
Vetëm 2 minuta lojë, zhbllokohet sfida Southampton-Liverpool (VIDEO) Liverpool është befasuar që në minutën e 2 nga Southampton. Vendasit shënuan me Ings një gol mjaft të bukur pas një d
Ronaldo e nis Vitin e Ri me dopietë, Juve bën detyrën (VIDEO) Juventus e nis Vitin e Ri me fitore, shkruan Albeu.com. Bardhezinjtë mposhtën 4-1 në shtëpi U
Reali fitoi ndeshjen e parë të vitit, Zidane: Jam i kënaqur, kontrolluam ndeshjen nga minuta e parë Trajneri i Real Madrid, Zinedine Zidane, është shprehur i kënaqur me ndeshjen ndaj Celta Vigos. Real Madrid ka triumf