minutĂ

Pas pak minutash, Mozzik vjen më një boom (FOTO LAJM) Ka disa ditë që e ka promovuar me postimet në Instagram dhe tashmë Mozzik duket se është më gati se kurrë për të sjellë
1.101 minuta lojë në fushë, kjo është arsyeja e lodhjes së Busquetsit Nuk është një rastësi që Sergio Busquets ka shenja lodhjeje. Gjatë dhjetë viteve të fundit, mesfushori i Barcelonës ka a
Horror në tren, gruaja masakron me thikë shoqen e saj për 4 minuta Një ngjarje e tmerrshme ka ndodhur në një tren në Glocester. Kamerat e sigurisë kanë treguar momentin e tmerrshëm kur
Mbytet një anije peshkimi në Durrës Pranë Portit të Durrësit bëhet me dije së është fundosur një anije peshkimi. Raportohet se gjarja ka ndodhur te kala
60 minuta para prokurorëve, çfarë tha Ardi Veliu për Alizotin dhe Babalen Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit hyri rreth orës 13:00 në ambientet e Prokurorisë së Krimeve të Rënda për t
Trafiku shkakton kaos në Tiranë, ambulanca ngec 40 minuta mes makinave (FOTO LAJM) Ditëm e sotme në rrugët e Tiranës është krijuar një trafik tepër i rënduar. Kryqëzimet kryesore të qytetit janë të b
Mbajini këmbët mbështetur në mur për pak minuta dhe shikoni ndryshimin e madh Me siguri tashmë keni dëgjuar se joga mund t’i ndihmojë shëndetit të organizmit. Disa ushtrime janë shumë më të lehta
Përfundon në barazim pjesa e parë mes Shqipërisë dhe Jordanisë Ka përfunduar pjesa e parë mes Shqipërisë dhe Jordanisë në "Elbasan Arena". Skuadra që pasur raste të pastra është a
Mbrojtësi i Shqipërisë dëmtohet pas pesë minutash dhe përfundon në spital Enea Mihaj, për fatin e tij të keq, u dëmtua që në minutën e 5-të të takimit ndaj Jordanisë, pas ndërhyrjes së gabuar ng
Mbappe i pandalshëm, shënon 4 gola për 13 minuta lojë kundër Lyon-it Supertalenti francez, Kylian Mbappe ka shënuar katër gola brenda 13 minutave kundër Lyon. Nga minuta e 61 deri në min
Pas 30 minutash, nxirren nga makina që ra në greminë Pas më shumë se 30 minutash, janë nxjerrë nga makina e rënë në greminë në afërsi të fshatit Surrel në Tiranë, tre person
Efekti Ronaldo, shikoni sa minuta ka Reali që nuk shënon një gol Real Madrid pësoi një humbje shokuese sot në transfertë ndaj Alaves, ndeshje e vlefshme për javën e 8 të La Ligas. P
Programi mediatik dhe stërvitor i kombëtares Federata Shqiptare e Futbollit ka bërë publike programin mediatik dhe stërvitor të kombëtares A në prag të dy ndeshjeve
Sa më shpejt, largoni stresin për vetëm dy minuta E kemi thënë e stërthënë që falë gjesteve që ne bëjmë, njerëzit krijojnë një mendim të caktuar për ne. Përveç kësaj, gju
Katastrofë për Realin shikoi sa minuta ka pa shënuar një gol Me një mesatare prej vetëm 1.7 gola për ndeshje, skuadra e Julen Lopeteguit ka mesataren më të ulët të shënimit të golav
Trajneri i Milanit i hidhëruar: Nuk i shpjegoj dot 30 minutat e fundit Milani u nda vetëm me një barazim 2-2 kundër Gironas. Pas humbën dy oikë tepër të vlefshme, trajneri Gattuso ka dekl
Ky portier ka 842 minuta pa pësuar gola Brazili njihet si një vend ku kanë lindur shumë legjenda të futbollit dhe vazhdon të rris të tilë. Së fundmi mediat
Inter i çmendur, përmbys rezultatin në 5 minutat e fundit Interi ka bërë një mrekulli të vërtetë në ndeshjen kundër Tottenham duke përmbysur rezultatin në 2-1 vetëm në 5 minutat
Shikoni sa minuta dhe gjuajtje i duheshin Ronaldos që të shënonte golin e parë me Juventusin Cristiano Ronaldo shënoi sot golin e tij të parë me fanellën e Juventusit. Por yllit portugez i janë dashur plot 320
Nis furishëm Juventus, kërkon golin që në minutat e para Juventus po përballet me Sassuolon për një tre pikësh të vlefshëm në renditjen e Serie A. Kujtojmë se Juventus i ka