minutĂ

Tronditet sërish Turqia, tre lëkundje të forta në 15 minuta Turqia ka përjetuar një tërmet shumë të fuqishëm ditën e djeshme me magnitudë 6.8 i shkallës rihter. Deri më tani jan
Grabitësit në Allias kishin informacione të sakta, hynë pak minuta para se të aktivizohej alarmi Petrit dhe Aferdita Laze u grabitën mbrëmjen e djeshme në Allias, Tiranë. Dy grabitës të maskuar hynë brenda në vilën
Avantazhi i Interit zgjat vetëm 5 minuta, barazon Lecce (VIDEO) Golit të Bastonit në minutën e 72 i është përgjigjur shumë shpejt Lecce. Moncasu dërgoi në rrjetë topin në minutën e
Fitorja në minutat e fundit, Pioli: Po korrim atë që kemi mbjellë Stefano Pioli ndihet i lumtur për fitoren dhe paraqitjen e ekipit të tij. Milani mori një sukses emocionues 3-2 përballë
Lecce – Inter, formacionet zyrtare: Dyshja Lautaro-Lukaku nga minuta e parë Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Lecces dhe Interit. Pas barazimit befasues në shtëpi, Interi do të
Biçikleta e lundrueshme, shndërrohet në shumë pak minuta (VIDEO) Ky djalë është duke bërë një biçikletë uji. Ky set biçikletash që njihet edhe me emrin Shuttle Bike Kit i lëjon njerëzit
Si të visheni shpejt në mëngjes dhe të flini 10 minuta më shumë (FOTO LAJM) Do te bëni çdo për te fjetur 10 minuta me shume ne mëngjes? Ndiqni disa këshilla për tu bere gati me shpejtësi ne mënyrë
Sarri i hedh "benzinë" zjarrit: Nuk më bëhet vonë për reagimin e tij Juventusi u shpall kampion dimri pasi mundi 1-2 në Romë në "Olimpico", në një ndeshje fatin e të cilës e zgjidhi që në 1
Tmerri 2 minuta pas ngritjes në ajër, avioni u rrëzua nga Irani Kryeministri kanadez Justin Trudeau tha se ka prova që tregojnë se ishte një raketë iraniane ajo që rrëzoi aeroplanin uk
Tërbohet Valverde pas eliminimit, Barcelona pritet ta shkarkojë Atletico Madrid është finalisti tjetër në Superkupën e Spanjës pas Real Madridit. “Los Colchoneros” mposhtën Barcelo
Ylli i City-t: Mjaftuan 15 minuta për të ndërtuar planin për të shkatërruar United Mesfushori Kevin De Bruyne ka thënë se skuadrës së Manchester Cityt iu deshën vetëm 15 minuta për ta bërë gati të gjithë
Edhe pse minutat i ka të limituara Shaqiri me pagë më të lartë se lojtarët titullarë te Liverpool (FOTO LAJM) Xherdan Shaqiri është ndër lojtarët më të paguar në Liverpool dhe madje më i paguar se disa prej futbollistëve të pazëve
"Tronditet" Barcelona, Espanyol barazon rezultatin në minutat e fundit (VIDEO) Barcelona u duk se e mori në dorë lojë duke përmbysur rezultatin në 10, por kartoni i kuq i De Jong e komplikoi situatën
10 vite në 10 minuta: Miley përmbledh momentet e veçanta me Liam Hemsworth (VIDEO) Miley Cyrus i kushtoi një video të shkurtër 10-minutëshe 10 viteve të jetës së saj. “Videoja e dekadës së Miley Cyrus: 1
Manchester City-Everton, Guardiola mposht Ancelottin dhe i shkakton humbjen e parë italianit (VIDEO) Carlo Ancelotti ka provuar shihen e humbjes si si trajner i Evertonit pas 2 fitoreve radhazi në Premier Legue. Skuadr
Ish-deputetja e PS bëhet nënë për herë të parë në minutat e fundit të 2019 (FOTO LAJM) Ish-deputetja e PS, Esmeralda Shkjau e ka mbyllur vitin 2019 në mënyrën më të bukur të mundshme. Ajo ka sjellë në jet
Brighton befason Tottenhamin në 45 minutat e para (VIDEO) Tottenham është befasuar nga Brighton në pjesën e parë duke e mbyllur në disavantazhin mininal 0-1. Për miqtë shënoi
"Si mund të rrijë robi 5 minuta me një veshje?", Xhemi dhe Salsano tallen me Alketa Vejsiun (VIDEO) Festivali i 58-të i RTSH-së mbrëmjen e djeshme kishte finalen, ku fituese doli Arilena Ara hde në vend të dytë doli Elva
Watfordi i shënon dy gola për 4 minuta United (VIDEO) Watfordi është duke e mposhtur 2-0 Manchester Unitedin Me të filluar pjesa e dytë, Watfordi i ka shënuar dy gola të s
Bayern shënon dy gola të shpejtë ne minutat e fundit ndaj Wolsburg (VIDEO) Bayern Munchen ka arritur të zhbllokojë rezultatin ndaj Wolsburg pas shumë tentativave. Vendesat dërguan topin në rrj