999 rezultate për

minutĂ

Basha largohet nga Presidenca, vetëm 20 minuta takim me Metën Prej orës 5:00 të mëngjesit, Kreu i Shtetit ndodhet në Presidencë. Në orën 09:00 ai u takua me kryedemokratin Basha. Tak
Ishte e vdekur për 27 minuta! Gruaja tregon çfarë pa në botën tjetër Një grua në SHBA i shkroi një shënim të frikshëm familjes së saj, duke iu thënë se kishte qenë në parajsë pasi vdiq për
Si u ndal 10 minuta para sulmi shkatërrues amerikan ndaj Iranit Presidenti amerikan, Donald Trump, konfirmoi raportimet e New York Times se gjatë natës Shtetet e Bashkuara ishin gati p
DËSHMIA/ Luftë 20 minuta! Plarent Dervishaj tregon çfarë di për atentatin mafioz që për pak i mori jetën Plarent Dervishaj i shpëtoi atentatit të djeshëm në Durrës ku ishte sëbashku me shokun e tij Julian Meçe, të dy anëtarë
Qytetarët për minuta të tëra e presin në rrugë, Rama kalon "klandestin" Qytetarë të shumtë, nën thirrjet "Rama ik", "Rama mafioz" ka bllokuar pak më parë superstradën Lezhë-Shkodër në pritje t
20 minuta luftë! Kush është "i forti" tjetër që e donin të vdekur në atentatin e Durrësit Ka qenë një atentat i mirëorganizuar ai që ndodhi gjatë orëve të mesditës në Durrës ku shënjestrat arritën të shpëtonin
Angli-Kosovë, "zhduken" biletat për 5 minuta Kanë mjaftuar vetëm 5 minuta për tu shitur të gjitha bilelat e ndeshjes Angli-Kosovë. Biletat që dolën në shitje pak
"Më mjaftuan 20 minuta për të nënshkruar me Realin" Rodrygo Goes ka zbuluar se nuk kishte menduar dy verë kur i kishte ardhur mundësia për të nënshkruar me Real Madridin, e
60 minuta në pyetje, Ristani flet pas daljes nga prokuroria Arben Ristani është paraqitur pranë organit të akuzës 24 orë pas thirrjes. Ai qendroi 60 minuta brenda në prokurori d
Meshkujt bëjnë 76 minuta në ditë thashetheme, më shumë se femrat Thashethemet janë pjesë e përditshmërisë tonë dhe të gjithëve na ndodh të dëgjojmë të flasin për dikë teksa jemi ulur pë
Hyri në provim vetëm 30 minuta pasi solli në jetë djalin e saj Almaz Derese, 21 vjeçare, nga Metu në Etiopinë perëndimore, kishte shpresuar të kryente testet para lindjes së saj, por
20 vjet më parë kur komandanti gjerman i dha 30 minuta serbve të zhdukeshin nga Prizreni (VIDEO) Kosova është duke shënuar 20 vjetorin e çlirimit të saj, përkatësisht futjes së forcave të NATO-s në Kosovë. Një vepr
Mediat greke: Rama i kërkoi 90 minuta diplomatëve të zgjidhnin krizën Sipas gazetës “TA NEA”, për një orë e gjysmë, kryeministri Edi Rama i ka shpjeguar sot ambasadorëve të vendeve anëtare t
Nëna lind fëmijën dhe pas disa minutave e hedh në koshin e plehrave (VIDEO) Ky është momenti rrëqethës kur një nënë braktis foshnjën e porsalindur në kontejnerin e mbeturinave në Tajlandë. Grua
Shpërthejnë "Dardanët", Kosova kalon në avantazh në minutat shtesë (VIDEO) Kosova po bën mrekullinë përballë Bullgarisë duka arritur të kalojë për herë të dytë në avantazh në minutat e fundit të
10 minuta i mjaftuan Italisë për të siguruar fitoren përballë Greqisë (VIDEO) Italia e ka mposhtur 3-0 Greqinë. Italisë i janë dashur 45 minuta për të marrë tri pikë të plota kundër Greqisë, e vl
"Çmendet" Italia, shënon 3 gola në 10 minuta (VIDEO) Italia është duke e mposhtur 3-0 Greqinë. Italia e ka nisur furishëm ndeshjen kundër Greqisë, e vlefshme për Grupin J
Turqia surprizon Francën, mbyll 45 minutat e para në avantazh të dyfishtë(VIDEO) Turqia po fiton 2-0 ndaj Francës në ndeshjen që po zhvillohet në stadiumin "Konya Buyuksehir". Turqia ka shënuar tjet
Pak minuta para protestës, policia bllokon flamujt, pankartat dhe vuvuzelat Partia Demokratike njofton se pak para nisjes së protestës policia u ka bllokuar flamujt, pankartat dhe vuvuzelat. Si
Nuk ndalet Ronaldo, dopietë për 2 minuta, dërgon Portugalinë në finale (VIDEO) Teksa ndeshja po shkonte drejt fundit dhe po beheshin gati për të kaluar në shtesë, CR7 mendoi ndryshe ylli i Portugali