minutĂ

Dëmtohet arbitri, ndërpritet ndeshja Luftëtari - Ventspolis Po luhet në “Elbasan Arena” ndeshja e kthimit për turin e parë të “Europa League” mes Luftëtarit dhe Ventspolis. Në m
Finalja e parë që shënohen tre gola në 45 minutat e para Një finale që ske kishte menduar asnjë që do kishte tre gola rreth një harku kohor prej 21 minutash. Kjo është finalj
Nis furishëm Kroacia, kërkon golin që në minutat e para (VIDEO) Sapo ka nisur finalja e mahnitshme e Botërorit që kemi pritur prej një muaj. Ditën e sotme njëra nga dy skuadrat do
Shpërthen Karamoh, shënon dy gola në 10 minuta (VIDEO) Interi është duke fituar me rezultatin 3-0, miqësore që po luan kundër Luganos. Në pjesën e parë ishte Lautaro Martin
Super blerjes së Interit i mjaftojnë 16 minuta lojë për të shënuar golin e parë (VIDEO) Bleja më e re e Interit sulmuesi Lautaro Martinez e ka nisur me gol aventurën e tij me zikaltërit të cilët po luajnë kun
Pësoi vdekje klinike, aktori tregon çfarë pa në ato minuta Një aktor 60-vjeçar nga Peckham në Londër, Shiv Grewal, përjetoi vdekje klinike për 7 minuta si pasojë e një ataku kardi
Përfundon në barazim 90 minutat mes Kroacisë dhe Anglisë, ndeshja shkon në shtesë (VIDEO) Në “Luzhniki Stadium” po luhet mbrëmjen e sotme gjysmëfinalja e dytë e Kupës së Botës “Rusi 2018”. Një gjysmëfinale e
Përfundon në barazim pjesa e parë mes Rusisë dhe Kroacisë (VIDEO) Ka përfunduar në barazim 1-1 përballja ndërmjet Rusisë dhe Kroacisë e vlefshme për 1/8 në Kupën e Botës. Fillimisht i
Anglia i tregon Suedisë çdo të thotë "gjigant" për 45 minuta Pjesa e parë e ndeshjes Suedi-Angli është mbyllur në favor të anglezëve me rezultat minimal 0-1. Goli ka ardhur në mi
Pak minuta shi përmbytin e bllokojnë qarkullimin në Fushe Krujë - Milot Vetëm pak minuta reshje të dendura ka mjaftuar për të përmbytur nënkalimin e superstradës pranë Fushë-Mamurrasit. Sit
Kane: Mëkat i madh që nuk e mbyllëm kualifikimin në 90 minuta Harry Kane e ka cilësuar si një mbrëmje magjike atë të djeshmen. Kapiteni i Anglisë u zgjodh edhe si njeriu i ndeshjes n
Dërgoi Xhafajn në shtëpi pastaj ndodhi tragjedia, minutat e fundit të shoferit të ministrit Mesnatën e 30 qershorit, i ndjeri Shkëlzen Qordja, pasi ka lënë në shtëpitë përkatëse ministrin e Brendshëm dhe shoqërue
Vetëm katër minuta lojë, shënohen dy gola të shpejtë në ndeshjen, Kroaci - Danimarkë (VIDEO) Janë shënuar dy gola të shpejtë në sfidën mes Danimarkës dhe Kroacisë në "Nizhny Satdium". Vetëm një minutë lojë i d
Rusia në qiellin e shtatë, mposht Spanjën dhe kualifikohet në çerekfinale (VIDEO) Rusia ka bërë hapin e madh në Kupën e Botës, duke eliminuar Spanjën nga pika e bardhë e penalltivë me shifrat 3-4. 9
Nuk mposhten rusët, tashmë ndeshja kalon në 30 minuta shtesë Katër minuta shtesë kanë përfunduar dhe pjesa e dytë e ndeshjes Spanjë-Rusi është mbyllur në barazim me shifra të pandry
Rusia tenton portën e iberikëve që në minutat e para Ka vazhduar sfida midis Spanjës dhe Rusisë në "Luzhiniki Stadium" ku gjithçka luhet për gjithçka dhe gabimet janë të paf
Ndodhi fill pas golit të Januzajt, të gjithë po tallen me këtë futbollist (VIDEO) Batshuayi e ka pësuar keq mbrëmë, në ndeshjen që Belgjika e fitoi 1-0 kundër Anglisë. Pas golit të shqiptarit, Adnan
Dramatike, skuadrat hyjnë dhe dalin nga 1/16 brenda pak minutash Është një dramë e vërtetë ajo që po ndodh në grupin H në dy ndeshjet Japoni-Poloni dhe Senegal-Kolumbi. Me golin e sh
Gjermania rrezikon kualifikimin, i mbeten vetëm 45 minuta Gjermani dhe Korea e Jugut janë ndarë në këtë pjesë të parë me një rezultat të barabartë pa gola. Gjermanët edhe pse
Përfundon gjithçka, goli i minutave të fundit vendos kualifikimin në Nigeri-Argjentinë (VIDEO) Argjentina ka mposhtur me rezultatin 2-1 Nigerinë, duke u kualifikuar falë edhe fitores së Kroacisë ndaj Isalndës. Pj