minutĂ

Dy lojtarë me të njëjtën fanellë, arbitri e dallon mbas 15 minutash (VIDEO) Sportingu dhe Porto u përballën ditën e djeshme në gjysmëfinalen e Kupës së Portugalisë. Bardhjeshilët e trajnerit Jorg
Gattuso tregon çfarë e mërzit më shumë tek ekipi i tij Gattuso nuk është aspak i lumtur me barazimin 1-1 me Torinon. Ai foli pas ndeshje ai tregoi se ku gaboi ekipi i tij,
Çmendet Skënderbeu, shënon dy gola për dy minuta kundër Flamurtarit (VIDEO) Skënderbeu ka bërë çmendurinë në Vlorë, ku ka shënuar dy gola për dy minuta kundër Flamurtarit. Në minutën e 63'-të
Nuk është nevoja të shkoni tek dentisti, ja si ti hiqni gurëzat për dy minuta Për njerëzit që pijnë duhan është e zakonshme që gurëzat e dhëmbëve janë të verdhë të errët për shkak të akumulimit të n
Keidi Bare merr dy kartona të verdhë brenda 15 minuta lojë dhe ofendon keq arbitrin Keidi Bare, u ndëshkua dy herë me karton të verdhë në sfidën që Atletico Madrid B, luajti përballë Deportivo La Coruna B
Milan dhe Napoli qarkullojnë në fushë, 90 minuta përgjumje në San Siro (VIDEO) Pritej te kishe spektakël, nuk dha. Pritej të dhuronte gola, nuk pati. Një 90 minutësh për të harxhuar energji rezu
Bare e dreqos, i mjaftojnë 15 minuta për të marrë dy kartona të verdhë Mesfushori i Kombëtares Keidi Bare është ndëshkuar me karton të kuq në minutën e 15-të të sfidës ndaj Deportivo La Korun
Një shëtitje 30 minuta në ditë, 9 benefite Një shëtitje e gjatë, bashkë me një dietë të shëndetshme dhe gjumë të rregullt, mund të të ndihmojnë të jetosh një jetë
Çmendet Salzburgu, i shënon Lazios tre gola për katër minuta (VIDEO) Salzburgu nuk është përmbajtur, pasi ka shënuar tre gola Lazios për katër minuta. Goli u parë u shënua nga Haidara n
20 minuta fjalim, Saimir Tahiri rikthehet sot në Kuvend Pas shumë muajsh mungesë, Saimir Tahiri sot rikthehet të flasë në Kuvendin e Shqipërisë. Këtë fakt e ka lajmëruar kr
Super Pogba, shënon dy goal për dy minuta ndaj Cityt (VIDEO) Paul Pogba ka bërë çmendurinë duke shënuar dy gola për dy minuta ndaj Manchester Cityt në "Etihad Stadium" Francezi g
Ky ilaç i thjeshtë kuron hemorroidet tuaja në vetëm 20 minuta! Hemorroidet janë një sëmundje mjaft e bezdisshme dhe e dhimbshme, pasi zhvillohen në një zonë ku nuk është e fort rehats
Ja sa minuta ushtrime duhet të bëni në ditë për të qenë në formë Ajo ka qenë prej kohësh e njohur se stërvitja mund të lehtësojë simptomat e depresionit dhe ankthit, por një studim i ri
Skënderbeu nuk është i gatshëm për futboll, Vllaznia e ndëshkon pas 2 minutash lojë Vllaznia ka gjetur avantazhin kundër Skënderbeut duke iu mjaftuar vetëm 2 minuta lojë. Skuadra shkodrane po i frejtoh
Me plumb në qafë, snajperi hero lufton me armikun për 90 minuta (FOTO LAJM) Një snajper i ushtrisë amerikane mbijetoi mrekullisht pasi u qëllua në qafë dhe vazhdoi duke luftuar me armikun për 90
Nga Big Bang te njeriu, 13,82 miliardë vite në vetëm 10 minuta! (VIDEO) Një video e jashtëzakonshme përmbledh në vetëm 10 minuta, 13,82 miliardë vite nga fillimi i gjithçkaje, duke u nisur nga
Alisson impresionues me Brazilin, 1 gol çdo 424 minuta Forma e mirë e portierit Alisson nuk po habit vetëm shikuesit e Serisë A, por dhe tifozët e Brazilit, të cilët janë shum
Conti lë pas dëmtimin, luan 60 minuta me të rinjtë e Milanit Andrea Conti është më afër se kurrë në rikthimin e tij tek Milani pasi ka luajtur një orë për skuadrën e Primavera.
Flet pak minuta para arrestimit, importuesi i mishit belg, Anton Jupa Anton Jupa, pronar i kompanisë “Euro Ida” ka folur rreth skandalit të mishit pa afat dhe për raportimet në media kosovar
Si të vendosni penelin në mënyrë perfekte në 3 minuta (VIDEO) Të gjitha ne femrat kemi shumë dëshire të bëjmë një makeup perfekt dhe pothuaj kemi cdo mjet për ta bërë makeupin sa më