999 rezultate për

minoritari

I vuri flakën flamurit shqiptar në mes të Sarandës, në kërkim minoritari grek Ka shkaktuar jo pak zemërim videoja e rëndë një minoritar grek digjte flamurin shqiptar në mes të Sarandës. Manol Vit
Pamje skandaloze! Greku djeg flamurin shqiptar në mes të Sarandës (FOTO LAJM) Flamuri shqiptar është djegur mbrëmjen e djeshme nga minoritari grek, Manolis Vito, në mes të Sarandës. Në videon e p
Minoritari që u arratis në ’82-in letër kërcënuese Enverit: Do kryej veprime ç’njerzore Publikohen disa dokumenta arkivore të nxjerra nga Arkivi i Ministrisë së Punëve të Jashtëme në Tiranë dhe Autoriteti për
EMRI/ Kush është minoritari nga Shqipëria, "bos" i 350 kg kokaine në Ekuador (FOTO LAJM) Një sasi prej 350 kg kokaine e pastër është kapur nga policia e Ekuadorit. Kokaina ishte e ngarkuar në një anije dhe
Dalin pamjet, si u kapën 350 kg kokainë e minoritarit nga Shqipëria (VIDEO) Një sasi rekord kokaine është kapur nga policia ekuadoriane ku ka dushime të forta se i përkiste një minoritari shqipt