999 rezultate për

minon

Liverpooli dëshiron shërbimet e yllit të Sevillas, ofron Minaminon në shkëmbim Liverpool është duke përgatitur një ofertë ku përfshihet sulmuesi Takumi Minamino për të nënshkruar me Lucas Ocampos, lo
Kush janë tre autorët që tentuan të eliminonin Taulant Pepajn Policia e Shkodrës ka shpallur në kërkim tre autorët e dyshuar për atentatin e ngritur ndaj 30 vjeçarit Taulant Pepaj.
Sot tentuan ta eliminonin, zbulohet e shkuara e errët e shënjestrës në Shkodër Detaje të reja mësohen nga sulmi me armë të regjistruar mesditën e sotme në Shkodër. Sipas njoftimit të policisë, sh
E thonë dietologët, ky është "ushqimi" i vetëm që duhet të eliminoni nëse doni të humbni peshë Të ushqyerit shëndetshëm është vetëm gjysma e betejës dhe për të rënë në peshë duhet të bëni jo pak sakrifica. Ndosh
E thonë dietologët, ky është "ushqimi" i vetëm që duhet të eliminoni nëse doni të humbni peshë Të ushqyerit shëndetshëm është vetëm gjysma e betejës dhe për të rënë në peshë duhet të bëni jo pak sakrifica. Ndosh
Dua Lipa "dominon" në top-lista, shënon suksesin e radhës (FOTO LAJM) Dua Lipa është padyshim një ndër këngëtaret më në zë të momentit me famë botërore. Shqiptarja ka arritur të lërë pas emr
Shtohen paratë false, dominon monedha 2 euro (VIDEO) Rastet e falsifikimit të parave në Kosovë janë në rritje e sipër. Vetëm në 10 ditshin e fundit, në Polici janë raport
Marca zgjedh 100 lojtarët më të mirë të vitit që lamë pas, ja kush dominon Viti 2020 nuk ishte si të tjerët sa i përket futbollit, ndërsa pas çdo viti gazeta e njohur spanjolle Marca zgjedhe 100
Shkëmbyen puthje plot pasion, Saimiri eliminon Silvanën Është mbyllur edhe rrugëtimi i Silvanës në “Love Story” natën e sotme, pas një jave dinamike dhe me shumë emocione, surp
UEFA shpall formacionin më të mirë të javës, ja cili ekip dominon (FOTO LAJM) Ndërsa faza e grupeve përfundoi, dhe janë mësuar 16 skuadrat që janë kualifikuar në fazën me eliminim direkt, UEFA tashm
Nuk e bindi as takimi "hot", Saimiri eleminon vajzën që nuk e priste askush (FOTO LAJM) Kaloi një takim mjaft të nxehtë në dhomën e masazhit me Enxhin, madje edhe u surprizua nga ajo në skenën e kërcimit, por
"IFFSH" zgjedhë formacionin më të mirë të vitit, dominon Bayern Munich (FOTO LAJM) Federata Ndërkombëtare e Historisë dhe Statistikave të Futbollit, e cila prodhon renditjen e ekipeve kombëtare dhe klube
Theu masat anti-Covid, Kim Jong Un eliminon në publik 50 vjeçarin Një burrë në Korenë e Veriut ka thyer rregullat e koronavirusit dhe është ekzekutuar në publik. Burri i akuzuar për k
Salah mbështet Firminon: Nuk duhet të qëndrojë në stol Ylli i Liverpoolit, Mohamed Salah ka mbrojtur bashkëlojtarin Roberto Firmino që nuk është në formën më të mirë. Brazi
Tentuan ta eliminonin, Andon Dhima reagon pas kapjes së autorëve (VIDEO) Biznesmeni Andon Dhima ka reaguar pas arrestimit të katër personave që dyshohet se janë autorët e atentatit që u bë në d
Shqipëria pa ide ndalet në Kazakistan (VIDEO) Është mbyllur në barazim pa gola sfida mes Kazakistanit dhe Shqipërisë e vlefshme për Ligën e Kombeve. Një performan
Bën mrekulli me rrobat tuaja, shtoni lavatriçes 100 ml uthull Kaherë kemi dëgjuar që uthulla nuk është e dobishme vetëm në kuzhinë, mirëpo a e keni ditur se mund t’ju ndihmojë në lar
6 mënyra të thjeshta si të eliminoni kockën e këmbës pa operacion (FOTO LAJM) Gjysma e të rriturve janë të familjarizuar me kockën e gishtit të madh të këmbës e quajtur, Bunion. Përgjithsisht ai
CHAMPIONS/ PAOK i Mihajt eliminon Benficën! Rezultatet e sfidave të Championsit (VIDEO) Nuk munguna surprizat në 3 sfidat eliminatore të Ligës së Kampionëve mbrëmjen e sotme. PAOK-u, Dinamo e Kievit dhe
6 mënyra të thjeshta si të eleminoni kockën e këmbës pa operacion (FOTO LAJM) Gjysma e të rriturve janë të familjarizuar me kockën e gishtit të madh të këmbës e quajtur, Bunion. Përgjithsisht ai