999 rezultate për

minon

Marca zgjedh 100 lojtarët më të mirë të vitit që lamë pas, ja kush dominon Viti 2020 nuk ishte si të tjerët sa i përket futbollit, ndërsa pas çdo viti gazeta e njohur spanjolle Marca zgjedhe 100
Shkëmbyen puthje plot pasion, Saimiri eliminon Silvanën Është mbyllur edhe rrugëtimi i Silvanës në “Love Story” natën e sotme, pas një jave dinamike dhe me shumë emocione, surp
UEFA shpall formacionin më të mirë të javës, ja cili ekip dominon (FOTO LAJM) Ndërsa faza e grupeve përfundoi, dhe janë mësuar 16 skuadrat që janë kualifikuar në fazën me eliminim direkt, UEFA tashm
Nuk e bindi as takimi "hot", Saimiri eleminon vajzën që nuk e priste askush (FOTO LAJM) Kaloi një takim mjaft të nxehtë në dhomën e masazhit me Enxhin, madje edhe u surprizua nga ajo në skenën e kërcimit, por
"IFFSH" zgjedhë formacionin më të mirë të vitit, dominon Bayern Munich (FOTO LAJM) Federata Ndërkombëtare e Historisë dhe Statistikave të Futbollit, e cila prodhon renditjen e ekipeve kombëtare dhe klube
Theu masat anti-Covid, Kim Jong Un eliminon në publik 50 vjeçarin Një burrë në Korenë e Veriut ka thyer rregullat e koronavirusit dhe është ekzekutuar në publik. Burri i akuzuar për k
Salah mbështet Firminon: Nuk duhet të qëndrojë në stol Ylli i Liverpoolit, Mohamed Salah ka mbrojtur bashkëlojtarin Roberto Firmino që nuk është në formën më të mirë. Brazi
Tentuan ta eliminonin, Andon Dhima reagon pas kapjes së autorëve (VIDEO) Biznesmeni Andon Dhima ka reaguar pas arrestimit të katër personave që dyshohet se janë autorët e atentatit që u bë në d
Shqipëria pa ide ndalet në Kazakistan (VIDEO) Është mbyllur në barazim pa gola sfida mes Kazakistanit dhe Shqipërisë e vlefshme për Ligën e Kombeve. Një performan
Bën mrekulli me rrobat tuaja, shtoni lavatriçes 100 ml uthull Kaherë kemi dëgjuar që uthulla nuk është e dobishme vetëm në kuzhinë, mirëpo a e keni ditur se mund t’ju ndihmojë në lar
6 mënyra të thjeshta si të eliminoni kockën e këmbës pa operacion (FOTO LAJM) Gjysma e të rriturve janë të familjarizuar me kockën e gishtit të madh të këmbës e quajtur, Bunion. Përgjithsisht ai
CHAMPIONS/ PAOK i Mihajt eliminon Benficën! Rezultatet e sfidave të Championsit (VIDEO) Nuk munguna surprizat në 3 sfidat eliminatore të Ligës së Kampionëve mbrëmjen e sotme. PAOK-u, Dinamo e Kievit dhe
6 mënyra të thjeshta si të eleminoni kockën e këmbës pa operacion (FOTO LAJM) Gjysma e të rriturve janë të familjarizuar me kockën e gishtit të madh të këmbës e quajtur, Bunion. Përgjithsisht ai
Formacioni i vitit në Champions League, dominon Bayerni Bayern Munich janë fitues të Ligës së Kampionëve për sezonin 2019/2020. Bavarezët, që patën një sezon të jashtëzakons
Myrto Uzuni vazhdon ëndrrën Champions, Ferencvarosi eliminon gjigantët e Celtic (VIDEO) Ferencvarosh ka eliminuar gjigantët skocezë të Selltik nga Champions League, në takimin që u mbyll me shifrat 1-2. M
Të përzënë nga hoteli! Kur shteti jot të eliminon nga Europa, një çudi e madhe që ndodh në Kosovë Pas eliminimit të Dritës pa shkelur ende këmbën në fushën e lojës, një episod i ngjashëm po i ndodh edhe Prishtinës.
U kishte borxh dhe donte t'i eliminonte, si u parandalua krimi i trefishtë me kallashnikov në Fier Një ngjarje e rëndë është parandaluar të shtunën në Fier, ku policia ka arrestuar një 36 vjeçar pasi qarkullonte me auto
Formula 1: Hamilton triumfon në Barcelonë, dominon garën nga fillimi deri në fund Lewis Hamilton i ktheu gjërat aty ku i takojnë në Formula 1. Pas vendit të dytë, fundjavën e kaluar, britaniku këtë t
Lyon supriza e rradhës e Champions, eliminon Cityn favorit dhe kalon në gjysmëfinale (VIDEO) Olympic Lyon është surpriza e rradhës në kompeticion më të rëndësishëm europian për klube, Champions League. Francezë
Golat dhe statistikat, Bayerni dominon totalisht Barcelonën në pjesën e parë (VIDEO) Në “Estadio da Luz” të Lisbonës po luhet çerekfinalja e Champions League mes Barcelonës dhe Bayern Munchen, shkruan Syri