999 rezultate për

mino

Napoli fiton por eliminohet nga Europa League (VIDEO) Napoli është treguar i pafuqishëm në sfidën e kthimit ndaj Granadës dhe nuk ka shkuar më shumë se fitorja 2-1, duke u el
Ngacmoi minorenen, habit drejtori i televizionit: Më shkau dora pa dashje! (VIDEO) "Te këmba mund të ketë shkuar gabimisht, nuk është qëllimisht. Është diçka pa dashje. Shkarja e dorës është pa dashje, h
Liverpooli dëshiron shërbimet e yllit të Sevillas, ofron Minaminon në shkëmbim Liverpool është duke përgatitur një ofertë ku përfshihet sulmuesi Takumi Minamino për të nënshkruar me Lucas Ocampos, lo
Kush janë tre autorët që tentuan të eliminonin Taulant Pepajn Policia e Shkodrës ka shpallur në kërkim tre autorët e dyshuar për atentatin e ngritur ndaj 30 vjeçarit Taulant Pepaj.
Sot tentuan ta eliminonin, zbulohet e shkuara e errët e shënjestrës në Shkodër Detaje të reja mësohen nga sulmi me armë të regjistruar mesditën e sotme në Shkodër. Sipas njoftimit të policisë, sh
E thonë dietologët, ky është "ushqimi" i vetëm që duhet të eliminoni nëse doni të humbni peshë Të ushqyerit shëndetshëm është vetëm gjysma e betejës dhe për të rënë në peshë duhet të bëni jo pak sakrifica. Ndosh
BEFASI/ Rafael Nadal eliminohet nga Austrilia Open Tenisti Rafael Nadal ka pësuar humbje befasuese në çerekfinale të Australia Open. Nadal u mposht nga kundërshtari Ste
Kërcënimet ndaj gjyqtarëve, Clattenburg: Një jetë mes frikës Historia e gjyqtarit Mike Dean po trondit futbollin anglez. Arbitri i njohur ka marrë kërcënime me vdekje pas disa vendi
E thonë dietologët, ky është "ushqimi" i vetëm që duhet të eliminoni nëse doni të humbni peshë Të ushqyerit shëndetshëm është vetëm gjysma e betejës dhe për të rënë në peshë duhet të bëni jo pak sakrifica. Ndosh
Dua Lipa "dominon" në top-lista, shënon suksesin e radhës (FOTO LAJM) Dua Lipa është padyshim një ndër këngëtaret më në zë të momentit me famë botërore. Shqiptarja ka arritur të lërë pas emr
Shtohen paratë false, dominon monedha 2 euro (VIDEO) Rastet e falsifikimit të parave në Kosovë janë në rritje e sipër. Vetëm në 10 ditshin e fundit, në Polici janë raport
Kupa Italisë/ Data dhe ora kur do të luhen dy gjysmëfinalet Inter-Juventus Interi dhe Juventus do të ballafaqohen shumë shpejt mes tyre. Këtë sezon, zikaltrit dhe bardhezinjtë do të përballen dhe
Saimiri e eliminoi nga "Love Story", Drita: Ndihem e diskriminuar (FOTO LAJM) Drita, ish-konkurrentja e spektaklit “Love Story” në TV Klan, në një intervistë për “Daily Love Story”, ka rrëfyer se Sa
Turpërohet Reali, eliminohet nga ekipi amator (VIDEO) Alcoyano klub i ligës së tretë spanjolle ka arritur që të eliminojë Real Madridin pas fitores 2-1 në shtesa. Juanan C
Parlameti grek voton zgjerimin e ujërave në 12 milje, Mitsotakis krenar: Dominojmë në Jon! Parlamenti grek ka votuar me shumicë dërrmuese zgjerimin e detit territorial me 12 milje në Jon. Projektligji u votua me
Saimiri e eliminoi, Ariana para se të ngjitej në skenë: Ta dijë mirë motra e tij (FOTO LAJM) Të hënën që lamë pas, Saimiri eliminoi Ariana Shabanin nga 'Love Story'. Ai u shpreh se mes tyre nuk ka më shumë se tërh
Zidane: Nuk është dështim të eliminohesh nga Bilbao Trajneri i Real Madridit, Zinedine Zidane, ka folur pas disfatës së pësuar nga Athletic Bilbao, në kuadër të gjysmëfinal
Nuk ka El Clasico, Reali eliminohet nga Kupa (VIDEO) Real Madrid ka pësuar humbje shokuese ndaj Athletic Bilbao duke u eliminuar nga Kupa. Golin për Athletic Bilbao e kis
Ndodh befasia e mbrëmjes, Bayern eliminohet nga Kupa e Gjermanisë (VIDEO) Bayern nuk arrin të mposhtë Holstein Kiel në penallti. Marc Roca, lojtari i Bavarezëve, nuk arriti që të shënojë pena
Saimiri e eliminoi nga "Love Story", nuk ndalet Ariana: Nuk ka mbaruar (FOTO LAJM) Saimiri eliminoi mbrëmjen e djeshme nga "Love Story", Arianën, vajzën me të cilën pati një takim me skena romantike. Mir