999 rezultate për

minj

Formacionet zyrtare, WBA-Chelsea Chelsea do të luajë në transfertë ndaj WBA në orën 18:30. Skuadra e Lampard do kërkojë fitoren për të harruar humbje
Minjtë “grushtojnë” njëri-tjetrin, macja bën sehir Dy minj janë filmuar në një situatë të pazakontë në Singapor, ndërkohë që tej është macja që i sheh me mjaft kuriozitet.
Motra e Ronaldos shokon me deklaratën: Jetonim me minjtë, më kanë kafshuar (FOTO LAJM) Sot ai është ndër ssportistët më të paguar në të gjithë botën, por fëmijëria e Cristiano Ronaldo s’ka qenë aspak e lehtë
Pas shpërthimit të pandemisë, amerikanët "kërcënohen" nga minjtë Teksa pndemia e koronavirusit mbylli bare dhe restorante, kanë "shërthyer" minjtë paralajmëron Qendra për Kontrollin dhe
Fëmijët me lot në sy: Shesim kërminj për të mbajtur shpirtin gjallë "Bukë kemi se shesim kërminj ose lule. Blejmë bukën dhe kemi gjellë për të ngrënë. Mbajmë shpirtin gjallë..." Një fam
Rooney kritikon federatën angleze për trajtimin e lojtarëve pas shpërthimit të coronavirusit: Futbollistët u trajtuan si minj Wayne Rooney ka kritikuar trajtimin e Federatës Angleze të Futbollit (FA) pas shpërthimit të coronavirusit dhe beson se
E dashura i mbush shtëpinë me minj, shikoni si tmerrohet Verrati (VIDEO) Italiani Marko Verrati ka qenë pre e një kamera të fshehtë organizuar nga e dashura e tij, Xhesika Aidi, e cila është tr
As gjarpërinjtë dhe as minjtë, Jonida tregon fobinë e saj Nëse ju mund të keni frikë nga gjarpërinjtë, minjtë apo gjallesa të tjera, frika më e madhe e Jonida Maliqit është diçka
Fotografia e dy minjve që zihen me njëri-tjetrin fiton çmim prestigjioz (FOTO LAJM) Dy minj që janë fotografuar gjatë orëve të mbrëmjes duke u zënë me njëri-tjetrin për thërrime në nëntokën e Londrës kanë
"Sherri i minjve" fiton çmimin prestigjoz mes 48.000 konkurentëve Minjtë e tërbuar në nëntokën e Londrës fituan konkursin vjetor të Muzeut të Historisë Natyrore. Këtë foto e ka realizuar
Shkaktoi virusin vdekjeprurës, ushqimi me minj të gjallë ndalohet në Kinë Përdoruesit e rrjeteve sociale janë revoltuar nga pamjet e një pjate në një restorant kinez. Aty duket një person që
Një lajm i mirë për ata që nuk duan të shtojnë në peshë Kafeina mund të konsiderohet si një agjente kundër obezitetit, pasi kafeja zvogëlon konservimin e lipideve, prodhimin e
Sipas rezultatit përfundimtar të studimit, a shkaktojnë kancer cigaret elektronike? Studimi i botuar në Proceedings of National Academy of Sciences (PNAS), në lidhje me kancerin në mushkëri dhe fshikëz pë
Minj të ngordhur, krimba e parazitë brenda biznesit që shiste 18 vite pa licencë Autoriteti Kombëtar i Ushqimit ka bllokuar një biznes në Fushë-Krujë, ku përvecc se operonte prej 18 vitesh pa licensë,
U infektua nga "Ethet e minjve", ndërron jetë në QSUT 32-vjeçari Një 32 vjeçar nga Erseka i prekur nga ‘Ethet e minjve’ ka ndërruar jetë në Qendrën Spitalore Universitare “Nënë Tereza’
Shënohet viktima e parë nga "ethet e minjve" në Shqipëri Sëmundja “Ethet e Minjve” ka mbërritur dhe në vendin tonë. Dy raste janë paraqitur deri tani në QSUT, ku është shënuar
Sëmundja e etheve të minjve, shënohet viktima e parë në Kosovë 21-vjeçari nga komuna e Junikut, Fluturim Gaxherri, konsiderohet viktima e parë që ka vdekur nga sëmundja e etheve të mi
Video shokuese, minjtë akrobatë mes rafteve të supermarketit (VIDEO) Mijtë akrobatë që lëvizin nëpër raftet e supermarketit. Videoja e publikuar në rrjetet sociale bëri bujë dhe indinjoi të
8 mënyra për të mbajtur minjt larg shtëpisë pa përdorimin e helmeve Këto kafshë përfaqësojnë një shembull të shkëlqyer të “mysafirëve të paftuar shtëpiak”. Ata mund të dëmtojnë rrobat, tel
Minjtë terrorizojnë pushuesit në Durrës Ashtu sikur në Shëngjin, Divjakë edhe në Durrës mushkonjat po shqetësojnë pushuesit. Dezinsektimi nuk është bërë dhe