999 rezultate për

ministrit

Komentuesi i kujton realitetin kryeministrit: Nuk kam asnjë të ardhme në vendin tim Një qytetar i ka komentuar në profilin e tij kryeministrit Rama. Ai i kujton Ramës se Shqipëria është një vend i beku
Sgarbi mesazh ngushëllues Ramës për humbjen e nënës: Të jam pranë! Personaliteti i shquar i artit italian, Vittorio Sgarbi ka shprehur ngushëllimet e tij për humbjen e kryeministrit Rama.
Përcillet për në banesën e fundit nëna e kryeministrit Rama (FOTO LAJM) Aneta Rama, nëna e kryeministrit Edi Rama e po përcillet sot për në banesën e fundit. Në ceremoninë e varrimt mësohet
Mbesa e kryeministrit nxjerr foton e rrallë: Nëna ime e bukur, do më mungosh gjithmonë (FOTO LAJM) Mbesa e kryeministrit Kristi, ka shprehur dhimbjen për ndarjen nga jeta të gjyshes së saj, Anetës. Kristi është vajza
COVID-19 i merr jetën ministrit boshnjak Ministri për Mbrojtje të të Drejtave të Luftëtarëve në Bosnje dhe Hercegovinë, Salko Bukkvareviç ka ndërruar jetë si pas
Djali i kryeministrit Rama feston sot ditëlindjen, sa mbush sot Zaho? Ditën e sotme djali i vogël i Kryeministrit Edi Rama, Zaho feston ditëlindjen e tij të gjashtë. Një ditë feste për fa
Zbulohet raporti sekret i ministrit: Ushtarët e portit janë të implikuar në kontrabandë floriri Zbulohen disa dokumente të panjohura arkivore të nxjerra nga Arkivi Qëndror i Shtetit (fondi i ish-Komitetit Qëndror të
Opozita e refuzon Hotin, kush shkoi në "Forumin e Liderëve" ​Derisa po kalon ora e parë e takimit të paraparë të kryeministrit, Avdullah Hoti me liderët politikë, atij i janë
Ahmeti thotë se ka kontaktuar me Ziadin Selën për çështjen e kryeministrit shqiptar I ftuar në emisionin Pressing, kreu i BDI-së Ali Ahmeti tha se pas zgjedhejve të 15 korrikut do të takoj krerët e partiv
Merkel zero tolerancë ndaj kryeministrit bullgar: Vendose mirë maskën! Krerët e 27 vendeve të Bashkimit Evropian janë mbledhur sot në Bruksel për të folur për planin e rimëkëmbjes ekonomike.
Rama u tha t'a marrin me qetësi, PD hap arkivën dhe "kërcënon" kryeministrin (FOTO LAJM) Nënkryetari i Partisë Demokratike Edi Paloka ka reaguar pas deklaratës së kryeministrit Edi Rama, i cili iu drejtua PD-s
Tre pjestarët e Partizanit rezultuan pozitiv, dalin përgjigjet për vëllain e kryeministrit Rama Pas rezultateve pozitive të tre pjestarëve të ekipit të Partizanit, Erald Çinari, Esat Mala dhe Kristi Kote testit të ko
Menjëherë pas shkarkimit të ambasadores, postin e merr vajza e ish-ministrit socialist Ministri i Jashtëm Gent Cakaj shkaktoi një sërë shkarkimesh në ambasaden shqiptare në Greqi. Ndër të shkarkuarit ish
Hetohen vdekjet e dyshimta me Covid-19, kërkohet dorëheqja e ministrit Zemaj Katër persona kanë vdekur mëngjesin e hershëm të së dielës në Klinikën Infektive, ndërkaq edhe pesë viktima të tjera nga
Takimi i paplanifikuar i kryeministrit të Kosovës, Hoti i shkon Berishës në zyrë Kryeministri i Kosovës, Avdullah Hoti kishte paralajmëruar një takim me kryeministrin Edi Rama, kryetarin e Kuvendit Gra
BESA mbështet Zaev për t'u bashkuar me VMRO-në kundër kryeministrit shqiptar (VIDEO) Lideri i LSDM-së, Zoran Zaev në një debat televiziv deklaroi se ai do të jetë kryeministri i ardhshëm në Maqedoninë e Ve
"Im atë e parandjeu vrasjen e vëllait", dëshmia e nipit të ish-kryeministrit Mehmet Shehu Kjo eshte historia e panjohur e familjes së ish-kryeministrit shqiptar, Mehmet Shehu, që nga periudha e Monarkisë së Zog
Monika Kryemadhi "zbulon" frikën më të madhe të kryeministrit Rama E ftuar në "Opinion", kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi, ka dhënë vlerësimin e saj rreth diskutimeve që po bëhen mes
A do të pranonte Abdylmenaf Bexheti të ishte kryeministri i parë shqiptar? (VIDEO) Akademiku Abdylmenaf Bexheti në emisionin “10 MINUTA” ka shuar zërat që qarkullojnë në publik, se do të jetë kandidat mb
Rama e la në hije, aleati i kryeministrit i gatshëm të bashkëpunojë edhe me Bashën Aleatët e vjetër të socialistëve duket se janë lënë në hije nga kryeministri Edi Rama. Kështu ka pretenduar kreu i Pa