999 rezultate për

ministrise

E nxirë nga plazhi dhe në formë, Kryemadhi shfaqet duke i rënë lahutës Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi ka takuar sot rapsodin e jashtëzakonshëm të Malësisë, lahutistin virtuoz Jonuz Dela
"Ka bërë gabime", mjeku Erion Dasho thirrje Ministrisë së Shëndetësisë Eksperti i Shëndetit Publik, mjeku Erion Dasho me një postim në rrjete sociale thotë se i gjithë rajoni i Ballkanit Perë
Ramës nuk i del inati i kërpudhës: Mos e ngacmoni se rritet Kryeministrit Edi Rama akoma nuk i ka dalë inati me protestuesit e opozitës të cilat shkatërruan një vit më parë kërpudh
Zbardhet vendimi i ri i ministrisë së Financave: Anulohen gjobat e vendosura! Ministria e Financave ka lajmëruar heqjen e gjobave për mospagimin e kësteve paraprake të Tatimit mbi Fitimin për 3-mujo
EMRI/ Infektohet me COVID-19 ministri i qeverisë Rama? Ministri i qeverisë Rama është infektuar me COVID-19? Ministri i Bujqësisë Bledi Çuçi ka më shumë se një javë që nuk
Këngëtarët protestojnë para Kryeministrisë, shoqërohen në polici dy persona Këngëtarët e klubeve të natës po protestojnë përpara Kryeministrisë kundër vendimit të qeverisë për mbylljen e lokaleve
Nis protesta para kryeministrisë, artistët përplasen me policinë Qeveria vendosi që të mbyllë klubet e natës, diskot, lounge baret si dhe çdo lloj shërbimi të kësaj natyre. Mosrespek
Qeveria mbylli klubet e natës, artistët paralajmërojnë protestë para Kryeministrisë (FOTO LAJM) Ditën e sotme, qeveria ka marrë masa të ashpra për të luftuar përhapjen e COVID-19, dhe ka vendosur të ndalojë hapjen e
Kishte ngelur pa punë, zbulohet pse 39 vjeçari tentoi të vetëdigjet para Kryeministrisë Forcat "Shqiponja" parandaluan një ngjarje të rëndë e cila po ndodhte para Kryeministrisë në Tiranë. Një 39 vjeçar k
Policia zbardh detajet, si 39-vjeçari tentoi të vetëdigjej me benzinë para Kryeministrisë Një ngjarje e rëndë ndodhi ditën e sotme në Tiranë ku një 39-vjeçar tentoi të vetëdigjej me benzinë para Kryeministrisë.
I pastër nga COVID-19? E vërteta e hidhur pas "fitores" së sotme në Durrës Ministria e Shëndetësisë nuk ka raportuar asnjë rast të ri pozitiv për Covid-19 në qytetin e Durrësit. Gjatë raportim
Avokati i Popullit thirrje ministres: Rrisni numrin e testimeve të popullsisë! Avokati i Popullit i ka kërkuar Ministrisë së Shëndetësisë me anë të një rekomandimi që të rrisë numrin e testimeve të p
Po protestonin para Ministrisë, përfaqësuesit e shoqatës së transportit përfundojnë në polici Ditën e sotme në të gjithë Shqipërinë duhej të rikthehej në punë transporti publik pas 3 muajsh ndërprerje. Po kjo nu
Infektohet me koronavirus punonjësja e afërt me Ramën? Një punonjëse e Kryeministrisë mësohet të jetë infektuar me koronavirus. Bëhet fjalë për punonjësen me iniciale I.Sh,
Një tjetër viktimë nga koronavirusi tek Infektivi Një tjetër pacient ka humbur jetën si pasojë e infektimit me koronavirus, i cili prej ditësh ishte i shtruar tek Infekti
Ish-deputeti publikon mesazhin kërcënues të Ministrisë së Arsimit: Mësuesit të pezullohen! "Të gjithë mësuesit që janë thirrur për të administruar provimet e maturës shtetërore dhe nuk janë paraqitur të merret m
Turi nuk i ndahet qeverisë, personazhi i maturantëve në protestën e Transportit Publik Shoqata e Transportit Publik ka protestuar sot para Ministrisë së Ministrisë së Infrastrukturës dhe Energjisë, por edhe
PD: E PaBesa Shahini po shkel ligjim, goditi sërish maturantët Kryetari i Forumit Rinor të Partisë Demokratike ka mbështetur protestat e maturantëve përsa i përket provimit të dhënë n
E ndaluar me ligj, zyrtari i ministrisë së Brendshme merr armën e del për gjah në mal (FOTO LAJM) Ligjet në Shqipëri kanë vlerë për njerëzit e thjeshtë dhe jo për qeveritarët. Ndërkohë që gjuetia është e ndaluar, S
"Pyetje abstrakte", maturantët i dorëzojnë Ministrisë së Arsimit 10 kërkesa Maturantët vazhduan edhe ditën e sotme protestën e tyre në lidhje me kërkesat për ivlerësimin e testit të Gjuhë-Letërsis