999 rezultate për

ministria

Jo të gjithë mund të bëjnë tamponin, 30 pacientë me COVID 19 te Infektivi Ministria e Shëndetësisë ka konfirmuar sot katër raste të reja, duke shkuar kështu në 59 numri i të prekurve nga koronav
Ministria e Jashtme jep njoftimin e rëndësishëm: Anuloni udhëtimet e planifikuara Ministria e Jashtme ka bërë një njoftim të rëndësishëm në lidhje me ata qytetarë që kanë planifikuar udhëtime. Sipas
Shkon në 55 numri i të prekurve nga koronavirusi në Shqipëri Ka shkuar në 55 numri i të prekurve nga COVID 19 në vend. Ministria e Shëndetësisë bëri me dije se gjatë 24 orëve të
Ministria e Jashtme jep njoftimin e rëndësishëm: Si të veprojnë ata që kanë ngecur në kufi Një autobus me 22 shqiptarë, kryesisht gra të cilët vinin nga Belgjika u bllokuan mbrëmjen e djeshme në kufirin mes Hung
U infektuan nga koronavirusi, ministria tregon gjendjen e dy mjekëve te Sanatoriumi Ka shkuar në 42 numri i të prekurve nga koronavirusi, ku prej të cilëve tre janë nënshtruar trajtimit intensiv. Midis ka
Ministria e Shëndetësisë njofton qytetarët: Nuk ka asnjë rast me koronavirus në Kosovë Ministria e Shëndetësisë, ka njoftuar qytetarët se deri më tani nuk ka asnjë rast të konfirmuar me coronavirus (COVID-19
Frikë nga koronavirusi, Ministria e Brendshme pezullon aplikimet për dokumente biometrike Koronavirusi ka dhënë alarmin në Shqipëri, ku ka shkaktuar edhe viktimën e parë në Durrës. Ministria e Brendshme njof
Shtohen masat për koronavirusin, cilat shërbime do të pezullohen? Janë marrë masa të reja nga Ministria e Brendshme për koronavirusin. Sipas njoftimit të Ministrisë, është pezulluar p
Ministria e Shëndetësisë konfirmon viktimën e parë nga koronavirusi në Shqipëri Ka humbur jetën gruaja e cila ishte rasti i parë i infektuar me koronavirus në qytetin bregdetar të Durrësit, konfirmuar
Kush dhe si duhet të vetëkarantinohet, Ministria tregon rastet Në një deklaratë për mediat, Ministria e Shëndetësisë ka treguar sitatën e deri më tanishme nga koronavirusi në vend.
A ka shtretër mjaftueshëm në Infektiv? Ministria e Shëndetësisë i shmanget pyetjes Ministria e Shëndetësisë doli në një deklaratë LIVE për mediet, ku iu përgjigj edhe pyetjeve të gazetarëve. Një prej
114 persona të testuar, Ministria jep detajet: Njëri i shtruar në Durrës Shkon në 10 numri i të prekurve me koronavirus ne vendin tone. MSH ka bërë me dije se janë testuar 114 persona, prej të
Braçe reagon pasi numri i të infektuarve shkoi në 6: Nëse keni qenë në Itali, rrini në shtëpi Zv/ kryeministri, Erion Braçe u ka bërë thirrje shqiptarëve që kanë qenë 2 javët e fundit në Itali të vetëkarantinohen.
MAQEDONI E VERIUT/ Ministria e Shëndetësisë: Tre nga tetë personat e testuar për korona virus janë pozitiv, pesë negativ Tre raste të reja me korona virus janë paraqitur në Maqedoni, raporton TV21. Ministria e Shëndetësisë i ka thënë TV21
Supersfida e Europa League do të luhet pa tifozë Ndeshja Sevilja-Roma, e vlefshme për 1/8 e Europa League, do të luhet pa tifozë në kuadër të masave të marra nga Ministr
KORONAVIRUSI/ Maluma nuk vjen në Tiranë? Janë konfirmuar 2 rastet e para e të prekurve nga koronavirusi, Ministria e Shëndetësisë në Shqipëri del me urdhëra.
Ministria e Shëndetësisë firmos vendimet: Mbyllen shkolla, kopshte e aktivitete publike Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale ka firmosur urdhrin për mbylljen e institucioneve arsimore me qëllim para
Testohen 59 raste të tjera nga koronavirusi, ministria bën apelin e rëndësishëm 59 raste të tjera janë testuar koronavirusi në Tiranë, Shkodër, Durrës, Fier, Lezhë dhe Vlorë të cilat fatmirësisht kanë
Koronavirusi, dalin rezultatet e dy shtetasve të huaj në Shkup (VIDEO) Rezultuan negativ në testin për virusin korona edhe dy të dyshuarit e fundit, shtetas të huaj të cilët në vend qëndronin
Ndodh dhe kjo, ndeshja e Championsit do të luhet pa tifozë Tani është zyrtare! Ndeshja e kthimit të Champions League, faza e 1/8-ve, Valencia-Atalanta, në "Mestalla", më 10 mars,