999 rezultate për

ministria

10 mijë euro fluturime për fushatë në Shqipëri? Reagon Ministria e Mbrojtjes "Jemi të keqardhur, që Partia Demokratike ka kthyer sot në kauzë të vetën, akuzat e pabaza e me motive politike, të një
Lëvizja me Greqinë, Ministria e Jashtme jep njoftimin e rëndësishëm MEPJ ka lajmëruar qytetarët shqiptarë që dëshirojnë të udhëtojnë drejt Greqisë që të shmangin lëvizjen nga ora 07:00 e d
Gjobiten 541 persona për mosmbajtjen e maskës në Maqedoni Gjatë 24 orëve të kaluara në territorin Maqedonisë, lidhur me masën për mbajtjen e mbrojtjes personale në fytyrë, janë r
Shpërthimi i infeksioneve të reja, pritet të hapet COVID4 Pas shtimit të ndjeshëm të rasteve me koronavirus, javën e ardhshme pritet të hapet Covid 4, por ende nuk është konfirmu
Reagon Ministria e Jashtme për kërkesën e Vuçiç: Ofendim! “Kërkesa e Vucic, Vulin, Gjuric e Petkovic për të vizituar Kosovën, në një kohë kur Kosova përballet me rihapjen e plagë
Akuzat e Bashës për numrin e viktimave, reagon Ministria e Shëndetësisë Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale ka reaguar në lidhje me deklaratat e Bashës se numri i vdekjeve nga COVID
Bllokimi i Kapshticës, ministria bën njoftimin e rëndësishëm Ministria e Jashtme shqiptare ka bërë një njoftim të rëndësishëm pas bllokimit të pikës doganore të Kapshticës. Ky vendi
"Shifrat më të larta nga sa raporton Ministria", Rama i kthehet ashpër Bashës Kryeministri Edi Rama ka reaguar ashpër pas deklaratave të kreut të PD, Lulzim Basha se shifrat e të vdekurve nga Covid
Shifra rekord si kurrë më parë! 786 raste të reja nga koronavirusi Ministria e Shëndetësisë: 2592 testime, 349 të shëruar, 786 raste të reja dhe 11 humbje jete në 24 orët e fundit Mini
Eksperti ngre dyshimet për shifrat e Ministrisë: Diçka nuk shkon! Eksperti i Shëndetit Publik, Erion Dasho shkruan se ka një mospërputhje mes shifrave të publikuara nga Ministria për COV
MSH apel qytetarëve: Gjashtë sendet personale që duhet të merrni me vete në kohë pandemie Ministria e Shëndetësisë ka bërë një njoftim përsa i përket respektimit të masave për parandalimin e përhapjes së korona
Koronavirusi i merr jetën 26 vjeçarit në Maqedoni Një 26 vjeçar nga qyteti i Kavadarit ka humbur jetën në Klinikën për Sëmundje Ngjitëse si paojë e infektimit me COVID-19
Zgjedhjet e 25 prillit, si mund ta verifikoni emrin për të votuar Ministria e Brendshme ka publikuar sot ekstraktin e dytë të listave zgjedhore për zgjedhjet në 25 prill. Në njoftim,
Ish-deputeti bën deklaratën e fortë: Në Elbasan vdiqën 6 persona nga COVID-19, por ministria raportoi vetëm 1 Ish-deputeti i Partisë Demokratike Endri Hasa, ka bërë një denoncim të fortë në rrjetet sociale, ku thotë se ministria e
Ekspertë të mbledhur kokë më kokë dhe pa maska, reagon Ministria e Shëndetësisë Ditën e djeshme u publikuan me shpejtësi në rrjet disa foto të mbledhjes së Komitetit Teknik të Ekspertëve, të cilët shi
Dhunuan vajzën pasi u lidh me serbin, Franca dëbon familjen boshnjake Autoritetet franceze kanë dëbuar një familje nga Bosnja dhe Hercegovina pasi ata kishin rrahur vajzën e tyre dhe ia kish
Ministria e Financave "ngrin" klubet: Ligji për Sponsorizimet nuk ndryshon, njerëzit që sjell Duka mendojnë ndryshe nga ai Armand Duka dha sinjale pozitive nga takimi me kreun e qeverisë, Rama, mirëpo pasditen e sotme ishte edhe një herë minis
Shpërthejnë infektimet e COVID-19 në Shqipëri: Vetëm sot mbi 300 të prekur Ministria e Shëndetësisë ka njoftuar se 3 pacientë kanë humbur betejën me koronavirusin ndërsa kanë rezultuar pozitivë 3
Ministria e Financave jep detaje për "zhdukjen" e mbi dy milionë eurove Ministrja e Financave, Hykmete Bajrami, ka mbajtur konferencë urgjente për media pas ‘zhdukjes’ së dy milionë euro nga T
Zhduken 2 milionë euro, Ministria e Financave bën konferencë të jashtëzakonshme Ministria e Financave e Kosovës ka thirrur konferencë për media në orën 15:45, lidhur me raportimet për avullimin e 2 mi