999 rezultate për

ministres

GJKKO kërkesë Gjonajt: Rishikoni aktin normativ të OFL-së Gjykata e Posaçme kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar i ka kërkuar ministres së Drejtësisë, Etilda Gjonaj që të
Pa këmishë dhe reçipeta, kryeministrja finlandeze "ndez" rrjetin (FOTO LAJM) Kryeministrja finlandeze Sanna Marin ka vendosur që këtë herë të thyejë "rregullat" me veshjen e saj duke dalë më "provo
Me kë do i zëvëndësoj Rama? Tre zv/ ministre largohen nga detyra Qeveria ka miratuar me Vendim të Këshillit të Ministrave largimin nga detyra të tre zëvendësministreve. Dorina Çinari
Kush është shoferi i ministres së Qeverisë që humbi betejën me koronavirusin Shoferi i ministres për Marrëdhëniet me Parlamentin, Elisa Spiropali, Gani Potka ka humbur sot betejën me koronavirusin.
Foli në emër të Ramës, Spiropali i tërheq vëmendjen ministres: Dëgjohesh deri këtu! Ditën e sotme në Kuvend, Kryeministrin Rama e ka zëvëndesuar ministrja Elisa Spiropali. Gjatë seancës Ministrja e Sh
Avokati i Popullit thirrje ministres: Rrisni numrin e testimeve të popullsisë! Avokati i Popullit i ka kërkuar Ministrisë së Shëndetësisë me anë të një rekomandimi që të rrisë numrin e testimeve të p
IKMT shkatërron brenda pak sekondash pallatin e zv.ministres së Brendshme (VIDEO) Një pallat 6 katësh në Durrës, ku kishte banesën edhe zv/ministrja e Brendshme, Rovena Voda është shembur brenda pak sek
"Artistët të punojnë në ndërtim", kitaristi i njohur i përgjigjet ministres: Mortja që s’të ha! Ditën e sotme ministrja Denaj deklaroi se edhe këngatarët, artistët ti kthehen punës në sektorin e ndërtimit. Kjo de
Mynyr Koni letër ministres Shahini: Shty zgjedhjet në Universitete (FOTO LAJM) Rektori i Universitetit të Tiranës, Mynyr Koni i ka kërkuar publikisht ministres së Arsimit, Besa Shahini që të shtyjë z
Qeveria s’e ka në axhendë rifillimin e futbollit, FSHF ngulmon për të kundërtën Ditën e djeshme, ministrja e shëndetësisë, Ogerta Manastriliu, tha se nuk është në planet e hapjes së ngadaltë sporti dh
Ministres franceze s’i interesojnë pakënaqësitë e Lyonit: Le të ngrenë padi Ministrja e Sportit në qeverinë franceze, Roxana Maracineanu, thotë se klubet e Ligue 1 dhe Ligue 2 janë të lira të ngre
Basha denoncon: 200 mijë euro u shpenzuan para një jave për zyrën e ministres "Para një jave 200 mijë euro për zyrën e Belinda Ballukut. Nuk e kam bërë unë tenderin e Belinda Ballukut..." Duke e
"Si u fsheh shtatzënia e ish-ministres greke dhe lidhja e dashurisë me këngëtarin e njohur" Prejardhja e kryeministrit aktual grek, Kyriakos Mitsotakis, është një nga thashethemet më të përhapura në Greqi, që nuk
Voltani Ademi bisedë telefonike me Manastirliun: Ja çfarë i kërkova ministres Kryetarja e Bashkisë së Shkodrës, Voltana Ademi ka zhvilluar një bisedë telefonike me ministren e Shëndetësisë, Ogerta M
PD dorëzon në SPAK kallëzimin për Olta Xhaçkën: 6 vepra penale në ngarkim të ministres Partia Demokratike ka dorëzuar në SPAK kallëzimin penal për abuzimet me tenderin e paracaktuar të ushqimeve me vlerë 1.5
"Injorante femër", Stresi reagon ashpër pas vendimit të ministres për të burgosurit (FOTO LAJM) Reperi Arkimed Lushaj është tepër aktiv në rrjete sociale, ku herë pas here bën komente ndaj politikanëve dhe njërëzve m
''Të sëmurët në reanimacion janë rëndë'', Tritan Kalo i bën thirrje ministres së Shëndetësisë Mjeku i Shërbimit Infektiv prof. Tritan Kalo ka telefonuar ministren e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale Ogerta Manasti
Dogana Hani i Hotit hedh poshtë deklaratën e ministres: 28 vjeçari nuk ka kaluar në këtë pikë Pas deklaratës së qeverisë se 28 vjeccarii ka kaluar në teritorin shqiptar 12 ditë më parë nëpërmjet doganës së Hanit të
Meta i kërkoi dorëheqjen, ambasadorja amerikane dy orë takim me Gjonaj Ambasadorja e Shteteve të Bashkuara të Amerikës në vendin tonë, Yuri Kim, ka zhvilluar dy orë takim me ministren e Drejt
Meta i përgjigjet ministres Gjonaj: Më ka rrëmbyer kompetencën, të tregojë shokët! Presidenti Ilir Meta i është përgjigjur sërish sot Ministres së Drejtësisë, Etilda Gjonaj. Ministrja në një konferenc