999 rezultate për

ministren

"Të ka keqpërdorur Rama", Maliqi mesazh të fortë për ministren Gjonaj Deputeti i opozitës së re, Lefter Maliqi ka thirrur në interpelancë ditën e sotme ministrën e drejtësisë, Etilda Gjonajn
Veliaj zbulon lidhjen e hershme me Olta Xhaçkën: I ngjisja çamçakëz mbi flokë! Kreu i bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj është bërë pjesë e një aktiviteti të gruas socialiste në Tiranë, të titulluar “
PD sulmon Ministren e Shëndetësisë: Je kampione në mashtrim! Eksperti i shëndetësisë Gazment Koduzi i është përgjigjur ministres Manastirliu duke e cilësuar si numrin 2 për mashtrim
Meta dekreton Ministren e Re të Arsimit brenda pak minutash Evis Kushi është dekretuar nga Meta si Ministrja e Re e Arsimit. “Presidenti Meta dekreton brenda pak minutash Minist
Rama i dërgon Metës dekretin për Ministren e re të Arsimit Kryeministri Rama i ka dërguar Presidentit Meta dekretin për ministrin e re te Arsimit, Evis Kushi. Kujtojmë se ditën
Studiuesi akuzon për plagjiaturë Ministren e re të Arsimit: Artikull i kopjuar 70% Ditën e djeshme, deputetja Evis Kushi u prezantua nga kryeministri Edi Rama si Ministrja e re e Arsimit, pas largimit ng
Shahini largohet nga detyra, Rama njofton ministren e re të arsimit Besa Shahini është larguar nga detyra si ministre e Arsimit. Lajmi është bërë i ditur nga kryeministri Rama, ndërsa këtë
Rama emëron zv.ministren e re të Arsimit Drejtorja e Rinisë në bashkinë e Tiranës, Aspasjana Kongo është emëruar zëvendësministre e Arsimit, Sportit dhe Rinisë.
Budina: Edi Rama do të shihemi në gjyq, unë as se dija se jam me COVID-19 Regjisori Robert Budina reagoi ashpër pasi kryeministri Edi Rama njoftoi sot se ai dhe i vëllai Edmond Budina janë të in
Përdhunimi i të miturës në Babrru, Rama mbron ministren Shahini Kryeministri i vendit Edi Rama,ka kristikuar ashpër kërkesën që kanë bërë shumë figura publike për dorëheqjen e ministre
Zjarr tek Ministria e Shëndetësisë? PD thotë se ka prova të reja dhe kërcënon me burg ministren Ditën e sotme kryetari i PD-së Lulzim Basha gjatë një deklarate për mediat tha se tek Ministria e Shëndetësisë ka rënë z
''Jeni vatër koronavirusi'', drejtori i fasonerisë në Krujë përplaset me zv.ministren live në emision Zv.ministrja e Shëndetësisë, Mira Rakacolli është përplasur me drejtorin e fasonerisë në Krujë, e cila u kthye në vatër
PD kallëzon penalisht Ministren e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu PD ka bërë kallëzim penal për Ministren e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu dhe zyrtarëve përgjegjës për shpërndarjen tek
Meta për Ministren Gjonaj: Më ngatërron me gjuhën e Monikës Presidenti i vendit Ilir Meta në studion e emisionit “Opinion” i pyetur lidhur me deklaratat e Ministres së Drejtësisë,
U përfol për video kompromentuese me zv.ministren, Meta del në krah të ambasadorit dhe kërkon hetim Në rrjete sociale vetëm pak kohë më parë u përfol për një video kompromentuese mes ambasadorit të BE-së në Tiranë, Luigi
Rikthimi i "tigrit" në qeveri, Rama bën lëmsh ministrat për Ahmetajn Siç edhe pritej, Arben Ahmetaj sërish ministër nuk mund të kalonte pa asnjë ndikim në qeveri. Rikthimi i tij në kabin
Ambasadorja Kim: SHBA ju mbështet për drejtësinë dhe integrimin Ditën e sotme Ambasadorja e Shteteve të Bashkuara zhvilloi takime prezantuese me Ministrin në Detyrë të Punëve Europiane
Finlanda zgjedh kryeministren e re Partia Social-demokrate, e cila kryeson një qeveri koalicioni prej pesë partive, ka zgjedhur ministren e Transportit San
Teologu vë me shpatulla pas murit zv/ministren: Alvini mund të vritet në kamp Alvin Berisha është 11-vjeçari shqiptar që ka mbetur peng në kampet e Sirisë. Para 5 vitesh nëna e Alvinit, rrëmbeu
Rasti "Monstra": Familjarët e djemëve të eleminuar kërkojnë takim me Ministren e Drejtësisë Prokurorja Fatime Fetai kërkoi nga gjykata që të merret një përgjigje konkrete nga Ministria e Drejtësisë lidhur me ekst