999 rezultate për

minimal

Spanja fiton minimalisht ndaj Tunizisë (VIDEO) Spanja ka arritur të fitoj minimalisht ndaj Tunizisë në stadium e Krasnodarit të Rusisë. Ishte Iago Aspas ai që i dh
Shifra të frikshme, 30% e punonjësve shqiptar marrin rrogë minimale Një pjesë e madhe e shqiptarëve jetojnë në varfëri, edhe pse janë në punë. Kjo për shkak të rrogave minimale që marrin.
Anglia fiton minimalisht miqësoren ndaj Nigerisë (VIDEO) Anglia ka mposhtur minimalisht Nigerinë me rezultatin 2-1 në një ndeshje miqësore në "Wembley Stadium", në prag të Kupës
Mancini debuton me fitore, Italia mposht minimalisht Arabinë Saudite (VIDEO) Manccini ka debutuar me fitore me Azurrë në një miqësore me Arabinë Saudite. Italianët shënuan golin e parë nga Balot
A do të bie shi nesër? Ja çfarë iu rezervon moti Sot pasdite (e shtunë, dt.26) dhe nesër (e diel, dt.27) pritet të ketë reshje të dobëta në pjesën më të madhe të qarqeve
Ka shpresë për Vllazninë, fiton minimalisht ndaj Kukësit (VIDEO) Vllaznia ka fituar me përmbysje sot ndaj Kukësi me shifrat e përgjitshme 2-1 në "Zeqir Ymeri", ndeshje e vlefshme për ja
Kushtetuesja rrëzon kërkesën e sindikatave, rroga minimale do të paguhet Gjykata Kushtetuese e Maqedonisë e ka shfuqizuar rezultatin e normuar për pagesën e rrogës minimale, që ishte përfshirë
Lazio nuk gabon, fiton minimalisht në transfertë ndaj Torinos (VIDEO) Lazio ka marrë një fitore të rëndësishme sonte në transfertë ndaj Torinos me rezultatin minimal 0-1 në "Stadio Olimpico
WhatsApp ul moshën minimale të përdoruesve në Evropë WhatsApp është aplikacioni më i njohur dhe më i përdorur në Europë. Së fundmi ai po cakton moshën minimale për përdor
Roma fiton minimalisht ndaj Genoas dhe merr tri pikët e arta (VIDEO) Roma ka hedhur një hap të rëndësishëm sonte në tabelën e klasifikimit, duke mposhtur Genoa me shifrat 2-1 në "Stadio Oli
Barcelona fiton minimalisht ndaj Valencias, dhe then një rekord të madh në La Liga (VIDEO) Barcelonam mori një fitore të rëndësishme sot ndaj Valencias në "Camp Nou" duke u afruar sa më afër titullit kampion.
Kukësi fiton minimalisht ndaj Kamzës, verilindorët blindojnë vendin e dytë (VIDEO) Kukësi ka marrë një fitore të vlefshme 0-1 në fushën e vështirë të Kamzës. Kuksianët janë treguar cinik duke shënuar
Nëse keni plane për fundjavë lexoni motin Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka bërë të ditur se do të mbajë mot me diell dhe vranësira të pjesshme. IHK nj
Brazili i hakmerret Gjermanisë, fiton minimalisht në Berlin (VIDEO) Brazili ka mposhtur Gjermaninë me rezultatin minimal 1-0 në "Olympiastadion" të Berlinit. Të dyja skuadrat ishin agr
Rritet paga mesatare por jo xhepat e qytetarëve Sipas ekspertëve ekonomik, rritja e pagës mesatare nuk do të ndikon shumë në rritjen e standartit të qytetarëve. Qytetar
Kosova e Challandes fiton minimalisht miqësoren ndaj Madagascarit (VIDEO) Kosova ka arritur të triumfojë ndaj Madagascarit, duke fituar me rezultatin minimal 1-0 në “Stade Municipal Jean Rolland
Çunat e Bogdanit triumfojnë minimalisht kundër Kazakistanit Shqipëria U-19, me trajner Erjon Bogani, kamposhtur minimalisht 1-0 Kazakistanin në një ndeshje miqësore. Ndeshja u
Xhemajli bën golin spektakolar, i jep fitoren Zvicrës (VIDEO) Zvicra e shqiptarëve ka shënuar fitore minimale kundër Greqisë në një miqësore që është zhvilluar në Athinë. Zvicra e
PSG vazhdon me fitore, mposht minimalisht Angers (VIDEO) Paris Saint-Germain ka marrë një fitore të rëndësishme sot ndaj skuadrës së Angers me shifrat 2-1 në "Parc des Princes",
Gjoka fajëson ekipin e tij për humbjen minimale kundër Laçit Trajneri i Vllaznisë, Gjoka u shpreh i trishtuar pas humbjes me Laçin ku vendosi goli i Uzunit. Tekniku në fillim shpreh