999 rezultate për

minimal

Paraja e drogës fundos euron: Po kap rekordin minimal historik (FOTO LAJM) Euro ka shënuar rënie edhe gjatë ditës së sotme, pas festës së pushimit të ditës së djeshme, duke zbritur në 122.19 lekë
Mbyllet pjesa e parë e finales së Championsit, Liverpool në avantazh minimal Kanë përfunduar 45 minutat e para në finalen e Champions Leagues ndërmjet Liverpoolit dhe Tottenhamit. Skuadra e drej
Nis protesta e studentëve, flakë para Ministrisë së Arsimit (FOTO LAJM) Studentët i rikthehen protestave! Ditën e sotme studentët ata kanë lajmëruar se do të mblidhen para Ministrisë së Arsimi
Cilët pozicione paguhen më shumë në Shqipëri, pagat u rritën minimalisht që prej 2014 Sot është 1 Maji, që njihet ndërkombëtarisht si dita e punëtorëve, që i ka fillesat në Çikago në 1886-n dhe më pas në 19
Ajax vazhdon të "mahnisë", mposht minimalisht Tottenham (VIDEO) Ajax vazhdon rrugën drejt finales së madhe duke mposhtur Tottenham 1-0 në Tottenham Stadium. Një rezultat shumë i rë
Laçi e mbyll në avantazhin minimal pjesën e parë përballë Partizanit (VIDEO) Laçi ka arritur ta mbyllë pjesën e parë në avantazhin minimal përballë Partizanit të cilit po i prishen planet për sigur
Atletico Madrid fiton minimalisht përballë Valladoilid (VIDEO) Atletico Madrid ka mposhtur me rezultatin 1-0 Valladoilid dhe tani shpreson te humbja e Barcelona-s. Nëse katalanasi
Bayern Munchen e mbyll në avantazhin minimal pjesën e parë përballë Wender (VIDEO) Robert Lewandowski ka zhbllokuar rezultatin ndaj Werder Bremen në gjysmëfinalen e kupës së Gjermanisë. Sulmuesi pola
Sa pak vlen paga minimale në Shqipëri, më e ulëta në Europë Paga minimale në Shqipëri është 211 euro, ndërsa në Maqedoni 240 euro, sipas të dhënave të Eurostat, që i referohen jana
Haradinaj: Paga minimale nuk është prekur që prej 2011 Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj tha se përballet vazhdimisht me kërkesa për rritje të pagave në sektorë të ndry
Arsenal mposht minimalisht Watford, rikthehet në zonën Champions (VIDEO) Arsenal ka fituar 1-0 ndaj Watford dhe rikthehet në vendin e katërt që do t’i mundësonte kualifikimin në Champions Leagu
Chelsea mbyll në avantazhin minimal pjesën e parë përballë Brighton (VIDEO) Chelsea është duke fituar përballë Brighton me një gol të realizuar në minutën e 38’ me Oliver Giround. Meritë në shë
Milani fiton minimalisht përballë Chievos, 4 pikë larg Interit (VIDEO) Milani siguron 3 pikëshin e rradhës në Seria A duke berë kështu seri të gjatë fitores që gozhdojnë atë ne vendin e 3-t
Chelsea fiton me rezultatin minimal ndaj Malmos (VIDEO) Chelsea ka marë një fitore të rëndësishme sot ndaj Malmos me rezultatin 1-2 në "Swedbank Stadion". Golat për Blutë e
Heroi Zaniolo, Roma mposht me rezultatin minimal Porton (VIDEO) Roma ka mposhtur sonte Porton me rezultatin 2-1 në "Stadio Olimpico", ndeshje e vlefshme për 1/8 e UEFA Champions League
Heroi Martinez, Inter fiton me rezultatin minimal ndaj Parmas (VIDEO) Inter ka marrë një fitore të rëndësishme sonte ndaj Parmas me rezultatin 0-1 në "Stadio Ennio Tardini". Golin e fitor
Inter tronditet në shtëpi, mposhtet me rezultatin minimal ndaj Bolognas (VIDEO) Inter ka humbur sot me rezultatin minimal 0-1 ndaj Bolognas në "Giuseppe Meazza". Miqtë kaluan në avantazh në minutë
Termometri shënon temperatura minimale, sot një nga ditët më të acarta Masat ajrore të qëndrueshme do të diktojnë mot të kthjellët dhe vranësira kalimtare. Më të dendura vranësirat paraqit
Chelsea i rikthehet fitores në Premier League, mposht minimalisht Newcastlen (VIDEO) Chelsea është rikthyer te fitorja në Premier League pasi mposhti 2-1 Newcastle Unitedin në "Stamford Bridge". Të kalt
Zaev: Paga mesatare këtë vit 500 euro Kryeministri Zoran Zaev paralajmëroi se këtë vit do të rritet rroga minimale në vend. Nuk dha hollësi se kur mund të