999 rezultate për

minimal

Skënderbeu i pandalshëm, mposht minimalisht Partizanin (VIDEO) Skënderbeu ka arritur të marrë një fitore të rëndësishme sot ndaj Partizanit me rezultatin minimal 1-0, ndeshje e vlefsh
Atletico Madrid fiton minimalisht ndaj Copenhagenit dhe kualifikohet më tutje (VIDEO) Atletico Madrid ka fituar edhe në ndeshjen e dytë ndaj Copenhagenit me rezultatin minimal 1-0 në "Wanda Metropolitano.
Napoli fiton minimalisht ndaj SPAL, dhe marrin kreun e Serie A (VIDEO) Napoli ka arritur një fitore të rëndësishme sot ndaj SPAL ku fituan 1-0 në "San Paolo", ndeshje e vlefshme për javën e 2
Shifra marramendëse, zbuloni sa paguhen liderët më të fuqishëm në botë (FOTO LAJM) Pagat e njerëzve të tjerë gjithmonë rrisin kuriozitetin. Edhe kolegët dhe miqtë nuk nxitojnë për të ndarë se sa para
Schalke fiton minimalisht ndaj Wolfsburgut dhe kualifikohet në gjysmë-finale të Kupës Schalke 04 është skuadra e katërt që kalon në gjysmëfinale të DFB Pokal të këtij sezoni. Tashmë janë konfirmuar katër
Danilo Alves presion Skënderbeut: Fitojmë minimalisht me golin tim Flamurtari shkon në superndeshjen ndaj Skënderbeut i vetëdijshëm në forcën që posedon dhe me objektivin për të triumfuar
Sot pa e lexuar motin mos dilni nga shtëpia Moti mbi vendin tonë do të jetë i ndryshueshëm, i vranët dhe me intervale me diell. Sipas Institutit Hidrometeorologj
Swansea mposht minimalisht Liverpoolin në Liberty Stadium (VIDEO) Swansea ka mposhtur Liverpoolin e Jurgen Kloppit, me rezultatin 1-0 në "Liberty Stadium", ndeshje kjo e vlefshme për jav
Juventus fiton minimalisht ndaj Genoas (VIDEO) Juventus ka shënuar fitore minimale ndaj Genoas 1-0 në "Allianz Stadium", ndeshje kjo e vlefshme për javën e 20-të të Se
Manchester United nuk gabon dhe fiton minimalisht ndaj Burnley (VIDEO) Manchester United nuk ka gabuar këtë herë ndaj Burnley në "Turf Moor", ndeshje kjo e vlefshme për javën e 24-të të Premi
Një lajm i keq për veteranët, kjo është arsyeja që nuk rriten pensionet Propozimi i Këshillit Ekonomik-Social për rritje të pagës minimale është kundërshtuar nga Ministria e Financave për shka
Juventus fiton minimalisht në Sardegnë ndaj Cagliarit, dhe rivalizon Napolin për titullin kampion (VIDEO) Juventus ka arritur të marrë një fitore të vështirë në fushën e Cagliaritme shifrat minimale 1-0. Golin e vetëm në k
Odës Ekonomike Amerikane nuk i pëlqen që të rritet paga për punëtorët Oda Ekonomike Amerikane përmes mediave i ka çuar thirrje Qeverisë së Kosovës që të mos miratojë rritjen e pagës minimale
Për Vitin e Ri sytë nga qielli, do të shfaqet Superhëna Viti i ri Superhënë e re. 2018, në fakt, do nisë me pamjen e magjishme të hënës, që do të prekë distancën minimale nga T
Manchester City nuk ndalet, fitore minimale ndaj Newcastle (VIDEO) Manchester City ka vazhduar me paraqitje fantastike dhe mbresëlënëse në Premier League, duke mposhtur Newcastle në trans
Paralajmërohet rritja e pagës minimale në Kosovë Ministri i Punës dhe Mirëqenies Sociale, Skender Reçica, ka paralajmëruar që së shpejti do të ketë rritje të pagës minim
Paralajmërohet rritja e pagës minimale në Kosovë Ministri i Punës dhe Mirëqenies Sociale, Skender Reçica, ka paralajmëruar që së shpejti do të ketë rritje të pagës minim
Interin e merr lumi për të dytën herë radhazi (VIDEO) Interi ka përjetuar edhe humbjen e dytë në këtë sezon, pasi u mposht me rezultat minimal 1-0 në udhëtim te Sassuolo.
Bayerni mposht minimalisht Kolnin, dhe merr fitoren e tretë radhazi në Bundesligë (VIDEO) Bayern Munich ka marrë një fitore të vështirë por të rëndësishme ndaj skuadrës së fundit në Bundesligë, Koln me rezultat
Bayerni fiton minimalisht kundër Frankfurtit, falë golit të kilianit (VIDEO) Bayern Munich ka arritur të fitojë minimalisht në transfertë ndaj skuadrës së Eintracht Frankfurtit sot pasdite, në kuad