999 rezultate për

minifundet

Mirë apo keq? Ndalohen minifundet në zyra Minifundet nuk do të jenë më të lejueshme në zyrë. Ky lajmërim u drejtohet punonjësve të Njësise Bashkiake në Nieuw West
Rregullat për turistët e huaj në vitin 1969: Ndalohen minifundet, rrobat e banjos... (FOTO LAJM) Në vitin 1969, kompania shtetërore që manaxhonte turizmin në Shqipëri “Albturist” do të përgatiste për turistët e huaj n
SHBA/ Qyteti ku ndalohen minifundet Një qytezë e vogël në SHBA, është ndaluar me ligj veshja e minifundeve nga femrat. Mund t’ju tingëllojë çuditshëm, p
Ja minifundet më në stil (FOTO LAJM) Minifundi tashmë është një ikonë e stilit dhe e modës. Popullariteti është i jashtëzakondshëm dhe duket sikur asnjëherë
Sri Lanka ndalon minifundet Në Sri Lankë është duke u miratuar një ligj që ndalon mbajtjen e minifundeve. Qeveria ka ngritur një komision për të rre