999 rezultate për

minieren

Ndërron jetë minatori në minierën e Bulqizës Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Bulqizë. Një minator ka humbur jetën teksa punonte në një minierë n
Zbulohet identiteti i dy punonjësve që humbën jetën në minierën e Artanës Dy punonjës në minierën e Artanës kanë humbur tragjikisht jetën si pasojë e një shembjeje që ndodhi gjatë punës. Mini
Nxirren trupat e dy të vdekurve në minierën e Artanës Kryeministri në detyrë Albin Kurti, ministrja në detyrë e Ekonomisë, Rozeta Hajdari kanë mbërritur në minierën e Novobër
Dy minatorë plagosen në minierën e Bulqizës Në orët e mbrëmjes, janë aksidentuar dy punëtorë të minierës së Kromit në Bulqizë. Policia sqaroi se rreth orës 20.50
Lëndohen dy minatorë në Bulqizë, dërgohen me helikopter në Tiranë Ditën e sotme, në zonën e Bulqizës, një burim për Top Channel bënë me dije se, gjatë punimeve në minierën e kromit dy sh
Shpërthen gazi në galeri, një i vdekur e një i plagosur në Bulqizë Aksident i rëndë gjatë punës në minierën e Bulqizës. Një person ka mbetur i vdekur dhe një tjetër ka mbetur i plagosur.
1 në pranga dy në kërkim, zbardhet grabitja me maska në minierën e Munellës Policia bën me dije se ka zbardhur grabitjen në minierën e Munellës në Fushë-Arrëz. Një person ka përfunduar në prang
Dalin letrat, Gjiknuri i dha Begos minierën për 25 vjet (FOTO LAJM) PD ka akuzuar edhe sot maxhorancën për lidhjet me biznesmenin Edmond Bego, i cili u arrestua për llogari të italianëve d
Humb jetën inxhinieri i minerave Një inxhinier në firmën "Mak-Dril" nga Kavadari humbi jetën si pasojë e goditjes nga një gur gjatë minimit në minierën "
Tragjedi në minierën e Bulqizës, minatori 62-vjeç gjen vdekjen Një aksident me vdekje ka ndodhur ditën e sotme në minierën e Bulqizës. Mësohet se ngjarja ka ndodhur në zonën D të
Kjo zonë e Shqipërisë "noton" mbi ar Shqipëria është një ndër vendet me një nëntokë shumë të pasur me minerale. Nxjerrja dhe përpunimi i tyre ka bërë mil
Shpërthen mina në minierën e Klosit, humb jetën minatori Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në një minierë në Klos, ku një minator ka humbur jetën në galeritë e minierës së Cërujës.
Shqiptari i vjedhin "minierën" e bitcoin-it Dje në mëngjes, në komunën e Drenasit ka ndodhur një vjedhje e rëndë Mësohet se bëhet fjalë për një vjedhje të ndodhu
Ky është 27-vjeçari që vdiq në minierën e Bulqizës (FOTO LAJM) Një i ri vetëm 27-vjeç ka humbur jetën në minierën e Bulqizës ditën e sotme. Ngjarja e rëndë ka ndodhur pak minuta m
Plagoset një minator në minierën e Bulqizës, dërgohet me urgjencë në Tiranë Një aksident me pasojë plagosjen e një minatori është verifikuar pasditen e së mërkurës në minierën e Bulqizës. Nga t
Shpërthim eksplozivi në minierën e Bulqizës, në pranga autori Një sasi tritoli është vënë në një nga minierat e Kromit në Bulqizë. Burime nga policia bëjnë me dije se sasi eksplo
Shpërthimi në minierën e Bulqizës, ndërpriten kërkimet për 3 minatorët kinezë Prej 3 ditësh kanë vazhduar kërkimet për 3 minatorët kinez të bllokuar në një minierë Bulqizë. Ditën e shtunë pas nj
Shpërthimi në minierën e Bulqizës, dyshohet për 3 viktima Ditën e sotme, rreth orës 13.30, në Minierën e Kromit në Bulqizë ka ndodhur një shpërthim gazi metan. Mësohet se shp
Shpërthim në minierën e Bulqizës, 3 minatorë kinez të plagosur dhe 3 të ngujuar në galeri Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në minierën e Bulqizës ku si pasojë e shpërthimit të gazit të metanit në mi
Aksident në minierën e Martaneshit, punëtori dërgohet me helikopter drejt Tiranës Një aksident i rëndë ka ndodhur në një minierë në Martanesh, ku një pounëtor mësohet të jetë në gjendje të rëndë. Rr