999 rezultate për

minibusi

Filipine, minibusi përplaset me autobusin, 20 të vdekur Një aksident i rëndë rrugor ka ndodhur në shtetin e Filipineve duke marrë jetën e 20 personave. Një autobus është përpla
Minibusi bie në humnerë, 11 të vdekur të vdekur në Pakistan Të paktën 11 persona kanë ndërruar jetë në Pakistan, pasi minibusi me të cilin udhëtonin ka rënë në humnerë. Sipas p
Minibusi përplaset me një makinë, 15 të plagosur Një aksident rrugor i ndodhur mbrëmjejn e djeshme në hyrje të qytetit të shtipit ka shkaktar 15 të plagosur. Aksidenti k
Aksident rrugor, 33 viktima në Sudan Të paktën 33 persona kanë gjetur vdekjen ndërsa 24 të tjera janë plagosur në një nga aksidentet rrugore më të rënda të n
Aksidentohet minibusi, 6 të lënduar në Kërçovë-Gostivar Aksident i rëndë trafiku ka ndodhur gjatë ditës së sotme në rrugën Kërçovë – Gostivar. Të paktën gjashtë persona në mesi
Shpërthim në Afganistan, 5 viktima Pesë civilë kanë humbur jetën në një shpërthim në qendër të Afganistanit, kur minibusi me të cilin udhëtonin shkeli një
Aksident në Poloni, vdesin 8 persona Tetë persona kanë mbetur të vdekur dhe dhjetë të tjerë janë plagosur nga përplasja e një minibusi me një kamion në Przyb