999 rezultate për

mini

Eugena Tomini ngre alarmin: Situata është serioze! 2 fëmijë janë në terapi intensive Zëvendës-ministrja e katërt e Shëndetësisë, Eugena Tomini ka folur për situatën e vështirë me Covid-19 që po kalon vendi
Basha ia kalon Ramës, përlot zonjën me dhuratën e papritur: Me ty kryeministër!(VIDEO) Kryetari i PD Lulzim Basha ka surprizuar një zonjë për ditëlindje me një buqetë me lule. E përlotur ng surpriza, zonj
Shqiptarët vazhdojnë me të vetën, kapen rreth 1 mijë qytetarë pa maska në rrugë Janë ndëshkuar me masë administrative 997 qytetarë që nuk zbatuan masat anticovid, gjatë 24 orëve të fundit. Janë ev
Kryemadhi me plane për "fitoren": Unë Ministre e Brendshme, Basha kryeministër Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi ka folur mbrëmjen e djeshme në lidhje me zgjedhjet e 25 prillit. Ajo deklaroi nga
Të dhënat e sondazhit: A e duan shqiptarët Ramën sërish kryeministër? A e duan shqiptarët kryeministër sërish Edi Ramën? Kompania IPSOS ka zhvilluar një sondazh në bashkëpunim me tch, të
Bilancet me Covid-19 në Maqedoni gjatë 24 orëve të fundit Ministria e Shëndetësisë ka njoftuar se në 24 orët e fundit janë bërë 2.972 testime, ndërsa janë regjistruar 582 raste t
Apeli burgos përjetë shqiptarët për vrasjen e avokatit grek: Historia e eliminimeve të bujshme mes veti pas krimit të rëndë Gjykata e Apelit e Athinës ka lënë në fuqi vendimet shkallës së parë për vrasjen e avokatit të njohur grek Michalis Zafe
Gjërat po bëhen serioze, Romeo dhe vajza e ministrit marrin vendimin e rëndësishëm (FOTO LAJM) Romeo Veshaj ka nisur prej disa muajsh një romancë të re me Aleksia Peleshin, vajzën e Niko Peleshit. Disa ditë më p
Me qindra! Kaq shqiptarë u ndëshkuan sot për mosmbajtjen e maskës (VIDEO) Gjatë 24 orëve të fundit janë evidentuar dhe ndëshkuar me masë administrative 3.000 lekë, 770 shtetas që janë konstatuar
Apeli rrëzon Ministrinë e Brendshme: Simsek nuk mund të dëbohet Gjykata Administrative ka rrëzuar vendimin e Ministrisë së Brendshme për mos dhënien e azilit për Selami Simsek. Rast
Eliminimi i Shkëlzen Kastratit në Fier, FNSH zbarkon në Laç Forca të shumta të FNSH-së kanë zbarkur ditën e sotme në qytetin e Laçit pasi ka dyshime se janë zbuluar gjurmët e autor
Dy e qëlluan dhe një i tretë i vëzhgonte, detaje nga eliminimi i Behar Sofias Detaje të reja zbardhen nga ekzekutimi mafioz i Behar Sofias mëngjesin e sotëm në zonën e Piramidës në Tiranë. Mësohe
Real Madridi, ekipi i parë që arrin 100 ndeshje në fazën me eleminim direkt në Champions Real Madrid u bë skuadra e parë në histori të Ligës së Kampionëve që ka arritur të luajë 100 ndeshje në fazën e eliminim
Reali dhe Barcelona rekord në Champions: 15 kartona të kuq në favor gjatë fazës me eleminim direkt Kartoni i kuq për Freuler në ndeshjen Atalanta- Real Madrid është kartoni i 15 i kuq në fazor te të Real Madridit në të
Ministrja e Financave në Kosovë jep dorëheqjen: Do bëhem deputete Hykmete Bajrami është dorëhequr nga detyra e ministres së Financave. Mësohet se edhe kryeministri Avdullah Hoti ka pr
18 fjalë të gjuhës shqipe që po shkruhen gabim! "Ai që nuk dashuron gjuhën e tij është më keq se një kafshë dhe një peshk që qelbet erë", do të shkruante dikur aktivist
Nami me gjoba! Kaq qytetarë u ndëshkuan sot për mosmbajtjen e maskës (VIDEO) Gjatë 24 orëve të fundit, janë evidentuar dhe ndëshkuar me masë administrative 994 shtetas që nuk kanë zbatuar masat ant
Sindikata e Futbollistëve thirrje Edi Ramës: Vaksino ish-sportistët Nëpërmjet një njoftimi në faqen zyrtare, Sindikata e Futbollistëve Profesionistë Shqiptarë, bën me dije se i ka drejtuar
Aksion te Ministria e Bujqësisë në Kosovë, arrestohen katër zyrtarë Departamenti i Krimeve të Rënda të Policisë së Kosovës ka kryer sot një aksion në Ministrinë e Bujqësisë ku dhe ka arres
Mbyllja e doganës së Kapshticës, ministria sqaron situatën Ditën e djeshme pala greke shtyu sërish afatin e hapjes së doganës së Kapshticës deri në datën 8 mars, 2021, si pasojë e